Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 39"Време е за кекс със стафидки"

  • 23 066
  • 722
# 75
trgamet kalam akho cagatay :He tell the fan not to ask about his brother private life because he isn't going to answer
Виж целия пост
# 76
Пак казвам това е от фенове. Докато се ровех за втори фрагман попаднах на техните писания. Пишат, че Санем, ще играе играта на Фери и споменават за бременност, #Crazy май на Санем. Но тя щяла да каже на Джансу, че е видяла Фери и Емир на яхтата.
Виж целия пост
# 77
Виж целия пост
# 78
И що така Чагатай не ще да казва нищо около личния си живот.А ние умираме от любопитство. Simple Smile
Виж целия пост
# 79
Хриси, това което си написала е свързано с това, че Чаги не искал да отговаря на въпроси свързани с брат му, поне така го разбрах.
Виж целия пост
# 80
Меги, веднага ти отговарям защо. Ами той просто няма личен живот с такава кака до себе си. JoyШегувам се.
Виж целия пост
# 81
Хриси, това което си написала е свързано с това, че Чаги не искал да отговаря на въпроси свързани с брат му, поне така го разбрах.

аз разбрах , че брат му на Чаги е казал ,че няма да отговаря на въпроси свързани с личния живот на Чаги Peace
Виж целия пост
# 82
Наде я кажи да не почна да разбираш турски  Mr. Green Много си активна днес   bouquet
Виж целия пост
# 83
Наде клюката е интересна , както и инфото на Хриси.Буря Май във Варна няма да има.
Виж целия пост
# 84
Добре ме поправяш Тинче, като не разбрах турските думи в началото така става. Виж ако обичаш,  онова което преразказах да не съм оплескала нещата.
Виж целия пост
# 85
Добре ме поправяш Тинче, като не разбрах турските думи в началото така става. Виж ако обичаш,  онова което преразказах да не съм оплескала нещата.

Правилно е  Peace
Виж целия пост
# 86
Фери в Емир досега само 2 пъти е била в тях интересно ще е  Blush Mr. Green
Виж целия пост
# 87
не зная момичета,но си мисля,че и двамата и Х, и Е играят много притеснено общите сцени/не мисля,че е режисьорско решение само това/  ThinkingКато съм гледала разни записи от снимките на Х в ЗП-там ми изглежда,че се чувства много комфортно и освободено, с всички от колегите и.
  На записа с интервюто им в Анталия ooooh!-даже Чаги не и помогна да слезе от парапета ooooh!,но тогава може фотографа да е дебнел от някъде Mr. Greenкато двама непознати се държаха ooooh!,а не като колеги от общ проект newsm78 newsm78
  Ще гледаме и дано намерим някаква промяна Grinning
Виж целия пост
# 88
Не Хриси, не разбирам турски, с изключение на клишираните думи и фрази повтарящи се в турските сериали, които съм гледала. Просто по начина, който беше написан от феновете, чичо Гугъл днес беше благосклонен в превода си, иначе понякога с преводите му ставам #Crazy
Виж целия пост
# 89
Момичета хапвам си ягодки с кисело мляко та рекох да споделя с вас  Flutter . Да ви е сладко  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия