Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 39"Време е за кекс със стафидки"

  • 23 066
  • 722
# 120
Вили страхотна двойчица. Simple Smile
Виж целия пост
# 121
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 122
Вили, онази снимка на която са се гушнали с някоя програмка ли е правена, или  е тяхна снимка?
Виж целия пост
# 123
Вили,този човек какво прави там по-надолу? Simple Smile
Виж целия пост
# 124
Ама тоз Чагатай е мн готин както и да е щракнат.
Виж целия пост
# 125
 Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart



 мн му е добър фризьора, не е като на Ферито  hahaha
Виж целия пост
# 126
Вили, онази снимка на която са се гушнали с някоя програмка ли е правена, или  е тяхна снимка?
Много ясно че е правена то си личи  Peace

Вили,този човек какво прави там по-надолу? Simple Smile
Все хубави работи прави  Mr. Green hahaha hahaha hahaha

Габи гифчето на Хазал и Робърт е страхотно  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз се казвам Вили ама карай  hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 127
действително,щом му прави такава добра визия.
Виж целия пост
# 128
Меги, той просто си е фотогеничен но е и много готин. Няма как иначе да е, нали си е наполовина с нашите корени. Аз и преди съм казвала и сега пак, ще се повторя. Не знам какво точно ми харесва в него, като визия. Не е от типа захаросони момчета, аз такива и не харесвам де, но наистина е много чаровен и харизматичен.
Виж целия пост
# 129
]

Габи гифчето на Хазал и Робърт е страхотно  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз се казвам Вили ама карай  hahaha hahaha hahaha hahaha
Rolling Eyes Аз съм Габи
Виж целия пост
# 130

Габи гифчето на Хазал и Робърт е страхотно  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз се казвам Вили ама карай  hahaha hahaha hahaha hahaha
Rolling Eyes Аз съм Габи
И какво като си Габи   hahaha hahaha знам те аз ама другите нещо ни бъркат  Joy Joy Joy явно си приличаме
Виж целия пост
# 131
Някой намери ли нещо за втори фрагман? Аз няма да се отказвам докато легна да чакам. Тези страници, които намерих с втори фрагман, но без съдържание, означавало че се очаква втори такъв, затова Peaceнадеждата умира последна.
Виж целия пост
# 132
Наде както казваш той е и фотогеничен и мн привлекателен. Така се възхищавах когато видях Къванч Тътлату в Перла
Виж целия пост
# 133
Всички фенове като че ли чакат ?-ния 2-ри фрагман.
Виж целия пост
# 134

Габи гифчето на Хазал и Робърт е страхотно  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз се казвам Вили ама карай  hahaha hahaha hahaha hahaha
Rolling Eyes Аз съм Габи
И какво като си Габи  hahaha hahaha знам те аз ама другите нещо ни бъркат  Joy Joy Joy явно си приличаме
  Hug



http://www.youtube.com/watch?v=5T0utQ-XWGY
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия