Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 39"Време е за кекс със стафидки"

  • 23 066
  • 722
# 525
Сисииииииии здравей    remybussi
Виж целия пост
# 526
Добро утро  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 527
Здравей, Вили Hug Hug
Ейй вече не ми викаш маме Crossing Arms

Виж целия пост
# 528
Момичета,благодаря за милите пожелания!


  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 529
Здравей, Вили Hug Hug
Ейй вече не ми викаш маме Crossing Arms  

Еееее глупости сега  Naughty винаги ще си мойто Мамче  love001
Къде ти е аватара  Shocked Shocked

Хриси добро утро  Hug
Виж целия пост
# 530
Здравей, Вили Hug Hug
Ейй вече не ми викаш маме Crossing Arms  

Еееее глупости сега  Naughty винаги ще си мойто Мамче  love001


  bouquet  
От време на време да не ми забравяш името Whistling разбрах аз. Mr. Green
Май пак проблеми с прикачи ooooh! После ще му мисля, че сега не мога.
Виж целия пост
# 531
Горкото Фери и неговата май не е лесна.
Виж целия пост
# 532
Здравейте Хриси и Сиси. Simple Smile
Виж целия пост
# 533
Здравейте и от мен! Peace

Ч.Р.Д. на Славена и от мен, аз и пожелавам само здраве, всичко друго се постига. Хубав празник!  bouquet
Виж целия пост
# 534
Изгледах серията и ми хареса. Peace
Съгласна съм с коментара на Тинчето за Фери и Емир.
Санемката я втаса, сега трябва да прикрие Фериха, а ми се струва, че и Левент ще влиза играта. newsm78
Най-хубавото е, че биячите и поръчителя са разкрити. Wink
Виж целия пост
# 535
Това ли каза Емир на Фери че са разкрили истинските биячи  newsm78
Виж целия пост
# 536
Ичи и аз мисля , че се обадиха на Емир,за да му съобщят добрата новина и той веднага фръкна при Фери , за да й каже и на нея и тя се зарадва.Какво др може да е освен това?
Виж целия пост
# 537
Ичи и аз мисля , че се обадиха на Емир,за да му съобщят добрата новина и той веднага фръкна при Фери , за да й каже и на нея и тя се зарадва.Какво др може да е освен това?
Може да са се обадили на Емир да кажат че са одобрили проекта им  newsm78 , честно аз се обърках със всичко  ooooh!
Виж целия пост
# 538
Не знам какво е казал Емир на Фериха, може да е и за проекта.
За откриването на биячите - все пак ги вкараха в ареста двамата Убавци, а и Феяз (поръчителя) беше там. Може би на Мехмед ще му светне лампичката, а и кака Ц, се усети, май.
Виж целия пост
# 539
Цицорестата като се обади на Мехмет в полицията му каза да не подава жалба защото Феяс е много опасен и че я е заплашил . Емир каза на Фериха че са намерили истинския виновник за побоя  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия