Боя за коса - blond 23! Летни сирени

  • 103 613
  • 752
# 210

  Страхотен цвят! Обожавам го!  Heart Eyes  bouquet
 Току що се намазах с Индола, абе защо все забравям за тая Алфапарф...преди бях много доволна от нея, но Зарата ми е до нас и все там се отбивам. Ще отскоча следващият път и до Кристиян ъв Рома да си я взема. Ей, сега като видях снимките чак ме хвана яд, как може трети месец да забравям ooooh!
Виж целия пост
# 211
Я кажете една по щадяща боя, че с тая мойта става хубав цвета, ама направо полудявам от болка и скалпа ми става целия в рани
Виж целия пост
# 212
Обещаните снимки от снощи.  Simple Smile

Без светкавица: http://deska23.snimka.bg/other/desi-039-s-hair.475081.24061751 (снощи)
Със светкавица: http://deska23.snimka.bg/other/desi-039-s-hair.475081.24061760 (тази сутрин)

Най-после слънчево русо.   Heart Eyes

Teodorka, коя боя ползваш?
Виж целия пост
# 213
Feeling   Много хубаво слънчево русо !!!
Виж целия пост
# 214
Деси, благодаря ти много!  Hug
Виж целия пост
# 215
Арома интенс ултра рус
Виж целия пост
# 216
Арома интенс ултра рус

Ами виж сега, не зная точно каква е естествената ти основа,  но опитай Garnier nutrisse  - някои от тези номера 100, 101 , 111
100 - Естествено много много светло рус
101 - Много много светъл бежово рус
111 - Пепеляв много много светло рус

http://www.garnier-bg.com/
Виж целия пост
# 217
боядисвала съм се със 111 и става много сиво, но благодаря ще видя другите нюанси на Гарние
Виж целия пост
# 218
Я кажете една по щадяща боя, че с тая мойта става хубав цвета, ама направо полудявам от болка и скалпа ми става целия в рани

Погледни и ММ Beauty, до колкото си спомням имаше доволни момичета в темата Simple Smile
http://www.solvexcp.com/index.php?page=shop.product_details& … g=bg&vmcchk=1
Виж целия пост
# 219
Я кажете една по щадяща боя, че с тая мойта става хубав цвета, ама направо полудявам от болка и скалпа ми става целия в рани
Има едни ампули на Yellow - scalp protector, може да пробваш и тях ако ги откриеш - нанасяш директно на скалпа или добавяш в боята, а в твоя случай може и двете.
Виж целия пост
# 220
Кашарел, с кой номер на Индолата се намаза? Как стана? Аз пробвах 1000.22 и станах отвратително сива, та сега имам 3/4-ти боя и така си стои, нямам смелост да я използвам. Отделно скалпът ми стана на рани, ама големи рани, сигурно заради това, че косата ми беше мита предния ден, грешката е моя.
Виж целия пост
# 221
Я кажете една по щадяща боя, че с тая мойта става хубав цвета, ама направо полудявам от болка и скалпа ми става целия в рани
Има едни ампули на Yellow - scalp protector, може да пробваш и тях ако ги откриеш - нанасяш директно на скалпа или добавяш в боята, а в твоя случай може и двете.

ти от къде ги купуваш?  newsm78
Виж целия пост
# 222
12 % - никога повече! С 9 % ми изсветлява по същия начин, само дето скалпът ми не изгаря
Виж целия пост
# 223
Я кажете една по щадяща боя, че с тая мойта става хубав цвета, ама направо полудявам от болка и скалпа ми става целия в рани
Има едни ампули на Yellow - scalp protector, може да пробваш и тях ако ги откриеш - нанасяш директно на скалпа или добавяш в боята, а в твоя случай може и двете.

ти от къде ги купуваш?  newsm78
В Пловдив в магазини Зара ги има.
Виж целия пост
# 224
да похваля MM Beauty - амонячната Пясъчно русо- правих си корените с нея че не ми се занимаваше да си търся друга, и за разлика от други бои от които ме сърби и щипе скалпа и стаята започва да мирише ужасно на амоняк, при нея нямаше нищо такова - мн съм доволна.
А на по-тъмна основа дали ще стане - не гоня много светло рус цвят...
Харесвам пепелни нюанси?
Покрива ли побелели коси?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия