С много песни, смях, игри, ОКТОМВРИйската дружина ще се вихри до зори!!!

  • 78 482
  • 833
# 210
Здравейте, момичета!

Честит рожден ден на Раличка и Виктор!  И на Криси от вчера!
Нека да са здрави, да им греят от радост очичките и всеки ден да е специален и неповторим! Весел празник!


Ади, честито, мила! Лека и безпроблемна и накрая едно здраво бебче! Радвам се за вас тримцата  Laughing  Hug Да знаеш тези дни си мислих за теб точно в тази връзка  newsm78

Ние днес откриваме учебна година и е малка лудница. Има тържества по случай 20 г. на университета и програмата е доста наситена
целувки

Виж целия пост
# 211
Честит Рожден Ден на Раличка и Виктор! Много здраве, щастие и усмивки в този прекрасен ден!

Виж целия пост
# 212
ЧРД на малките рожденици! Желая им здраве и безгрижно и щастливо детство![/color]
Виж целия пост
# 213
Обичам ви бееее, ама много ви обичам  Hug Hug Hug
Няма други като вас!


Честито на рожденниците днес! Здрави и усмихнати, щастливи, с късмет... и безброй сбъднати мечти.   bouquet
Виж целия пост
# 214
Ку-ку!
Ей ме на. Верно не съм писала от цял месец. Оправдание имам, но някак си ми звучи тъпо, все пак можеше да намеря 10 свободни минутки за вас... Както и да е. Ще ми простите, знам  Hug
На 24 септември сестра ми направи сватба и аз много дейно участвах в подготовката. Тя си дойде в началото на месеца и се почнаха едни последни разлитания, за разни дреболии, дето все време си изискват. Отделно тя реши, че ще я взимат от къщата на баба ми в Гложене (тя сватбата беше в Тетевен), та и там отиде цяла седмица в чистене и приготовления. Както и да е, мина събитието, снимик - във фейса в профила на майка ми - Нина Здравковска. Мен ме има на 2-3, Илия - също, че луднахме покрай малкия. Сега  чакам да получа копие от видеото, за да разбера как е минала цялата сватба  Joy
Абе да ви кажа какво съм се сетила. Помните ли как си правихме общ РД когато бяха малки децата? Хем тогава нищичко не разбираха. Хайде да си спретнем пак, какво ще кажете? Има едно място, струва ми се подходящо, миналата година Гея прави на Преско РД там - срещу Арена Запад (е, на някои ще им е далече  Embarassed), нещо като клуб към магазин Марсел. Ще си го резервираме, ще съберем парички за една голяма обща торта, някакми хапки, сокчета, нещо за нас... не мисля, че ще излезе много скъпо. И, естествено - подаръци. Може да направим нещо като ротационен принцип, или всеки да купи по едно малко подаръче унисекс и накрая да разиграем томбола... Хе такива мисли ми минават през главата... някъде в началото на ноември, да минат Яни и Ивчо, може 5-и или 6-и. Очаквам мнение по въпроса.
Иначе като цяло сме добре, децата са по разпределение. Здрави са, да чукна на дърво. Сега в петък Невена ще ходи на преход от Княжево до Дендрариума. Организацията е на Столична община, по 5 деца от 4 гпрупа от градина, поне за нашия квартал така казаха. Тя сама изяви желание да ходи, знам, че ще се справи с ходенето, по програма е около 2,5 часа. Имат после там обяд, време за почивка, игри, ще им дадат награди фланелки... много се е ентусиазирала. Между другото като казаха да помисли кои деца ще тръгнат, веднага се сетих за Раличка, ей ., няма такава планинарка като нея  Heart Eyes
Айде, че се отплеснах, трябва да приготвям децата за утре. Помислете си за моето предложение, така ще можем да се съберем и да се видим, без някоя да бърза да се прибира защото детето я чака  Wink
Виж целия пост
# 215
Дрина, радвам се за хубавата новина! И ви се възхищавам на всички, решили да имат и с по две деца! На мен още не ми стиска  Embarassed.
Миринда, то предложението е добро, но от Марсел искат да се купят подаръци от магазина на стойност минимум 100 лв, за да се ползва залата. И целият кетъринг, украса, забавления и почистване на залата след това са грижа на родителите. И като пресметнах, то пак излизат едни безумни цени  newsm78 ... Ние с Преслава умувахме къде да си празнува рождения ден (досега не е празнувала в клуб) и се отказахме от тези клубни дейности. Миналата година си покани приятелите вкъщи, тази година ще е в McDonald's - там се оказа най-достъпно откъм цени и забавления. За мен е безумие за 5-6-годишно хлапе да се пръскат суми от порядъка на 400-500 лв, а като стане на 15 години ?! Това е лично мнение, неангажиращо никого. Ако за празнуването на общ РД са приемливи условията - защо пък не!
Аз вчера пак се контузих - пресрещнах си палеца на крака в кухненския шкаф и  сега е един красив - лилаво-зелен и подут. В някаква черна серия съм навлязла!
Лека нощ на всички!
Виж целия пост
# 216
Момичета, много ви благодаря за поздравленията за малката ни принцеса!
Честито и на Викторчо, много здраве и усмивки му пожелавам!

Миринда, браво на вашата градина и на общината, на нас не са ни предлагали да участваме, или ние трябва да отидем някъде да я запишем? Въпреки, че Рали нещо я е хванал мързела напоследък.

За общ РД и аз съм ЗА, нека Светлето да каже какви са условията там. Ние приключихме с подаръците за РД и ако искат 100лв за подаръци от там, не знам как ще се организираме.

Виж целия пост
# 217
ЧРД на Нена. Миринда, да ви е жива, здрава, умно и усмихнато дете!

За общ РД, ако решите да се събираме, може във всеки клуб, ще си платим престоя на децата, може да си занесем торта и кой каквото пие да си плати, няма нужда от организация, нали се сещате колко много са клубовете и, че никой няма да ни откаже оборота....Не е нужно да наемаме зали. Да не говорим, че в The Mall са открили капела плей, огромно е....има и ресторант към него....
Виж целия пост
# 218
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НЕВЕНКА! МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО![/size]
Виж целия пост
# 219


Честити шест годинки на чаровната Невенка!

Пожелавам и прекрасни и щастливи дни, да е много здрава и дяволитата  усмивка да не слиза от личицето и!


Миринде, пожелавам ви страхотен празник!

Виж целия пост
# 220
Честит рожден ден на Нена!
Да е все такава чаровница, да се радва на весели игри и да е гордост за мама и тати!
Весел празник, Маринка!
 Hug

Хайде, честита ти и омъжена сестричка! Звучи много вълнуващо, сега ще отида да видя снимките  Laughing
Снимките са прекрасни - много настроение има, много ми харесаха на стадиона  bowuu, шаферките са прекрасни в червено, а Нена и Алекс са бонбончета  Simple Smile
И ти изглеждаш страхотно

Сами ще празнува РД  в Капела плей на 15.10.
Бяха пуснали ваучери и съм резервирала още от м. май  Rolling Eyes
Там определено добре се забавляват - 2 часа не им виждаш очите  Laughing
Замислям аниматор за детската на 14.10 - той иска пак нинджа, но първо ще говоря с учителките дали може и тогава ще ангажирам.
също мисля да си взема ден и да го вземем с баща му наобяд- може да му спретнем нещо интересно, а на самия ден вечерта мислим с бабите...
пак три дена яли, пили и се веселили.... ама както Сами казва - Аз за празниците живея   Crazy

Понеже по цял ден слушам радио, чух да обявяват попълване на вокална група "Радиодеца" към БНР на възраст 6-8 години. Доколкото успях да чуя децата трябва да подготвят 2 песни, а самото прослушване ще е на 25 октомври. Ако някое музикално октомврийче иска да се включи  newsm78  
Виж целия пост
# 221
Честит Рожден Ден, Нена! Бъди щастлива и здрава, весел празник пожелавам!

Виж целия пост
# 222
Дрина, лека и безпроблемна бременност:)
Виж целия пост
# 223
Пух-че, виждам още едно попълнение в подписа ти!
Честито!  Grinning

ПП. какъв беше стария ти ник, Geri?
Виж целия пост
# 224
Миринда, днес и на нас ни казаха за тази инициатива на Столична община, че Рали е избрана да учства, но при нас няма да бъде преход, а някакви спортни игри в НСА. Аз се радвам, че са избрали Рали, но ми се вижда малко кофти така - само 5 деца от градината, другите родители според мен няма и да разберат за тази инициатива, би трябвало да може всички да участват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия