С много песни, смях, игри, ОКТОМВРИйската дружина ще се вихри до зори!!!

  • 78 483
  • 833
# 225
Ели, при нас не са избирани деца. На родителската среща миналата седмица ни казаха и ние трябваше да решим кои деца да отидат. Т.е. беше си по желание на самите деца и съответно родителя, като човек, който най-добре си познава детето, преценя дали ще се справи с 3 часа ходене. Много хубаво са си прекарали, има много снимки, аз й сложих фотоапарата, никой друг не е носил... По този повод се замислих дали другите родители смятат децата си все още за малки, за да носят такива скъпи вещи, или просто аз съм бъгната? В смисъл сигурно се притесняват, че ще ги загубят, примерно.. но пък имаме няколко деца в групата с джиесеми  newsm78 Да се чуди човек... Както и да е, отплеснах се...
РД го изкарахме добре, само ние си, вкъщи. По този повод много, много благодаря на всички за прекрасните пожелания  Hug
Ох, късно е и мозъкът ми вече е в sleep mode.
Ще пиша утре, заедно със снимките...
Виж целия пост
# 226
ЧРД на Тони на Злато. Гале да е здрав и много да ви радва!

Боги, да, това е Гери.
Гери, добре дошла отново. Пиши как сте. Отдана не сме те мяркали.  Hug
Виж целия пост
# 227
Честито на всички порастнали сладурковци от последните дни.  bouquet

  bouquetГале, здрав, усмихнат и с късмет да расте Тони!
  bouquet

и останалите рожденници днес да са много здравички и да получат невероятни подаръци!
Виж целия пост
# 228
Честит Рожден Ден, Тони! Весело и щастливо детство ти пожелавам!

Виж целия пост
# 229
Честит рожден ден на всички дребосъчета които съм пропуснала в изминалите дни.  Heart Eyes
Здраве, усмивки и детство нашарено с красиви мигове им пожелавам.


За мен голямата и страхотна изненада е, че Пепи ще става батко. Честито Ади. Пожелавам ти лека, спокойна, безпроблемна и хармонична бременност и здрав, пухкав бебешок като му дойде времето  Heart Eyes

На Васко, който днес ще духне своите шест свещички  Heart Eyes пожелавам сбъднати мечти, усмивки до уши и весели приятели добри. Да расте здрав и обграден с късмет и добрина.
Весел празник Дилянски.   bouquet
Виж целия пост
# 230
Честит 6ти рожден ден на Васко! Да е здраво, усмихнато и палаво момче!
Виж целия пост
# 231
Мило Васе, пожелавам ти много да си здрав, да бъдеш решителен и силен и да осъществиш и най-смелите си мечти!   bouquet
Дилянка, честит празник! Много усмивки, топлина, хармония и слънчеви емоции за всички ви!
 Hug

За мен голямата и страхотна изненада е че Пепи ще става батко. Честито Ади. Пожелавам ти лека, спокойна, безпроблемна и хармонична бременност и здрав, пукхав бебешок като му дойде времето

Благодаря приятелче!
Виж целия пост
# 232
отървала съм толкова рожденици Embarassed
Да са живи и здрави Невенка, Тони и Васко! Да са все така умни ль4езарни и усмихнати
ние с Яни сме малко в затруднение относно РД newsm78 Нали не живеем в града... не мойем да поканим приятел4ета от градината/ то аз май и не искам... Whistling/ та се 4удя какво да му измисля да е хем оригинално , хем весело, хем детето да е доволно. За подарък иска ...телефон. За мен е съвсем ненужен но явно в градината децата носят...ина4е не си го обяснявам newsm78

И така
на вси4ки пожелавам една топла неделя в къщи Hug
Виж целия пост
# 233
Ама как така телефон бе Юле??? Не е ли раничко. Какви са тез родители, които са дали на 6-годишните си деца телефони... егати на къде вървим.

Иначе в някоя сладкарница или само в детската градина. Ако беше топличко, щеше да стане страхотен купон на поляната пред вас.
Виж целия пост
# 234
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВАСКО! Дилянче, много да ви радва и да сте много щастливи!
Виж целия пост
# 235
И аз не съм се вясвала няколко дни, та съм пропуснала Рд-тата на няколко видни хлапета Hug

Мили деца, Честит Рожден Ден!!! Пожелавам ви безкрайно щастие, здраве и много весели игри  bouquet  bigdance2  ura  ura  ura

Юлка, защо не направите празника в някое заведение и това ще му е подаръка.
И аз съм в чуденка какво да е за Коко - има всичко възможно, непрекъснато се впечатлява от реклами, полудява по поредните играчки и след като изврънка някоя баба/дядо след седмица две вече е забравил за тях...
Виж целия пост
# 236
Здравейте майки-зайки,
моля да ме извините за рожденниците, които пропуснах....

Честит рожден ден на всички пораснали дечица!
Да са живи и здрави, много щастливи и усмихнати хлапета!



 
Виж целия пост
# 237
И аз моля за извинение...майки-зайки Embarassed
Да са живи и здрави,все така очарователни и много щастливи рожденниците,които пропуснах!Незабравимо,интересно и щастливо детство им желая!
Two Hearts Tada
за всички поздравления за нашият празник тук и във фейса голямо


Виж целия пост
# 238
Честит Рожден Ден на Васко! Да е весел и щастлив!

Виж целия пост
# 239
девойки - няма в Севлиево детски клубове. Навсякъде се пуши! Ние все пак живеем по4ти на село. 4удя се дали в ДГ ще разрешат да влезе поне клоун??? newsm78 Аз съм в обтегнати отношения с у4ителките...ама ще взема да питам.... Twisted Evil
Ей. ама никой не ка4и снимки от РД, само Мишленце Naughtyведнага да се поправите!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия