С много песни, смях, игри, ОКТОМВРИйската дружина ще се вихри до зори!!!

  • 78 483
  • 833
# 315
Привет момичета.
Благодаря ви за прекрасните пожелания. Изкарахме един страхотен рожден ден. Ето да разгледате снимките:
от празника в градината и вкъщи
https://picasaweb.google.com/adi.dimitrova/20111019Happy6Birthda … p;feat=directlink

и от днес с приятелите
https://picasaweb.google.com/adi.dimitrova/20111022Happy6Birthda … p;feat=directlink

Хубав уикенд на всички и много прегръдки и целувки на всички!
Виж целия пост
# 316
И от мен благодаря! И добре, че някой спомена, та сложих малко снимки. Има летни спомени, и малко от рождения ден Simple Smile Мдаааа, има ме и мен поотслабнала Simple Smile Ще видите 17 годишния приятел на Ели, на друга снимка (на тази, на която спи в прегръдките на единия) - 16 годишния и приятел, на тези от рождения ден - 2 гаджета от детската градина... това момиче е просто... абе нямам думи. Избиват се за нея. Само покрай рождения ден колко откровения на майки чух... не е истина просто. Всичките избират подаръци като за любимото момиче. С ясното съзнание, че не са гаджета Simple Smile Не го знаех Simple Smile тези дни едното момче, за което щеше да се жени, ме попита "защо Ели вече не играе само с мен", а майка му разказа, че се измъчвал. И последваха други откровения... Но пък Данчо казва, че успява да се държи на дистанция, да е "ничия". За разлика от Катето, която винаги е имала конкретно, само едно, гадже. И вашите везнички ли са така? А иначе за нея е типично - приятелите (гаджетата) винаги са по 2ма.. на лагера - двама по на 13-14, в Турция - големите батковци (с коментара- "вие не сте ми гаджета, само приятели, защото сте големи, а ще се женя за Алекс и Криси от градината). Абе... весело е - засега и отстрани Simple Smile
Тъй като ми дойде изневиделица, това ми е сега в главата. Иначе, рождения ден беше в мол, и установих за пореден път, че не си падам по този вид купони. Децата си падат, но знам, че иначе щяха да се забавляват повече. Просто... трябва да е лято, или поне топла есен навън.

Иначе животът си върви. Малко объркан, малко откачен, напоследък доста конфликтен и безпаричен... но се надявам нещата да се наредят. Подозирам, че от това по-лошо няма накъде, така че... очаквам хубавини. Нали знаете вица?
- От това по-лошо - няма накъде. - казал песимиста.
- Има, има... - отвърнал оптимиста.

А, като казах подаръци - получихме невероятно готини подаръци от хлапетата в градината. Основно - дрешки, и то прекрасни. Имахме огромна нужда, и явно е било очевадно Simple Smile Макар че истината е, че Ели сама избира какво да облече, и понякога се носи като битник - все  с едно и също, по неин вкус, често - непасващи си дрехи. Искрено се надявам, че не това е била причината за избора на дрехи за подарък. Както и да е - много красиви неща, и най-вече - тя им се радва, че са от приятели, затова ще ги носи. Ние всички (родата) вече се отказахме да и купуваме неща, за които първо реве, а после не ще и да погледне.
Виж целия пост
# 317
Ади, Аля, много хубави снимки!  Hug
Аля, на въпроса ти - знаеш, че везните са подвластни на Венера, т.е. на любовта...
В добавка на това, че е сладурана и пъзела се подрежда.

Сами също е обект на симпатии от доста момичета (чувам от майки, а и виждам), но той просто харесва момчешките игри и приятелства. Трябва мацката да е по-напориста (но и да я харесва), че да й се отвори парашута. Също се държи тежкарски и не се юрка много много. По едно време се беше заженил за Вики - целувки (и с език  #Crazy - открехват го мацките) галене по корема (в сеседни легла  Shocked), показване на дупета  Rolling Eyes, но се опитах да му обясня, че в момента симпатиите се изразяват като държене за ръка, галене на косата, а като порастне висок и голям - тогава вече може и да изразява обичта си по друг начин.
Така че, женитбите и жените го вълнуват епизодично!

Ще съм честна - ако аз бях в описаната от теб ситуация бих се опитала да "пренасоча" фантазиите в игрите с момчетата към нещо, различно от гаджета и женитби. В смисъл, че хората се женят, когато са готови да станат родители, че трябва да работят, за да отглеждат децата и т.н.

Интересни ще ми са мненията на другите момичета...
Виж целия пост
# 318
Светле, ЧРД на Пресиян! Да расте здраво, умно и усмихнато дете, за радост на теб и Фори! Весел празник и красиви влакове!
Виж целия пост
# 319
Честит Рожден Ден на малките пораснали деца, с пожелание за много здраве и все така усмихнати.  bouquet
Аля, Дрина разкошни деца  Hug

Сега малко да разкажа и за нас...
Литнахме за Прага в четвъртък и снощи по тъмна доба се прибрахме. Едновременно кошмарно и приятно. Оставих Боби полу болен само на хп, е не се размина аб определено. Първо го удари в ушите, но с малко вълшебни гранули се оправи още на следващия ден, но 2 дена е кашлял почти нон стоп + хрема и темп. непрекъсната, майка се е мъчила с хп по телефона да се чуват, но накрая и е писнало и за да не мъчи детето е дала аб. Честно при 4-5 дена постоянна темп. и аз бих дала АБ, и то темп не 37,3-6, ами директно 38,7=38,9. Та така опита ми с ХП на тоз етап е 1:1 - едно разболяване с хп и едно с Аб. АМи явно ще е така, с толкова много болести и вируси....

Тръгнахме си чудесно (това по нощите става )в сряда вечер за София (от там ни беше самолета) и след Търново, Драго като каза, че ще прави бъбречна криза и ...свят ни се зави и на двамата. Кошмарът беше пълен - такова чудо ни се случва сефте, не сме подготвени изобщо, да не говорим, че аз с моите слаби анатомични познания, само предполагах че са бъбреци....Нямах грам хапче в себе си, ама грам, в куфара само някакъв аналгин и витамин Ц. Шофьора помогна с някакви болкоуспокояващи, но от силната болка Дражко дори и повръщаше. Какви ли не идеи ми минаха през главата - дори и да викам линейка на входа на Сф Сега малко да ви разкажа за нас. Литнахме за Прага в четвъртък и снощи по тъмна доба се прибрахме. Едновременно кошмарно и приятно. Нали оставих Боби полу болен само на хп, е не се размина аб определено. Ухото още на следващия ден беше ок, но 2 дена е кашлял почти нон стоп + хрема и темп. непрекъсната, майка се е мъчила с хп по телефона да се чуват, но накрая и е писнало и за да не мъчи детето е дала аб. Честно при 4-5 дена постоянна темп. и аз бих дала АБ, и то темп не 37,3-6, ами директно 38,7=38,9. Та така опита ми с ХП на тоз етап е 1:1 - едно разболяване с хп и едно с Аб. АМи явно ще е така, с толкова много болести и вируси....

Тръгнахме си чудесно (това по нощите става )за София (от там ни беше самолета) и след Търново, ММ като каза, че ще прави бъбречна криза и ...свят ни се зави и на двамата. Кошмарът беше пълен - такова чудо ни се случва сефте, не сме подготвени изобщо, да не говорим, че аз с моите слаби анатомични познания, само предполагах че са бъбреци....Нямах грам хапче в себе си, ама грам, в куфара само някакъв аналгин и витамин Ц. Шофьора помогна с някакви болкоуспокояващи, но от силната болка ММ дори и повръщаше. Какви ли не идеи ми минаха през главата - дори и да викам линейка на входа на Сф  Thinking Минута по минута съм брояла времето до пристигането ни. От автогарата директно в Пирогов - ама това се разиграва в 5 сутринта и от кабинетите се подават едни сънени глави и само дето не ни изгониха. К/во сме били искали, добре изглеждал - едвам се разсъниха да ни обърнат внимание - това всъщност бъбречна криза ли е или нещо друго....Идилия, добре че брат ми си живее там, че директно при него - малко да полежи до полета за Прага. А аз през цялото време си представям как месец и половина чаканата ни екскурзия заминава като дим през комина. Дори си мислех и самичка да си пътувам   Crazy ми тъй де болните да лежат..

Ама туристическо сърце не трае, мъжо се закрепи и след още един преглед в друга частна болница и две торби с лекарства излетяхме. В Прага - зверски студ, ама студ - добре опаковани с шалове и по 2-3 блузи обикаляхме от сутрн до вечер (ама буквално) улиците. Що бира се изпи и свинско под всякаква форма се изяде не е истина. Снимки ще кача, но по-късно. Първо да вземем децата, че доста им е домъчняло за нас. Коко дори не искаше да ни пуска да тръгваме, след 2-3 лъжи че ще се върнем още на следващия ден се съгласи...

Така девойки, май ще ви оставям, че бая писах, до по-късно  Hug
Минута по минута съм брояла времето до пристигането ни. От автогарата директно в Пирогов - ама това се разиграва в 5 сутринта и от кабинетите се подават едни сънени глави и само дето не ни изгониха. К/во сме били искали, добре изглеждал - едвам се разсъниха да ни обърнат внимание - това всъщност бъбречна криза ли е или нещо друго....Идилия, добре че брат ми си живее там, че директно при него - малко да полежи до полета за Прага. А аз през цялото време си представям как месец и половина чаканата ни екскурзия заминава като дим през комина. Дори си мислех и самичка да си пътувам   Crazy, ми тъй де болните да лежат..

Ама туристическо сърце не трае, съпружеството се закрепи и след още един преглед в друга частна болница и две торби с лекарства излетяхме. В Прага - зверски студ, ама студ - добре опаковани с шалове и по 2-3 блузи обикаляхме от сутрн до вечер (ама буквално) улиците. Що бира се изпи и свинско под всякаква форма се изяде не е истина. Капакът беше решението на Драго да купува бира за подаръци, няма лошо, ама си представих обясненията на наши приятели  как след подобно решение после три дена прали куфари и дрехи. След кратки пререкания и обвинения от моя страна защо точно бира, а не някоя малка бутилчица Бекеровка ( тяхно подобие на ракия) бутилките бяха прилежно опаковани и подредени в куфара. Последва притеснение дали ще излезе всичко точно на летището, че да не плащаме свръх багаж, но и този проблем беше решен. Бирата е здрава и приключихме отново с кошмарно пътуване до Варна с автобуса от София, Драго отново беше на границата на бъбречната криза, която в къщи се разрази съвсем ясно и отново ужасяващо.
Снимки ще кача, но по-късно. Първо да вземем децата, че доста им е домъчняло за нас. Коко дори не искаше да ни пуска да тръгваме, след 2-3 лъжи че ще се върнем още на следващия ден се съгласи...

За въпроса на Боги, ами при нас Коко е крайно незаинтересуван от подобни действия, виждам че хлапетата на рождения му ден подвикваха, че били като гаджета с едно момиченце, с което се беше прегърнал за снимка, ама той завалията изобщо все едно не чува. Та, доста далеч е от подобни неща според мен.
А си мисля за Катето и Еличка, по-голямата винаги ще учи на разни неща несъзнателно малката и колкото и да обяснява Аля няма как....
Така девойки, май ще ви оставям, че бая писах, до по-късно  Hug

Виж целия пост
# 320
Честит 6-ти рожден ден на Преската!
Пожелаваме му да е винаги здрав, усмихнат и щастлив, да е радост за мама и тати!
Нека се радва на безгрижно детство с много обич и игри!


Светле, душко, честит празник! Знам, че си го подготвила от... до. Чакаме снимки и разказ   Laughing

Нади, хубаво е, че се е разминало и сте успели да осъществите мечтата си двамата! Но с колко перипетии!!!  ooooh! С удоволствие бих разгледала снимките. И на мен това ми е една от желаните дестинации  Laughing

И ние сме в някаква кофти серия вкъщи - Сами преди 2 седмици го болеше зверски гърлото, след една седмица и Страхил (дори с антибиотик), от 2 дни и аз  #2gunfire Без температура, без кашлица, без нищо.Пръскам биопарокс,  смуча трахизан и ефизол...

Сами се оправи от гърлото още преди РД, но от петък е с някаква кашлица - сутрин и вечер. Чудя се с какво да го тъпча  Sad Взела съм мултивитамини на Др Тайс, чесън на капсули, рибено масло, Калциев лактат. От хомеопатията давам симпоматично...
Дано се размине!

целувки
Виж целия пост
# 321
Да е жив и здрав Преската, Да радва мама и тати, да лудее и щурее и да е много умен!

Ади, Аля - страхотни снимки. Много красиви нашите деца бре - не мога да им се нарадвам.

Волтажче - такъв е вируса - и моите минаха през него. Загубиха си и гласа, включих им хомеопатични и Ива се оправи, Алек също е добре, само че него все още го държа на хомеопатични - Ива - нея я спрах още преди 2-3 дни.
Иначе - аз давам коластра, вит Ц, Саностол - вит.сироп, Ен Ти ТУс - много добре билково сиропче.

и това е .

дано се оправите бързо.

Виж целия пост
# 322
Честит Рожден Ден, Преси! Весело и щастливо детство ти пожелавам!



Светле, една идея за вашата баба. Да оплете железница върху някое по-свежо зелено килимче  Laughing http://i.ebayimg.com/00/s/MTAyNFg3Njg=/$(KGrHqEOKjkE6WWuFh-+BOl0B!7DvQ~~60_12.JPG
Виж целия пост
# 323
ЧРД, Пресияне! Желая ти, на първо място, да си много здрав, а на второ много много щастлив, в което не се съмнявам, като познавам мама Светла!Светле, да ви е жив и здрав и много радост да ви носи   bouquet!
Виж целия пост
# 324
Честит Рожден Ден на Преско!
Да е жив и здрав! Много усмихнат и щастлив!
Светле , Фоко - весел празник ви пожелавам.
Виж целия пост
# 325
Еееех Светлушке, като че ли беше вчера как обикаляше коридорите на болницата и викаше.... айде бе, няма ли и аз да родя...
Да ти е живо и здраво прекрасното детенце! Да пълни сърцето ти с радост и да сбъдне и най-смелите ти мечти! Прегръщам те и много те целувам!


Обсъждате либовните залитания на дечурлята. Моя Пешко от малък си е харесал две-три моми в градината. Ама на едната й разби носа, другата го заряза заради честите отсъствия... но пък все още котето с което спи е кръстено на нея. Тази година дойде една много сладка девойка в групата и веднага ги разпредели кой с кого е гадже. И понеже Пешката пак беше го хванала липсата, останал без мома. Но девойчето с разбития нос може би вече му е простило... та надежда и за моичкия има.
Иначе за сватби и тем подобни не се споменава. Говори си за някой ден как ще се ожени и ще си има деца, но не визира нито едно момиченце конкретно.

Облаче, утре е един по-хубав ден! След това идва още по-хубав! Чакат ни прекрасни дни! Прегръщам те!

Наде, да ви имам приключенията. Супер е че сте доволни и щастливи, въпреки перипетите.

Боги, да се оправяте. Ние също се опитваме да се разболеем, ама аз такива драконови мерки съм взела, че надявам се да се опазим. Само вирус ми липсва сега. И без това не мога да пия лекарства.

Лека вечер момичета и спокойна нощ!
Виж целия пост
# 326
Така........
 Да ви Благодаря горещо за поздравите и честитките за шестия ни рожден ден!
Много сте мили - както винаги, разбира се Heart Eyes

Да честитя празника на Крум на Верчето със закъснение!
Да е жив и здрав!

Сега да ви разкажа за нашето домашно парти тази година.
На мен лично този тип празнуване много ми харесва  - повече от клубните варианти. Но трябва да си отпуск, за да приготвиш всичко - и храната и украсата.
Преси получи страхотни подаръци и видимо бе много доволен.
Имаме вече телескоп, истински - за да гледа звездите - е, зариби се човека...
Гостите бяха малко, но аз съм доволна......
И така предизвикахме фурор в детската градина с тази торта и много вълнения и у рожденника и у децата.....
...................................................

Аз пък да ви споделя - тайно се надявах , че няма да ми дойде.........даже не беше тайно.......бях убедена - е какво да ви кажа.....за пореден път съм огорчена
Виж целия пост
# 327
Браво, Светле, за старанието за отбелязване на РД! Както и на всички друг майчета, които съм сигурна, че са се постарали да направят деня незабравим!  Hug


Аз пък да ви споделя - тайно се надявах , че няма да ми дойде.........даже не беше тайно.......бях убедена - е какво да ви кажа.....за пореден път съм огорчена

Гушки...  Hug (колко ми е познато...)
Няма да се отчайваш,ей!  Hug Ще стане!!!
Виж целия пост
# 328
Здравейте дами  bouquet

Гея, описанието звучи като едно страхотно парти  Hug

Аз пък да ви кажа, че снощи Коко ме открехна в любовните си трепети. Нищо, че аз само ден по-рано писах за липсата на всякакви подобни терзания.
Прибира се вчера от градина и на всяка втора дума слага името на една девойка Вики. Вики има паднали 7 зъба, Вики ме покани на гости, Вики прави така, и така и Вики, Вики, Вики......
Накрая го питах да не би да я харесва, поизчерви се чак и каза да. Обаче Вики си имала друго гадже. Веднага слагам контрата - Що е то гадже и за какво служи. Ми да си играем заедно, но това не е ли приятелче само - питам аз. Позамисли се и каза, че май е така.....Та явно в градината се върти тази думичка и се налага да се обяснява....
Виж целия пост
# 329
Светлушке, душа спри да го мислиш мила. И ние опитваме бая време. Всеки месец чакам, чакам и то хоп... и мамка му.  То календар направих на iphone-то, апликейшън свалих, овулация следих и не и не. После точно когато календара показваше, че трябва да ми е овулацията бях 5 дни в Добрич. Естествено точно за този месец бях 100% сигурна, че няма как да стане нещо... да ама не. Така че спри да го мислиш, така само си докарваш допълнителен стрес. Успокой се и приеми гушките на всички ни  Hug и то ще се нареди.
Между другото точно вчера се видях с д-р Савова... ееееех спомени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия