С много песни, смях, игри, ОКТОМВРИйската дружина ще се вихри до зори!!!

  • 78 483
  • 833
# 330
Честит рожден ден на прекрасната Вики!
Да е много здрава, весела, щастлива и да расте с обичта на мама и татко!

Роси, весел празник, мила! И вземи да се зазпишеш... Видях аз, че си станала студентка  Wink



Виж целия пост
# 331
Royzi, ЧРД на Вики. Да расте здраво и будно дете, много да ви радва.
Виж целия пост
# 332
Честито ден на ВИКи - много щастлива и здрава, да расте умна и красива!

Гея- споко душа - то ще дойде когато не си вторачена в него. Ето и Ади от опит го казва. Казват че когато много искаш нещо и постоянно мислиш за него - то бяга от теб. Трябва да му дадеш малко време за даможе да се случи. Просто спри да мислиш по темата - ще дойде тогава само Simple Smile
Големи гушки Simple Smile

Ние пък си имаме малко зайче - бяло, пухкаво и подскачащо насам натам. Ива не го пуска изобщо да и излезе от ръцете. Алек едвам се дорежда от време на време на го погушка Simple Smile
много му се радват - да видим до кога Simple Smile

целувки от нас
Виж целия пост
# 333
Ние пък си имаме малко зайче - бяло, пухкаво и подскачащо насам натам. Ива не го пуска изобщо да и излезе от ръцете. Алек едвам се дорежда от време на време на го погушка Simple Smile
много му се радват - да видим до кога Simple Smile
Честит домашен любимец!
На племенницата ми й бяха подарили зайче, но след като подобаващо опишка и вмириса къщата, изгриза разни кабели и т.н., подаръкът бе върнат  Crazy
Дано при вас да е по-добре!

Сами и той врънка за коте, куче, рибки, но засега минава номера "като отидем в къщата", което е в необозримото бъдеще...

Светленце, в подкрепа на написаното от девойките по-горе - Сами стана след 2 години в месеца, когато не ми отчете овулация, бяхме на една вила с подобаващо пиене, не успяхме да сексим, тогава, когато го бях "планирала" и изобщо не се надявах... 
От друга страна имам познати момичета, забременели точно след тестове за овулация, т.е. пак планирано и пак по график.
 newsm78 Така че с други думи - зачеването е тайнство и никой не знае кога и как. Вярвай!!!
ПП. Разбирам нетърпението ти това да се случи, така, както го искаш! Голяяяяяма прегръдка!

ППП. И аз, и приятелката ми забременяхме след лечение в санаториума в Кюстендил по програма на НОИ. Дори от вчера започнах да търся за тази година къде може да се отиде (Кюстендил ми е много далеч), че декември трябва да си взема отпуск и мисля да се "рехабилитирам".
Виж целия пост
# 334
И на двете ви пожелавам успех и дано скоро стане. Както казваш Боги -това е тайнство

А иначе за опикаването - то си има клетка - и само когато сме в къщи го пускаме но с изричната уговорка да се гледа къде е - точно с цел да не се огризе нещо.
засега не сме имали проблеми - но то е на една седмица точно.
и за мое щастие - все още не мирише Simple Smile

но ползваме нещо си което поема тез неща - някакъв вид тоалетна се води.

ще ви докладвам за развитието Simple Smile

Виж целия пост
# 335
Ади, благодаря за хубавите думи. Така е, оттук нататък ще е все по-добре. Целувки и да не се безпокоиш за нищо...

Да ни е весела и усмихната Вики на Роси! Simple Smile

Има нещо важно, което ми се иска да споделя. За жалост точно сега нямам под ръка добре звучащи източници, но има много много информация за това, че когато много искаш нещо, по-добрия вариант е да направиш всичко, което е възможно по въпроса, и след това да спреш, ама абсолютно да спреш да мислиш и да се тревожиш за него. Нещо от сорта на "помогни си сам, за да ти помогне и бог". Обаче когато постоянно държиш в главата си проблема, се концентрираш твърде много върху него. В случая - даваш твърде много енергия в посока "неуспешно бебеправене". Дори когато си повтаряш - този път ще се получи, и си вярваш, умът прожектира едно постоянно състояние на неполучаване. Това вече ми е минавало през главата... както и другото. Другия вариант е тежък, но съм го изпитала на гърба си - Да преживееш, да приемеш, че нещото може да не стане. Да преживееш загубата вътрешно, да се примириш. И тогава - странно... нещата изведнъж се получават. Само че не говоря за това да се опиташ да излъжеш себе си, съдбата и дявол знае кого още... а наистина да преживееш липсата на важното за теб събитие, човек, любов. Да си готов да приемеш който и да е от вариантите, които ти се изсипят на главата...

Виж целия пост
# 336
Има нещо важно, което ми се иска да споделя. За жалост точно сега нямам под ръка добре звучащи източници, но има много много информация за това, че когато много искаш нещо, по-добрия вариант е да направиш всичко, което е възможно по въпроса, и след това да спреш, ама абсолютно да спреш да мислиш и да се тревожиш за него. Нещо от сорта на "помогни си сам, за да ти помогне и бог". Обаче когато постоянно държиш в главата си проблема, се концентрираш твърде много върху него. В случая - даваш твърде много енергия в посока "неуспешно бебеправене". Дори когато си повтаряш - този път ще се получи, и си вярваш, умът прожектира едно постоянно състояние на неполучаване. Това вече ми е минавало през главата... както и другото. Другия вариант е тежък, но съм го изпитала на гърба си - Да преживееш, да приемеш, че нещото може да не стане. Да преживееш загубата вътрешно, да се примириш. И тогава - странно... нещата изведнъж се получават. Само че не говоря за това да се опиташ да излъжеш себе си, съдбата и дявол знае кого още... а наистина да преживееш липсата на важното за теб събитие, човек, любов. Да си готов да приемеш който и да е от вариантите, които ти се изсипят на главата...
подкрепям напълно...даже ще се опитам да помогна с книжки Wink
http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%D5%E8%EA%F1

"Законът за привличането откликва на мислите ти във всеки един момент.Затова не е преувеличение да се каже,че ти създаваш своята действителност.Всичко,което притежаваш е дошло при теб,защото Законът за привличането,откликва на мислите,които излъчваш..."

Да е Честит Рожденият Ден на Вики!Да е здрава и много усмихната! Tada
Виж целия пост
# 337
Благодаря, слънце Simple Smile Но да предупредя - законът на привличането е едно, а сладникаво-наивистичния поглед върху него и подобните на него идеи - съвсем друго.

Сега друго - имам сериозна нужда от разпределяне на задълженията у дома. Ще съм ви благодарна, ако ударите едно рамо. Интересува ме не само какво правят децата (и какво се изисква от тях да правят), но и разпределението на домашния труд между татко и мама (случаите с активно намесващи се баби и домашни помощнички са друго нещо). Трябва да направя нещо наистина важно... за да не се чувства никой у дома като на гости или като Пепеляшка...
Виж целия пост
# 338
Честит рожден на Вики!
Здраве, щастие и много детски смях!


Момичета, благодаря ви за топлите думи...не искам да ви ангажирам с разни мисли и каквото и да е...просто ужасно много искам бебе, ужасно...не искам секс, идеята ми е само и единствено бебето, което искам да гушкам, дори ми мирише на него...а си мисля, че никога няма да имам...вчера докато четях постинг за едно бременно момиче и като ревнах......ей.....полудявам.....

 С Мириндата ще ходим на концерт на Мишо Белчев - на 10 ноември, кой иска с нас?

Виж целия пост
# 339
Има нещо важно, което ми се иска да споделя. За жалост точно сега нямам под ръка добре звучащи източници, но има много много информация за това, че когато много искаш нещо, по-добрия вариант е да направиш всичко, което е възможно по въпроса, и след това да спреш, ама абсолютно да спреш да мислиш и да се тревожиш за него. Нещо от сорта на "помогни си сам, за да ти помогне и бог". Обаче когато постоянно държиш в главата си проблема, се концентрираш твърде много върху него. В случая - даваш твърде много енергия в посока "неуспешно бебеправене". Дори когато си повтаряш - този път ще се получи, и си вярваш, умът прожектира едно постоянно състояние на неполучаване. Това вече ми е минавало през главата... както и другото. Другия вариант е тежък, но съм го изпитала на гърба си - Да преживееш, да приемеш, че нещото може да не стане. Да преживееш загубата вътрешно, да се примириш. И тогава - странно... нещата изведнъж се получават. Само че не говоря за това да се опиташ да излъжеш себе си, съдбата и дявол знае кого още... а наистина да преживееш липсата на важното за теб събитие, човек, любов. Да си готов да приемеш който и да е от вариантите, които ти се изсипят на главата...


При мен е точно така, както съм го болднала от думите на Аля. Уж приемам, че може и да не стане, но вътрешно не мога да се примиря  newsm78 Вече не съм толкова нещастна като ми дойде, но си казвам "Ето пак не стана"

Разпределението на домашните задължения, хм, сложна работа...
При нас е различно, че той все пак като си е тук по цял ден си почива.
Понякога готви (1 път седмично), понякога мие чинии (2-3 пъти седмично), понякога пуска прахосмукачка и простира, помага редовно при слагането и вдигането на масата. Чете книжка на малкия преди лягане,  Ако му кажа - води Сами на градина, но сега сме с 1 кола и предпочитам аз да го водя и да ходя с кола на работа. Като цяло е много тежък и трябва с хиляда напомняния да свърши нещо. Тъкмо влиза в час с домашните ангажименти и дошло време да тръгва.

Относно детето - помага при сервирането, отсервирането, пуска прахосмукачка, WC, мие се и се къпе сам. Епизодично помага с миенето на чинии (ама става бавно и нямам търпение). Пращам го до плодзеленчука. понякога си прави сам закуската.
Виж целия пост
# 340
Благодаря, слънце Simple Smile Но да предупредя - законът на привличането е едно, а сладникаво-наивистичния поглед върху него и подобните на него идеи - съвсем друго.
това много не ми стана ясно- какъв сладникаво - наивистичен подход имаш предвид?newsm78
в интерес на истината аз и "Тайната" не я приемам и не я препоръчвам Stop
но в тези книжки,които посочих нещата са описани по-леко и по-достъпно,точно като за хора,които не вярват или не искат да четат такива неща Mr. Green
Виж целия пост
# 341
Интересно сте подхванали.ще чакам да видя какво още ще споделите
облаче - ти се загуби нещо - влез да те видя, този скайп го затри нещо.

иначе за разпределението - много хубава тема подхващаш защото на моменти и аз имам чувството за пепеляшка.

При нас - твърдо аз съм по готвенето. Той води децата на градина, аз ги взимам или той ако аз не успея - отива той. Участва активно във воденето на децата по активности ако е успял да си дойде навреме. Че доста често не му виждаме очите вечер.
относно чистене - ако го помоля нещо да свърши го прави, но иначе самоинициатива - никаква. Пазарува. в неделя мина с прахосмукачката - ама пак аз го накарах.
Две съботи и недели се спуках да преподреждам и чистя в къщи -той само ми казваше- остави ме да си почина.
Та това е при нас . Включва се отвреме на време с по нещо. От време на време пуска пералня.зарежда съдомиялна - това е .
иска ми се и аз да видя другите как смогват. че и при мен е проблем чистенето и готвенето само на мой гръб, + деца и работа. а искам и с децата да си поиграя ....и навън да сме,....и това време не остана за нищо.
Виж целия пост
# 342
Честит Рожден Ден на Вики! Бъди здрава, щастлива и много обичана!



По други въпроси ще се включа по-късно, ужасно изморена съм.
Виж целия пост
# 343
Гледам пишете за домашно разпределение на задачите - при мен беше болна тема, вече не се впрягам. Аз водя децата- училище , градина. Аз ги вземам. Аз ги водя на допълнителните занимания. Аз готвя, аз чистя, аз пера, гладя, пазарувам, зареждам миялната. Ходих, купих си корнизи, купих си и стъклени поставки за банята - сега чакам някога да ми ги сложи. Аз съм с децата събота и неделя....
Той носи пари и хвърля боклука  Mr. Green
Няма да продължавам....
Децата много рядко се включват и то след дълги уговорки...може би грешката е в мен  Tired
Виж целия пост
# 344
Момичета благодаря за хубавите пожелания и аз ви ги желая Simple Smile
Почерпете се за наше здраве


На желаещите да забременеят им пожелавам да се похвалят с това още другият месец  Hug

Целувки от нас  Heart Eyes

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия