Обажда ли се ЕГН-то и по какъв начин?

  • 12 496
  • 110
# 105
Ми, не бих казала. Почти 33 съм, чувствам се на 13. Ех, тоя пубертет, не ще да ме пуска и това си е.  Wink
Виж целия пост
# 106
Единственото, по което го усещам - е, че вече след тежка нощ ми трябва повече от 1 ден за да възстановя.. Може би и леки затруднения с кг, но откакто установух, че е от пиенмете, а не от храната - лесно се контролирам. Кг и визия са си същите. Преди боледувах повече - сега не.
Хм..може би само това, че съм станала по-безкромпромисна е промяната..Но не е от ЕГН, а от преживян опит.
Виж целия пост
# 107
Ми, не бих казала. Почти 33 съм, чувствам се на 13. Ех, тоя пубертет, не ще да ме пуска и това си е.  Wink

В тази връзка си спомних за една бивша колежка, която твърдеше че "Най-трудно било да вкараш една жена в трийсетте, а още по-трудно било да я изкараш" Wink
Виж целия пост
# 108
Ми, не бих казала. Почти 33 съм, чувствам се на 13. Ех, тоя пубертет, не ще да ме пуска и това си е.  Wink
Аха и аз съм тъй, тъкмо да изляза от пубертета и ще се хакна в критическата. Кога ще съм с акъла си, и аз не знам newsm78
Виж целия пост
# 109
Кога ще съм с акъла си, и аз не знам newsm78
Нали знаеш Мортишке...акъл и м....с не ти ли дойдат навреме, хич и не ги чакай!!!! Laughing
Виж целия пост
# 110
Ми, не бих казала. Почти 33 съм, чувствам се на 13. Ех, тоя пубертет, не ще да ме пуска и това си е.  Wink
Аха и аз съм тъй, тъкмо да изляза от пубертета и ще се хакна в критическата. Кога ще съм с акъла си, и аз не знам newsm78
newsm78 съдба, така ни било писано....
 Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия