Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията на родителите, чиито деца посещават НГХНИ „Константин Преславски“ във Варна, за училището и преподавателите там?
Какви са изискванията за прием в НГХ-Варна и има ли подготвителни курсове, предлагани от училището?
Какви са впечатленията от обучението в ХГ-Варна?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията на родителите, чиито деца посещават НГХНИ „Константин Преславски“ във Варна, за училището и преподавателите там?
Родителите имат различни мнения за НГХНИ „Константин Преславски“. Някои смятат, че учителите по български език и математика са изключителни, докато други смятат, че нивото на училището е доста ниско. Има и родители, които са доволни от подготовката на децата си в училището, като подчертават високото ниво на обучение по български език и история.
-
Какви са изискванията за прием в НГХ-Варна и има ли подготвителни курсове, предлагани от училището?
-
Какви са впечатленията от обучението в ХГ-Варна?
-
Какви са мненията за предметите и преподавателите в ХГ-Варна?
) Тук се сблъскахме с истинското учене... Така че, това че не е конюнктурното училище - чисто езиково, то вече и ЕГ-тата не са истинските езикови, разкриха по 3-4 паралелки от език. А и в тази страна е нужно да има хора, които учат и история и БЕЛ, не само и единствено езици.Вижте резултатите от олимпиадите по тези предмети и няма какво да говорим като на пазар...
? Всеки има право на мнение. Ти си казала твоето. Светът е шарен и добре, че е така. Ако харесвахме едно и също - щеше да е скучно.