Пейпал - помощ! - 4-та тема

  • 54 050
  • 743
# 615
Момичета, мога ли с paypal да направя превод между две банкови сметки или между два акаунта на пари, от лева в паунди и обратно. Видях, че има такава опция, но не ми стана много ясно дали и как въобще може и колко ще ми удържат за транзакцията?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 616
Днес си взех EXPUSE код-а за ПП , но не съм сигурна къде да го въведа  Embarassed В подробното обяснение за работа в ПП има дадено, но при мен няма такива полета  newsm78
Има ли някъде нагледно ?
Виж целия пост
# 617
Днес си взех EXPUSE код-а за ПП , но не съм сигурна къде да го въведа  Embarassed В подробното обяснение за работа в ПП има дадено, но при мен няма такива полета  newsm78
Има ли някъде нагледно ?

в тази снимка на Ани:
http://prikachi.com/images/125/3914125t.jpg
цъкаш горе вдясно на  confirm my credit/debit card
дава ти поле,в което да въведеш 4-те цифри Peace
Виж целия пост
# 618
Благодаря   bouquet, всичко е ок
Виж целия пост
# 619
Здравейте, на 10.10 платих с pay pal  в ла редут. В момента поръчката ми е на четвърта стъпка praparation colis, обяче нямам фактура. Статусът ми в pay pal  за тази поръчка е pending. Има ли шанс да си я получа и трябва ли да правя нещо или да пиша на някой. Имам и поръчка от следващия ден, за която парите са изтеглени почти веднага, имам си и фактура към нея.
Благодаря ви, че сте толкова отзивчиви, момичета Simple Smile
Виж целия пост
# 620
Здравейте, преди време пуснах диспут в Пейпал за един таблет ако си спомняте. Решиха, че ще си получа парите обратно когато върна стоката като за целта от Пейпал ми искат да им предоставя тракинг номер за онлайн проследяване и срокът за това вече ми изтича. Проблемът е, че ако го пратя с куриер излиза близо 60 лв, а с БГ пощи - 20 лв, но онлайн проследването им не било съвсем на ниво, сега им свързвали системата, не знаели дали ще може да се следи онлайн точно къде е в даден момент и някакви други такива ми ги наговориха в пощата. Но поне щяло да се вижда кога е излязла от страната. Би ли вършило това работа за пред Пейпал според вас, някой пращал ли е нещо в чужбина с БГ пощи с тракинг номер?
Виж целия пост
# 621
Здравейте, преди време пуснах диспут в Пейпал за един таблет ако си спомняте. Решиха, че ще си получа парите обратно когато върна стоката като за целта от Пейпал ми искат да им предоставя тракинг номер за онлайн проследяване и срокът за това вече ми изтича. Проблемът е, че ако го пратя с куриер излиза близо 60 лв, а с БГ пощи - 20 лв, но онлайн проследването им не било съвсем на ниво, сега им свързвали системата, не знаели дали ще може да се следи онлайн точно къде е в даден момент и някакви други такива ми ги наговориха в пощата. Но поне щяло да се вижда кога е излязла от страната. Би ли вършило това работа за пред Пейпал според вас, някой пращал ли е нещо в чужбина с БГ пощи с тракинг номер?

Нещо напоследък Пейпал не искат да признават българските тракинг-номера. Не бих рискувала.

Здравейте, на 10.10 платих с pay pal  в ла редут. В момента поръчката ми е на четвърта стъпка praparation colis, обяче нямам фактура. Статусът ми в pay pal  за тази поръчка е pending. Има ли шанс да си я получа и трябва ли да правя нещо или да пиша на някой. Имам и поръчка от следващия ден, за която парите са изтеглени почти веднага, имам си и фактура към нея.
Благодаря ви, че сте толкова отзивчиви, момичета Simple Smile

Ще си я получиш, защо да не си я получиш? Засега не виждам нищо притеснително.
Ще ги изтеглят, не се притеснявай. Може и след месец да ги изтиглят.
Виж целия пост
# 622
Някой може ли да ми каже какво точно означава I will only post to the UK and require payment via PayPal confirmed address only? В смисъл, ако поръчам на адрес на превозвач в Англия, продавача може ли да види, че home адреса ми в пейпал е в България и да откаже да ми прати нещата? 

Виж целия пост
# 623
Някой може ли да ми каже какво точно означава I will only post to the UK and require payment via PayPal confirmed address only? В смисъл, ако поръчам на адрес на превозвач в Англия, продавача може ли да види, че home адреса ми в пейпал е в България и да откаже да ми прати нещата?  



Не съм се сблъсквала с подобен случай, но доколкото го разбирам, означава, че доставя само до UK и то на ПП акаунти, който са с потвърден адрес. Потвърждаването на адрес е вид верификация в системата. Не мисля, че него го интересува ти къде живееш. Но това е моето разбиране.
Виж целия пост
# 624
Според мен горното е, че дадената стока се изпраща само до адреса, на който е регистриран и ПП акаунта....просто защото в сайтовете може да си сменим адреса и да бъде с нашите имена и адрес на превозвач, но няма как да сменим адресът, на който е регистрирана реално картата, с която плащаме и която се регнали в ПП Wink

Така като е Киара го казва....няма значение къде живееш, продавачът иска да е сигурен, че продава стоката на човека, който плаща Wink
Виж целия пост
# 625
Алекс 1, благодаря за отговора, за сега статуса остава същия, ако продължава и утре ще им пиша писмо на ЛР
Виж целия пост
# 626
Здравейте момичета, направих плащане в Ларедут през ПейПал на 28.08.11г.  Пуснах поръчка която стоя 1 седмица необработена, след като писах на ЛР ми отговориха, че няма отбелязана поръчка и ще трябва да си пусна нова.Сега обаче парите ми седят блокирани вече 45 дни и не ми ги отблокират. Можете ли да ми кажете как да пиша на ПейПал да ми върнат сумата.
Статуса в ПейПал си седи Pending.

Aug 28, 2011        Authorization To   
La Redoute
   Pending   Details
Виж целия пост
# 627
Здравейте, имам следния въпрос - харесах си нещо от американския e-bay, свързах се с продавача, успяхме някак си да си разменим имейлите си и водихме кореспонденция там. Той ми предложи по ниска цена, ако не го купя пряко през сайта, а ми изпрати директно фактура през Paypal. Ако приема и платя, а не получа нищо имам ли право някакси да оспорвам и да си получа парите обратно. Много ме е страх, защото става въпрос на 200 долара.
Виж целия пост
# 628
veni1122
 не, нямаш никакви гаранции. Нито пейпал, нито ибей ще ти помогнат при евентуални проблеми. В пейпал ще се води доброволно плащане Wink
Виж целия пост
# 629
Здравейте момичета, направих плащане в Ларедут през ПейПал на 28.08.11г.  Пуснах поръчка която стоя 1 седмица необработена, след като писах на ЛР ми отговориха, че няма отбелязана поръчка и ще трябва да си пусна нова.Сега обаче парите ми седят блокирани вече 45 дни и не ми ги отблокират. Можете ли да ми кажете как да пиша на ПейПал да ми върнат сумата.
Статуса в ПейПал си седи Pending.

Aug 28, 2011        Authorization To   
La Redoute
   Pending   Details

Пиши на съпорта на Пейпал и ги питай защо държат на Пендинг сума, която отдавна трябва да е освободена и статусът й вече да е Expired.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия