Пейпал - помощ! - 4-та тема

  • 54 041
  • 743
# 630
Здравейте момичета. Моля да ми помогнете, защото не знам какво да правя, а такова нещо до сега не ми се е случвало. Тъй като си пазарувам в eBay и до сега всичко е било наред, а и винаги си проверявам след транзакциите в онлайн банката, дали са ми взели точно пари и дали всичко е наред. Видях че ми липсват около 10 лв., сметнах всички транзакции и в ибей и в пейпал, но на отчета в банката имам 2 допълнителни транзакции за общо 7 лв, а още другия отчет не е станал готов ( трябва там да има и за още 3лв). Тези транзакции са от пейпал, пазарувано в ибей, но в моя пейпал и моя ибей нямам такива покупки. Все едно е пазарувано с мойта карта в друг ибей и пейпал. Моля Ви какво да правя? До банката ли да ходя? Не ми е за 10-те лева, но въпросът е да не се повтаря!
Виж целия пост
# 631
Да не са някакви чарджове от банката? На мен например ми слагат ако имам рефънд, иначе за изходящо плащане нямам такси.
Питай в банката най-добре.
Виж целия пост
# 632
Сега пак седнах да смятам, нямам такси, дано да съм се объркала, че иначе  smile3511
Виж целия пост
# 633
И аз влизам с проблем -платих една блуза уж всичко е наред в Пейпал ,а парите не са ми дръпнати от картата . Случвало ли ви се е ,до колкото знам веднага  блокират сумата пък сега нищо.  В ибей ми показва ,че съм платила и на мейла получих потвърждение .  В пейпал всичко е наред с транзакцията  Completed е статуса . Вече два дни няма промяна не знам какво става  защо дори не са ми блокирали парите . newsm78
Виж целия пост
# 634
Благодаря fandango!
Продавача продължава да ми твърди, че paypal гарантирал, че всичко ще е ок. Лошото е че това дето го искам го има само там...  smile3514
Виж целия пост
# 635
Охххх сметнах всичко с месец назад, датите са омешани или по-точно аз съм ги объркала, (а бе в онлайн банката не ги дава подред датите на теглене, а са объркани) така че няма проблем. Изкарах си акъла  Shocked Извинете, че Ви притесних, ама какво да се прави.  

На мен не ми се е случвало такова нещо или поне не съм забелязала. Дано всичко бъде наред! Но някой друг по-знаещ да помага Simple Smile
Виж целия пост
# 636
Аз още не мога да платя,регистрирала съм дебитна карта Виза Електрон на Пощенска банка,но не мога да платя в Ларедут,дава ми съобщение,че трябва да виждам детайлите на плащането и самата сума,а такава няма и като въведа картата не става нищо.Някакви идеи,от картата ли е,пари има предостатъчно.
Виж целия пост
# 637
Решила съм да закрия картата, която ми е регистрирана в Пейпал и да вкарам нова такава, издадена от друга банка. Притесненията ми са обаче по повод плащания направени за поръчки, които все още не съм получила. Ползвам превозвач и всичко се случва по трасето... ако се стигне до там от някой чужд сайт да ми върнат парите поради неполучена поръчка, а аз съм закрила картата, какво става? Къде биха се възстановили средствата? Все пак ми се иска да предвидя нещо подобно.  Whistling
Виж целия пост
# 638
Изчакай със закриването.
Ако унищожиш само пластиката, а остане сметката - ще се върнат пари по сметката.
Но ако закриеш и сметката, няма как да ти върнат парите.
Просто си въведи новата карта, плащай от нея и закрий старата едва когато получиш всичко.
Виж целия пост
# 639
Благодаря, Алекс!  Hug Това е най-разумния вариант.
Виж целия пост
# 640
здравейте, интересува ме, дали мога да пусна диспут само за част от платената през ПП сума - получих поръчката си от Атлас фор мен, но едно от нещата - яке, е нарязано на две места? Ако може, моля за помощ, как да го направя  Praynig
Виж целия пост
# 641
здравейте, интересува ме, дали мога да пусна диспут само за част от платената през ПП сума - получих поръчката си от Атлас фор мен, но едно от нещата - яке, е нарязано на две места? Ако може, моля за помощ, как да го направя  Praynig

Разбира се че можеш, като пускаш диспута напиши че стоката е била повредена и сумата, която искаш да ти се възстанови.
Виж целия пост
# 642
А от магазина какво ти казват? Писа ли им с проблема си?
Защото в Пейпал ще те накарат да върнеш якето, за да ти върнат парите, като пощенските са за твоя сметка.
Виж целия пост
# 643
да, писах на магазина, чакам първо отговор от тях, просто се интересувам и за възможностите за диспут в ПП Peace
Виж целия пост
# 644
Рефюнднаха ме за една стока, ама пишеше, че парите ще отидат по картата от която са изтеглени. Ама в какъв срок? newsm78 Минаха 4 работни дена от тогава...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия