Пейпал - помощ! - 4-та тема

  • 54 033
  • 743
# 60
искам да благодаря за нагледната информация на Ева - току що направих първата си поръчка от ларедут през пей пал   bouquet
Виж целия пост
# 61
Здравейте, прочетох последните няколко страници от темичката. Определено има промяна в страницата на Пейпал. За съжаление ми откраднаха портмонето и картите в него. Днес си взех новата карта и реших да я регистрирам. Въведох си номера, изтрих старата, но статуса ми си остана Verified. Но отстрани в Notifications ми дава Confirm my debit or credit card, където трябва да въведа 4 цифрения код, но още не съм го получила...

А ти натисна ли, за да си поискаш кода?



Това не е ли кода който тряба да получа от банката?
Виж целия пост
# 62
Здравейте ,забелязах че при всяка поръчка в Ларедут имам разлика в изтеглената и реалната сума напр. 11.66 е едната стойност а изтеглената сума е 12.03, при по- големите суми разликата се увеличава. Картата ми е в евро трябва ли да сменя курса както пише на първа страница или проблема е друг. Извинявам се за въпроса но не намирам отговор в предните теми! Heart Eyes
Виж целия пост
# 63
Здравейте, прочетох последните няколко страници от темичката. Определено има промяна в страницата на Пейпал. За съжаление ми откраднаха портмонето и картите в него. Днес си взех новата карта и реших да я регистрирам. Въведох си номера, изтрих старата, но статуса ми си остана Verified. Но отстрани в Notifications ми дава Confirm my debit or credit card, където трябва да въведа 4 цифрения код, но още не съм го получила...

А ти натисна ли, за да си поискаш кода?



Това не е ли кода който тряба да получа от банката?
Да, кодът се получава от банката, но първо все пак трябва да си го "поискаш" от Пейпал. Ако не си го направила, няма как да ти изтеглят 1,5Е, че да ти фигурира кодът там като основание за теглене!

Здравейте ,забелязах че при всяка поръчка в Ларедут имам разлика в изтеглената и реалната сума напр. 11.66 е едната стойност а изтеглената сума е 12.03, при по- големите суми разликата се увеличава. Картата ми е в евро трябва ли да сменя курса както пише на първа страница или проблема е друг. Извинявам се за въпроса но не намирам отговор в предните теми! Heart Eyes
Не само от ЛаРедут, ами и при всяко плащане, първо се блокира определена сума, сметната по курса за деня, но се тегли реално след някой и друг ден, когато валутните курсове са претърпели промени и е нормално изтеглената сума да е различна от блокираната - понякога е по-малка, понякога по-голяма, според зависи накъде се е ориентирал курса Peace
Виж целия пост
# 64
Благодаря! Не бях го забелязала до сега. Simple Smile Peace
Виж целия пост
# 65
Здравейте.
Ще може ли да ми кажете къде точно да натисна да поискам този код за Веритификация.
Виж целия пост
# 66
прочети първото мнение по темата  Peace
Виж целия пост
# 67
прочети първото мнение по темата  Peace
Прочетох,но не го намерих в статуса ми пише  get verifeld
Виж целия пост
# 68
Ми натисни го де!
Виж целия пост
# 69
Благодаря получи се.
Виж целия пост
# 70
Сега чакаш 3-4-5 работни дни.
В края на следващата седмица отиваш до банката-издател на картата ти и искаш разпечатка на трансакциите. Ако имаш електронно банкиране - там ще намериш кода, срещу трансакцията.
Виж целия пост
# 71
Сега чакаш 3-4-5 работни дни.
В края на следващата седмица отиваш до банката-издател на картата ти и искаш разпечатка на трансакциите. Ако имаш електронно банкиране - там ще намериш кода, срещу трансакцията.
И после пак на същото място ли го пиша кода,където пише  XXXX.
Виж целия пост
# 72
Здравейте,

Моля за помощ !!! Искам да платя с Paypal в един френски сайт, като адреса за доставка е до Франция, но ми дава ето тази грешка " Paypal does not allow your country of residence to ship to the country you wish to ". Защо ми я дава тази грешка и мога ли да променя нещо , за да платя с Paypal?  newsm78

  bouquet
Виж целия пост
# 73
Не, не можеш. Трябва да платиш с карта.
Не можеш да си промениш държавата, с която си регистрирана в Пейпал.
Виж целия пост
# 74
Не, не можеш. Трябва да платиш с карта.
Не можеш да си промениш държавата, с която си регистрирана в Пейпал.

Жалко Sad . Мерси   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия