Съпруги на военнослужещи ІІІ

  • 99 779
  • 724
# 600
.... Пълен......да не се изказвам цинично във форума.
newsm10
Виж целия пост
# 601
Мирама,тук в Карлово са по 12 часа и е много гадно.Особенно,ако си от 8 сутринта до 8 вечера нито почивката усещаш нито нищо  #Cussing out
Мъжът ми също събираха поръчка и по-миналата седмица им дойдоха дрехите от фирмата.  Peace
Виж целия пост
# 602
Нещо позитивно:


за подобряване на настроението!

Лек ден на всички дами от форума!

Виж целия пост
# 603
Здравейте и от мен! Много се радвам че има такава тема! Моят мъж не е бил на мисия досега ( само един курс по английски в Шумен за четири месеца, но пак ми беше мъка )! За добавките за езика и аз да кажа, че са си направо смешни. За тринадесетата заплата където уж щяха да дават, разбира се след изборите няма смисъл вече да я дават #Cussing out
eforina картинката е много хубава  Hug
Виж целия пост
# 604
Чудесна тема. Записвам се при вас. Мъжът ми е офицер във висящото на косъм поделение в Плевен. Дано да успеем да преодолеем и това съкращение и да ни се размине местенето.
Виж целия пост
# 605
Miriel, за ШЗОто ли говориш?. )
Много хора се прехвърлят в Долна или по други поделения из страната.
Виж целия пост
# 606
Да, Пета бригада. Доста глави ще хвърчат. Места има, но зависи какво изискват длъжностите като звание, кодове и т.н. . За Казанлък май нямаше или половинката не отговаряше. В Карлово същата работа. Той се опитва на първо място да остане в Плевен. Хубавото е, че ще има повече Регистри и по начесто.
Виж целия пост
# 607
Miriel, да гледа за Долна, Каменец.
Виж целия пост
# 608
  Stop
Виж целия пост
# 609

?

Някоя от вас знаели какви са цените на станцията в Боровец?
Виж целия пост
# 610
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=617068.1245

Не мога да не споделя с вас,какво прочетох в една друга тема!!Пак военните са виновните,че не стигат парите за майчинството,все другият е крив и се гледа в чуждото канче......нямам думи,възмутена съм!!!!
Виж целия пост
# 611
Повечето хора смятат, че военните нищо не правят цял ден и че който за нищо не става ставал военен и че не необходими само пари за тях се давало и трябва да се пенсионират както всички други и да си плащат осигуровките. Повечето мои приятели смятаха че военните са тъпаци и даже все викаха ама той не прилича на военен  Mr. Green
Но така е като сме завистлив народ и не си гледаме нас си ми все другите.......
Виж целия пост
# 612
Аз затова им отговорих ,ако искат да пробват от "лесния" ни начин на живот
Виж целия пост
# 613
Ами и в нашата тема има хора от "кухнята" които още твърдят, че някои "лежат" и само вземат заплати, какво очаквате да си милсят и коментират хора, които нямат общо с военните, а имат само станични наблюдения или преповтарят чуто от някой такъв?  Naughty
Виж целия пост
# 614
Хората са казали на "чужд гръб и 100 тояги са малко"....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия