По-добре да си говорим за празниците
- на Бъдни вечер и Коледа ще сме с любимия при майка ми и баба ми в Плевен, да уважим и моята рода малко, че страдат от липса на внимание горките
На Нова Година традиционно ще празнуваме у роднините на възлюбения - те са голямо руско-българско семейство и по традиция се събираме на НГ всички, сядаме на отрупаната трапеза 20+ човека, разменяме си дребни подаръци и започваме новата година с очакване на още по-хубави дни. Обичам много тази невероятна атмосфера на празниците, когато се събираме от 9 до 90-годишни (буквално) и се радваме на това, че сме заедно. Безценни мигове за мен и съм безкрайно щастлива, че попаднах в такова хубаво семейство. Дано съумеем да запазим хубавите традиции и в нашите семейства след време...
Препоръчани теми