Съпруги на военнослужещи ІІІ

  • 99 776
  • 724
# 705
Шехина, отговорих на въпрос зададен от друга съфорумка. ) За справедливостта говоря. )
Сравнения с частния сектор също нямам желание да правя.
Виж целия пост
# 706
Я кажете някой закупи ли Новогодишен пакет и за къде? Mr. Green
Виж целия пост
# 707
А къде са именно тези военни с образование,който не знаят и думичка английски.И викат редника да превежда,за какво иде реч.Не се заяждам.Но точно така се е получило на последната им мисия.
Може и да не знае английски, но пък знае много други неща, коИто редника не знае и няма как да научи ако не е същия този...."необразован" офицер! И защо знанието на език да е синоним на високо образование или интелигентност? Виж, какво прави на мисия без език е по-точния въпрос!
Виж целия пост
# 708
Еееее пишките ли започвате да мерите сега Mr. Green
Записах се в тази тема обаче да ви кажа не ме кефи много, много защото напрежението тук е голямо...сякаш не ми стига другото.
Весели празници на всички Hug
Виж целия пост
# 709
iniici, на мен не ми харесаха нещо новогодишните пакети. Има по-евтини оферти от тези на военните определено.

Оффф, стига с този английски, пък какво знаели войниците, офицерите и не знам кои си още. От началото на стълбичката, та до горе има хора, които са там единствено, за да получават пари. Съответно го отнасят тези покрай тях, защото трябва да вършат и тяхната работа.
Не е справедливо да се вземат пари от МО и МВР, но от тях е най-лесно. Не че от другите не е.

Хера, ами то е напрегнато, защото всеки дърпа чергата към неговия си край. )
Виж целия пост
# 710
Еееее пишките ли започвате да мерите сега Mr. Green
Записах се в тази тема обаче да ви кажа не ме кефи много, много защото напрежението тук е голямо...сякаш не ми стига другото.
Весели празници на всички Hug

 newsm10
Виж целия пост
# 711
От началото на стълбичката, та до горе има хора, които са там единствено, за да получават пари. Съответно го отнасят тези покрай тях, защото трябва да вършат и тяхната работа.
Тук съм напълно съгласна   bouquet

И понеже вече ми е едно такова Коледно - по едно кафе за примирие  Hug

Виж целия пост
# 712
 Ох, аз от както съм без мъж едно кафе не съм пила на спокойствие вече 3 месеца...Така си мечтая да седна на сладки приказки с дружки .....
Виж целия пост
# 713
Хайде нещо по-празнично  Wink кажете кой къде ще празнува  Close-mas: мъжа ми е записал децата да посрещат Дядо Коледа при тях  santa2
Виж целия пост
# 714
Хайде нещо по-празнично  Wink кажете кой къде ще празнува  Close-mas: мъжа ми е записал децата да посрещат Дядо Коледа при тях  santa2

Две години посрещаме Дадо Коледа в поделението.Единия път дойде с хеликоптер, а втория с пожарна кола, но се чудя тази година дали да ходим  newsm78
Миналата година малкия искаше да си ходи, защото беше адски студ и магла, и чакахме повече от час и половина докъто си взема подаръка.Искаше да се откаже милия и да ходи на топло Simple Smile едва го убедихме да остане.Иначе като замисъл е много добре.
Виж целия пост
# 715
Е, тове е супер...

 Ние ще сме си в къщи както винаги....
 
 Всичките ни приятели си оставят децата при бабите и си се веселят, ние не можем и увисваме...Не може да сме извън града, защото имаме една бабка на легло и няма как да отсъстваме...Въобще купон...

 Малко се пооплаках, ама ....

 Но и тримата си изкарваме добре  Simple Smile Още не сме украсили, този уикенд ще го правим и това. В момента се чудя какъв подарък да купя на малката за в градината...
Виж целия пост
# 716
Ние ще сме си в къщи както винаги....
 
 Но и тримата си изкарваме добре  Simple Smile Още не сме украсили, този уикенд ще го правим и това. В момента се чудя какъв подарък да купя на малката за в градината...

И ние вече втора година празнуваме в къщи, купувам конфети , маски и си правим купон, а на децата им е интересно да украсят, а и томбола им правя  Grinning

Колкото до подаръка за градината- всяка година събираме пари и купуваме еднакви подаръци за момчетата и за момичета Peace

Виж целия пост
# 717
 И ние в яслата така правихме, но в градината явно не искат така, което е кофти според мен де, но.....Дано не ги отварят на място...Не знам как ще процедират....Няма да мога да присъствам на родителската среща, че няма кой да гледа детето, а те искат да е без деца....Но каквото кажат- това ще е....
Виж целия пост
# 718
Mirama гледах, гледах по- евтини няма от военните. Иначе са добре. Бяхме на Рибарица преди 2 год.- изобилие от храна, програма.
Ние по Коледа, ако нямаме гости- отиваме на Аугуста Спа в Хисаря. Нова година- засега у нас. Безумни ми се виждат цените. Края на февруари планираме 5 дневна почивка, не от военните- студени са им басейните, а и ски не караме. Laughing
Виж целия пост
# 719
Ние на Бъдни вечер сме на гости на нашите, а на Коледа, ще посрещаме гости вкъщи, че съм именичка Whistling
За Нова година май ще се качим на вилата с едни приятели Mr. Green От 5 години насам, ще празнуваме като хората, дето се вика, че все или аз, или мъжа сме били наряд, я на 31.12, я на 01.01 Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия