Искало ли ви се е понякога, да кривнете от пътя?

  • 51 263
  • 1 123
# 1 050
Хм...странно как приемате такива приятелства?! Да, аз също имам мъже приятели, но излизаме заедно с мъжа ми с тях, рядко аз сама. Само мой такива приятелства нямам, няма и да имам, нито той, защото не се вписва в представата ми за брака.
Peace И аз така.
Не бих му повярвала на историите за "само приятели"- такова животно няма, просто. Всъщнооосттттт- той имаше една такава, дет уж му била приятелка, по-скоро приятелка на негов приятел. Една вечер, докато бил без мен в тяхната компания тя решила да му покаже новия си вибратор  Mr. Green и това сложи край на крехкото им приятелство  Laughing
Виж целия пост
# 1 051
Хм...странно как приемате такива приятелства?! Да, аз също имам мъже приятели, но излизаме заедно с мъжа ми с тях, рядко аз сама. Само мой такива приятелства нямам, няма и да имам, нито той, защото не се вписва в представата ми за брака.
Peace И аз така.
И аз. Особено стриктно се спазва за половинката.  Mr. Green Шегувам се. Полу.
Виж целия пост
# 1 052
Нов апартамент, нови мебели..........но сама го обзавеждах Mr. Green
а как се погрижи за приятелката ?аз нови мебели също избрах ама другото сега го мисля ..... newsm78

Хм...странно как приемате такива приятелства?! Да, аз също имам мъже приятели, но излизаме заедно с мъжа ми с тях, рядко аз сама. Само мой такива приятелства нямам, няма и да имам, нито той, защото не се вписва в представата ми за брака.
Въпросната дама ни запозна с мъжът ми, беше ми колежка. Те се познаваха от 10г, преди да се появя аз Mr. GreenПриятелите мъже са ми от училище и университета, всички си имат вече половинки и се виждаме семейно Wink, без странични изживявания и емоции Mr. Green, никой не прекрачва границата, други неща са ни приоритет.
Как се справих с въпросната жена newsm78трудно, но успях, за малко да ни раздели. Дадох пълна свобода на мъжът ми, и му казах, че може да прави каквото иска, без драми и истерии.............сам се върна след няколко дни Winkсега е най-сериозният човек на света.
Виж целия пост
# 1 053
Ееее, при вас значи е има ло консумация на приятелството, така ли - след което Той е преценил - кое му е по-важното?

Иначе...да, крехка е границата - приятелство - чувства, поне при мен.
Виж целия пост
# 1 054
Ееее, при вас значи е има ло консумация на приятелството, така ли - след което Той е преценил - кое му е по-важното?

Иначе...да, крехка е границата - приятелство - чувства, поне при мен.
Напротив не е имало.
Наистина отиде с компания и въпросната жена на море, без мен...........но се върна по-рано от очакваното hahaha. Много жени, сравнявал, сравнявал( не говорим за секс), накрая се оказах жената на живота му, и най-най-.........да не влизам в подробности Joy Crazy. Не само им развалих приятелството, и я разкарах за винаги от живота на мъжът ми, респективно и моя, но и една нейна приятелка, я забрави, т.е. вече е дългогодишна моя приятелка Mr. Green
Виж целия пост
# 1 055
Нещо ми е непонятна тая история.
Нещо не си представям да си стоя вкъщи с детето, докато моя се го вее в компанията на най-добрата си приятелка по морето  Joy
НО всеки си знае.
Ти си доста смела  Peace
Виж целия пост
# 1 056
аАААААААА, това обяснява нещата  Laughing
Виж целия пост
# 1 057
Цитат
Ели,ти гледай Митето да не научи,че тогава да видиш Cool
Спокойно Теди нямам никакво намерение да го правя поне засега,имам си най-прекрасния мъж...
Виж целия пост
# 1 058
Чисто, искренно приятелство между двама млади, здрави, с нормална сексуалност и с приятна външност хора, продължително време не е възможно

Съвсем не съм съгласна. Имам такъв приятел , много близък от 12 години вече. Винаги сме били супер близки, даже да се е получавало така, че да не се виждаме по няколко месеца. И сме си споделяли, и сме си говорили на всякакви теми,като например какво би било ако се вземем, но никога не е имало интимни оферти нито от моя , нито от негова страна. Вече от доста години и двамата имаме семейства, и пак сме си супер близки.
Е, имала съм и ред други мъжки приятелства, в които се е стигало до любовни излияния в един или друг момент, но те не са просъществували , точно поради това, че от моя страна е имало само приятелска обич, докато от другата, по-други желания. Та, рядко се среща искрено "разнополово" приятелство, но чак пък невъзможно...

А по темата- не ми се е искало да криввам. Отделно , че имам и ужасно стабилни спирачки. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 059
Един приятел наскоро каза - абе, Вили, приятели мъже имаш - ама поне половината искат да спят с теб, а с другата половина - ти искаш  Wink
Виж целия пост
# 1 060
Един приятел наскоро каза - абе, Вили, приятели мъже имаш - ама поне половината искат да спят с теб, а с другата половина - ти искаш  Wink

Съотношението кърти просто... Laughing
Виж целия пост
# 1 061
Никак обаче не е далеч от истината  Sunglasses
Виж целия пост
# 1 062
По темата: Каквото ми се е искало съм го направила във всяко едно отношение.
Виж целия пост
# 1 063
По темата: Каквото ми се е искало съм го направила във всяко едно отношение.
Joy
Аз ако бях - щяха сигурно да ме н аричат с много мръсни думи...
Виж целия пост
# 1 064
По темата: Каквото ми се е искало съм го направила във всяко едно отношение.
Joy
Аз ако бях - щяха сигурно да ме н аричат с много мръсни думи...
Стига де, Вили.Аз не конкретизирам какво точно и кога Laughing Требва да се цени искреността Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия