Искало ли ви се е понякога, да кривнете от пътя?

  • 51 263
  • 1 123
# 1 080
Действията на хората определено се ръководят от страха, да не загубиш нещо, което вече имаш. Моралът отдавна го няма, просто загина безвъзвратно в днешно време. През тези хубави години на неангажираната младост въпросът е грешките на растежа да не се превърнат във фатални грешки. Тази свобода и липсата на морал определено водят до фатални грешки - четем ги всеки ден по новините.

Виж целия пост
# 1 081
Хайде да не чертаем апокалиптични сценарии, че ако се водим по това, не трябва от вкъщи да излизаме. Wink
Виж целия пост
# 1 082
Напротив ще си излизаме на воля. Никой и нищо не може да ни спре, когато нещо сме решили. И криването от пътя също. И за двата пола важи с пълна сила.
Виж целия пост
# 1 083
Искало ми се е.
Не съм криввала,защото си имам принципи.
Но си давам сметка,че едно такова приискване има зад себе си някакви липси във връзката.
Обичам да флиртувам !  baby_neutral
Виж целия пост
# 1 084
Ох искало ми се е, но нещо не ми стиска. Защо ли? Thinking
Виж целия пост
# 1 085
Искало ми се е.
Не съм криввала,защото си имам принципи.
Но си давам сметка,че едно такова приискване има зад себе си някакви липси във връзката.
Обичам да флиртувам !  baby_neutral

Всички обичаме да бъдем забелязвани! Чрез флирта напомняме, че съществуваме, но границата предварително трябва да бъде ясна!
Виж целия пост
# 1 086
Мда, като говорим за принципи - синът снощи рече - Имам си принципи, не обичам месо  Joy
Да, ама аз му го пробутах скрито в хлебчето, той го изяде...
Виж целия пост
# 1 087
Искало ми се е разбира се,особено,когато ми е писвало от всичко,но нямам тази смелост,а и направя ли го,няма врьщане назад,кривна ли един пьт си потгелям в тази посока  ,не бих могла да погледна мьжа си след това,камо ли пьк да легна с него  Thinking
Виж целия пост
# 1 088
Всеки кривва, рано или късно.
Човешко е все пак.
Виж целия пост
# 1 089
Всеки кривва, рано или късно.
Човешко е все пак.

 Наистина ли е човешко?  Thinking
Виж целия пост
# 1 090
Абсолютно.
Виж целия пост
# 1 091
....не човек съм  Joy знаех си аз
Виж целия пост
# 1 092


A защо?
Виж целия пост
# 1 093
Защото сме човеци. няма начин в семейство с 40 годишен брак да няма кривване от едната страна, аз за това говоря.
От познатите ми семейства също има по някой кривнал, ако щеш и двамата.
Мъжете изневеряват по често и то доста добре.
Жената или не се усеща, щото е тъпа или се прави че нищо не знае, понеже така й е изгодно.
но всеки изневерява, дори и на 60.
Виж целия пост
# 1 094
...мисля да си кривнем с моя та да се Очовечиме  Thinking

Изневярата е сама по себе си приятно изживяване .... човещтинка  Wink  и за двете страни .....    Whistling



Добре че има такива теми да си сверя часовника  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия