Юлчета 2008 (Тема 146)

  • 76 287
  • 742
# 570
NBM, как му даваш клеевата тинктура. При нас много трудно минава номера с "лютите капки". С хиляди уговорки и подкупи ги пие и то от време на време. А много ги харесвам и ми се иска да й давам сутрин преди градина. Иначе давам по 5 капки, когато е за профилактика, но и миналата година й давах по толкова, дали да не увелича дозата  newsm78

За сополите, пускам я. Сега като стана студено има леко сополи, сутрин ги почистваме с физиологичен разтвор и заминава. Госпожите не са казали нищо до сега. Иначе съм виждала да приемат и очевидно болни деца, не знам това политика ли е...
За сополите съм чела, че са начин организма да се чисти от отрови, т.е. хремета не бива да се спира (както  и разстройството), тя е признак, че в тялото има токсини и начин то да се прочисти. Малко ми е объркано обяснението, когато го четох звучеше по-ясно и логично.  Wink
Виж целия пост
# 571
Слагам по 3-4 капки в чай или водичка (около 1/3 чаша). За мое щастие напоследък Дени проявява интерес сам да си сипва капки и после без проблем си ги пие.
За профилактика знам, че е достатъчно по 1капка на броя години на ден (т.е 3 годинки - 3 капки).
Виж целия пост
# 572
NBM, а не те ли е страх от предозиране на витамините и минералите? Помня, че съпругът ти е вегетарианец и вероятно се страеш да готвиш разнообразно вкъщи, само с храната не би ли следвало Денис да си набавя всичко необходимо?

PS Дари продължава да си поддържа температурата от събота; педиатърката ми даде 5 дена болничен и явно тази седмица ще съм си вкъщи и ще досаждам  Mr. Green
Виж целия пост
# 573
А не, не е вегетарианец, съвсем месояден си е Laughing Имаше едни 2 месеца, когато не яде месо, но то беше инцидентно, за прочистване, нещо като пости  Wink

А за витамините, то е станало като вица с компютрите и компотите, аз грешно съм написала, този сироп всъщност не съдържа точно витамини, а имуностимулатори:
Смес от черен бъз /стандартизиран екстракт от 3.2 g плод/, Ехинацея пурпуреа течен екстракт /цвят/, Ехинацея аугустофолия /корен/, прополис. Захар
Виж целия пост
# 574
Смес от черен бъз /стандартизиран екстракт от 3.2 g плод/, Ехинацея пурпуреа течен екстракт /цвят/, Ехинацея аугустофолия /корен/, прополис. Захар
добре звучи, а как се казва точно...
Виж целия пост
# 575
Ето го, бях пуснала линка:
http://apteka.framar.bg/30015900/%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%B1%D1%83% … D0%BB-natures-way

Самбукус за деца
Виж целия пост
# 576
съвсем месояден си е Laughing

Тук много се смях  Laughing

Да не е без хич ще напиша, че Маги се отвива постоянно  Twisted Evil все и е гол кръста и ставам по 100 пъти да я завивам и тя пак се отвива след 1 минута  Crazy и в резултат ми се напика 1-2 пъти   Twisted Evil
Добре, че имам непромокаем чаршаф, че нямаше да преживея новия матрак  Crazy
И сега съм извадила едни стари пижами на Дени,...цели като бебешки гащеризон със стъпалце. Баш като бебешките. И ще я обличам, ако ще да се дере  Crossing Arms
Виж целия пост
# 577
пуснах го и във фейса

Разговор с 3-год ни син след градина:
Той: Уф мамо мноо ми се спи.
аз: Що бе мамо, не си ли спал на обяд?
той: ми не.
аз: Защо?
... той: Ми щото спим двамата...
аз: Спите по двама на легло??? Щото е студено ли?
той: да
аз: И с кого спиш?
той: С Мимито
аз: Simple SmileО
Ти ли я гушкаш или тя тебе?
той: Не, бе, аз съм отгоре, тя отдолу....

Съвет на бащата: Следващия път няма да спиш С Мимито, а ДО парното  Joy Joy Joy

След проведено проучване се оказа, че леглата им са нещо като двойни и мати спи на горното по-издадено легло, а Мимито на долното  Laughing
Виж целия пост
# 578
Голям смях... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 579
пуснах го и във фейса

Разговор с 3-год ни син след градина:
Той: Уф мамо мноо ми се спи.
аз: Що бе мамо, не си ли спал на обяд?
той: ми не.
аз: Защо?
... той: Ми щото спим двамата...
аз: Спите по двама на легло??? Щото е студено ли?
той: да
аз: И с кого спиш?
той: С Мимито
аз: Simple SmileО
Ти ли я гушкаш или тя тебе?
той: Не, бе, аз съм отгоре, тя отдолу....

Съвет на бащата: Следващия път няма да спиш С Мимито, а ДО парното  Joy Joy Joy

След проведено проучване се оказа, че леглата им са нещо като двойни и мати спи на горното по-издадено легло, а Мимито на долното  Laughing

 Joy  Добре, че имаше уточнение...
Виж целия пост
# 580
Що бе правилна си е позата! Laughing
Виж целия пост
# 581
Хаха, Мая, аз се досетих каква е работата Mr. Green
А Сами тази вечер ми прочете заглавието на Бременските музиканти Shocked Не знаех, че знае буквите. Чете буква по буква, да не си помислите, че нацяло. Laughing
Виж целия пост
# 582
Дени, аз помислих че нацяло Grinning
Мартина познава буквите, и се опитвам да я науча да чете срички, но трудно схваща. По едно време помислих че и прищрака как става, но май не. Ако сричката е ма например, тя произнася мъа и т. н. Да не говоря, че някой път обърква реда и казва амъ Grinning
Та скоро не съм я пробвала.
Виж целия пост
# 583
Танита, нито големия, нито малкия съм ги учила. Те сами проявяват интерес и баткото се научи на 4г. сам да чете. Всичко с времето си!
Виж целия пост
# 584
изумявам се от децата, които знаят всички букви и са близо до четенето, браво!
моята още даже не може да брои до 10, знае някои букви и до там.
брои 1,2, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10... 3 ката никога не я казва. понякога прескача и 6, но по-рядко.  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия