А, като не говори, как се разбирате какво не/иска?
Катето различава букви, защото ме е питала коя е нейната, която е моята и т.н. Но не й е хрумвало да "чете".
Катето различава букви, защото ме е питала коя е нейната, която е моята и т.н. Но не й е хрумвало да "чете".
иначе с малко подсказки брои нормално...

Наистина примерът и интересът са голяма двигателна сила при братята и сестрите 
И той взе да я успокоява: "Спокойно, СПОКОЙНО, няма нищо, ..." - направо приритах от смях
Как го описа само и мен ме разсмя
и днес след поредният пък идване и казване ...ще му поръчам това...неее това... и каза ще поръчам на дядо Мраз....
" -демек..ааа, още един подарък .
много са сладки, когато трябва да изпълнят важна задача.
Да ви е жив и здрав и много да ви радва! 
" -демек..ааа, още един подарък .
Закъснях с пожеланията за весел празник, но не се съмнявам , че сте си прекарали страхотно!

Поставила е само няколко формички в един сортер плачейки. А логопедката е много спокойна, усмихната и приятна жена. Йоанна е почнала да плаче още като са влязли в сградата. Най-вероятно защото е била с баба си ( те не прекарват много време заедно) и защото отива на ново място. Надявам се тази седмица да е по- добре
Препоръчани теми