ПЛЕВЕН - 148

  • 51 459
  • 744
# 165
Има, разбира се Wink Ама    се надявам да ви донеса и малко  хлад от тук Wink ( тази вечер преваля набързо и сякаш  лееко захладня.. или поне така си внушаваме Simple Smile )
Виж целия пост
# 166
Момичета, простете нахлуването в темата Embarassed, бихте ли ме насочили към приятен хотел в центъра на града, например тризвезден, става въпрос за една нощувка с малко дете. Благодаря ви!
Виж целия пост
# 167
Mooimeiske, по-добре напиши за каква сума горе-долу търсиш.
Иначе в центъра на града има няколко хотела - Ростов, Фейс, Сити, Военен клуб.
Виж целия пост
# 168
Благодаря Мирама, ще разгледам всички и ще избера.  bouquet
Виж целия пост
# 169
Дивианка, честит рожден ден!!! Heart Eyes Много любов и късмет  Simple Smile

И честит имен ден на Марина, да ви е жива и здрава Heart Eyes Днес ще имате двоен празник! Simple Smile
Виж целия пост
# 170
Честит Рожден Ден Дивиана! Щастие, успехи и много любов!


Виж целия пост
# 171
Честит рожден ден и  от мен Hug! Привет от плевенска земя.Донесох ви хлад-доволни ли сте Wink
Хайде готова съм за срещи Mr. Green
Виж целия пост
# 172
Честит рожден ден и  от мен Hug! Привет от плевенска земя.Донесох ви хлад-доволни ли сте Wink
Хайде готова съм за срещи Mr. Green

Определено аз съм доволна. )))
Ако и утре е под 30С, направо ще е супер. )
Виж целия пост
# 173
Дивиана, Честит Рожден Ден! С пожелание за много здраве и усмивки!
Ние посетихме Узана Поляна Фест вчера. Не беше лошо,но сякаш очаквах повече неща да видя:).
Виж целия пост
# 174
Див, жива и здрава да си   bouquet
Виж целия пост
# 175

 Grinning
Див, честит празник! Все така пълна с енергия да си! И много щастлива!   Hug
Виж целия пост
# 176
Какъв беше телефона на поликлиниката в Сторгозия? Имах го, но не съм го записала, а Гугъл вади само стари телефони.
Виж целия пост
# 177
Какъв беше телефона на поликлиниката в Сторгозия? Имах го, но не съм го записала, а Гугъл вади само стари телефони.
064680453  този имам записан  Peace
Виж целия пост
# 178
Този е верния, мерси  Peace
Виж целия пост
# 179
Честит рожден ден на Дивиана! Все така млада и красива.   bouquet

Честит рожден ден на Люси! Пламси, да ви е здрав и ученолюбив първокласника наесен. Весел празник! newsm59
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия