ПЛЕВЕН - 148

  • 51 459
  • 744
# 180
С малко закъснение   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ДИВИАНА   bouquet  ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И НА МАРИНКА   bouquet  ЖИВИ И ЗДРАВИ  Simple Smile

Та какво викате за среща? Хайде,докато съм отпуска,че август няма да имам ни един свободен ден
Виж целия пост
# 181
мислете срещата до четвъртък че после потегляме за морето.От мен предложения не очаквайте защото съм на гости Simple SmileПретенции нямам
Виж целия пост
# 182
Готова съм с предложението - среща утре - вдругиден...когато кажете , в "Станимировата къща". Не питайте защо там, няма да ви отговоря тук  Mr. Green На място ще разберете Laughing
Виж целия пост
# 183


Мацки,черпя ви за рождения ден на Люси!
Айде в Станимировата къща.Не питам що. Знам. Mr. Green
Виж целия пост
# 184
О, Пламси, голяма съм блейка...
Честит ти рожденик! Да е здрав и много щастлив!
Весел празник!   bouquet

Виж целия пост
# 185
Готова съм с предложението - среща утре - вдругиден...когато кажете , в "Станимировата къща". Не питайте защо там, няма да ви отговоря тук  Mr. Green На място ще разберете Laughing

Аз,съм за Peace Сега остава да кажете къде е тая къща Joy
Виж целия пост
# 186

Пламси, жив и здрав да е Люсо, по вода да му тръгне училището  Heart Eyes

Къщата е срещу Балкан, Ани. В сряда айде да не е, че 40 градуса го дават, да не се потим много. Ако собствениците предлагат мускулест мъжага с ветрило, може и тогава  Mr. Green
Виж целия пост
# 187
Честит рожден ден на Люси! Heart Eyes

Хайде казвайте кога, и аз ще дойда май на срещата
Виж целия пост
# 188
Пламси,честит ти рожденник   bouquet  Жив и здрав да ти е  Simple Smile
Малко повече уточнения за локализацията на Станимировата къща.Събудихте ми любопитството с нея  Simple Smile
Виж целия пост
# 189
Ди, точно срещу х-л Балкан, няма как да го сбъркаш.
Виж целия пост
# 190
Ди, до имунологичната лаборатория е по посока болницата ако идваш от института. Ще го видиш  Peace
А собствениците ако четат - един мускулест мъжага за Атракция, моля  Grinning

Велмар, до четвъртък включително ли или тогава пътувате?
Виж целия пост
# 191
Eй сега ме изкушихте с тоя с ветрилото Sunglasses АКо кажа и на мъжо  няма да ме пусне соло в Плевен друг път Joy Това онова дървенкото  до  павилионите ли е ? Имаше едни  срекмета едно време по  стените newsm78
Дикси, в петък мъжо идва насам  и тогава потегляме към морето.Четвъртъка си го броим Wink
Виж целия пост
# 192
О, не, не онова дървенкото. На другия тротоар, бре, срещу входа на хотела на бул. "Хр. Ботев", където е склада на Хигия.
Значи ако искате да направим срещата в четвъртък?
Виж целия пост
# 193
Пламси, честит рожденник. ) Да е жив и здрав, много щури игри и страхотно лято!. )))

Хмм, Станимировата къща не е ли едно време това, което беше Веселата къща?
Или тези са по-надолу?

За четвъртък за сега съм ок. )
Виж целия пост
# 194
Пламси, честит рожденник. ) Да е жив и здрав, много щури игри и страхотно лято!. )))

Хмм, Станимировата къща не е ли едно време това, което беше Веселата къща?
Или тези са по-надолу?

За четвъртък за сега съм ок. )
Не, не е. Веселата къще е дървенкото, за което си мисли Велмар. Друго е. Как по-добре да го обясня не знам.

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/255742_1035102564 … 817_5805757_n.jpg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия