Къде в Пловдив???-23

  • 71 119
  • 752
# 225
Мацки във връзка с лентичката ми търся магазини за дрехи за бременни - но нормални дрехи, а не някакви лелински рокли и дънкови гащеризони, че панталоните вече ми стягат в талията. Търся например прав панталон  или слим дънки, нещо което съм си носеля и преди...
Аз съм фенка на Conti - кройките и материите ми допаднаха и понеже панталоните са им с ниска талия - нося си ги и сега - години след като съм родила  Peace Преди единият магазин беше в подлеза на Тримонциум...сега момичетата да кажат...

Има и в подлеза на Понеделник пазара, както и в този на Тримонциум  Peace
Виж целия пост
# 226
Дунапрени отпреди имаше в бившия завод Балкан(където е цеха на Форест джийнс).Незнам обаче дали още ги има.Мисля,че не беше магазин,а някакъв производствен цех,от което си мисля,че може да е по-евтино.Преди продаваха на клиенти.
Виж целия пост
# 227
Пак да питам:
Момичета, дайте идея къде мога да си харесам и поръчам да ми ушият спално бельо от сатениран памук. Магазините на светофарата на Гладстон към Пожарната и този на Мария Луиза отпадат.

На Събота пазар има магазинчета, в които предлагат хасета и др. , но не знам дали ще имат това, което търсиш. Там предлагаха и ушиване.
 Намират се в уличката до училището, ако някой скоро е ходил да сподели.
Виж целия пост
# 228
Мацки във връзка с лентичката ми търся магазини за дрехи за бременни - но нормални дрехи, а не някакви лелински рокли и дънкови гащеризони, че панталоните вече ми стягат в талията. Търся например прав панталон  или слим дънки, нещо което съм си носеля и преди...
Магазин Рени-беше преди на Заимов,сега май в халите се премести  newsm78
Виж целия пост
# 229
Аз живея до Събота пазар-да има го още този магазин.Точно до училището е Peace
Виж целия пост
# 230
Мацки във връзка с лентичката ми търся магазини за дрехи за бременни - но нормални дрехи, а не някакви лелински рокли и дънкови гащеризони, че панталоните вече ми стягат в талията. Търся например прав панталон  или слим дънки, нещо което съм си носеля и преди...
В Waikiki в мол Карфур гледах, че има дрехи и за бременни.
Върти ми се в главата, че и Манго имат Thinking
Виж целия пост
# 231
Момичета,не мога да намеря бели гащеризончета за 1 год.-момчета.Вчера обиколих всички магазини в МОЛА,нищо няма,ходих и във Вис-Виталис и там няма. Моля ви,ако някой забележи нещо да ми пише веднага Praynig Трябват ми за края на месеца Peace
Виж целия пост
# 232
Пак да питам:
Момичета, дайте идея къде мога да си харесам и поръчам да ми ушият спално бельо от сатениран памук. Магазините на светофарата на Гладстон към Пожарната и този на Мария Луиза отпадат.

На Събота пазар има магазинчета, в които предлагат хасета и др. , но не знам дали ще имат това, което търсиш. Там предлагаха и ушиване.
 Намират се в уличката до училището, ако някой скоро е ходил да сподели.

Благодаря, ще погледна дали имат памучен сатен. Мисля, че се сещам кое магазинчето, имаше и много дамаски там, ако не се лъжа.
Виж целия пост
# 233
Момичета,какво става с магазина на Miss Sixty ? Правят му ремонт или е преместен някъде ?
Виж целия пост
# 234
Изтървах ви съвсем...
Виж целия пост
# 235
Здравейте!

Моля за помощ - някой да ми препоръча коректна и надеждна счетоводна кантора за постоянно счетоводно обслужване на малка фирма, както и възможност за регистрация на фирма.

 Hug
Виж целия пост
# 236
Момичета, извинявайте ако съвсм скоро е коментирано, малко съм ви изпуснала от поглед.  Интересува ме може ли някоя от вас да ми препоръча фирма за изработване на навес на балкона     ( сещам се за брезентов....). Нямам представа към какъв вид фирма да се обърна, гугъл не ми помогна хич...
Виж целия пост
# 237
нещо като щора ,сенник,навес  ли ? във фирмите за щори дали няма да правят

http://www.hubavitenti.com/  нещо такова ли
Виж целия пост
# 238
Точно! Безкрайно благодаря  Hug
Виж целия пост
# 239
Мацки във връзка с лентичката ми търся магазини за дрехи за бременни - но нормални дрехи, а не някакви лелински рокли и дънкови гащеризони, че панталоните вече ми стягат в талията. Търся например прав панталон  или слим дънки, нещо което съм си носеля и преди...
Здравейте Simple Smile Отдавна чета темичката, но до сега не съм се включвчла  Blush Надявам се да бъда полезна Simple Smile
Смърфиетка, в Конти панталоните са с хубава кройка, даже бих казала,че стоят по-добре и от някои, които не са за бременни  Crazy Малко са има скъпичи, макар че аз уцелих намаления, но трябва да идеш на място да провериш. Имат магазини в подлеза на Тримонциум и този на Понеделник пазара. Другите им неща не съм ги заглеждала, но по витрините ми се виждат доста "лелкински". Моя съвет е да си търсиш по нормалните магазини, но просто подходящи кройки и размери. Най-добре роклички в тези жеги... Както ти е писала ЖениБи, и във Вайкики има дрехи за бременни, но не е голямо разнообразие, има някои готини неща Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия