Къде в Пловдив???-23

  • 71 119
  • 752
# 210
Някой ходил ли е на масаж в салон Салон за красота "Съни",гр.Пловдив, ул."Скопие" 14?
Има готин ваучер и се чудя, но нямам отзиви?

Благодаря предварително:)


Мия,виж в тая тема...http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=578390.new#new

 Peace


Оооо много ти благодаря! Супер полезна темичка:)))
А между другото вече бях днес на масаж и препоръчвам с две ръце!
Жената е много мила, масажа е чудесен, пуска музика и няма никакви излишни приказки, релаксирах страхотно:)
Виж целия пост
# 211
Аз пък търся дунапрен, за постелки за пейка ми трябва за пълнеж, къде да ходя в тези жеги да търся, ама като се сещам в последния момент!  Tired
Виж целия пост
# 212
На Събота пазара, срещу тотото има един магазин за платове, там изработват нещо като матраци от дунапрен, но цените лично за мен са доста солени.Предполагам може да се пита само за дунапрена newsm78
Виж целия пост
# 213
На Събота пазара, срещу тотото има един магазин за платове, там изработват нещо като матраци от дунапрен, но цените лично за мен са доста солени.Предполагам може да се пита само за дунапрена newsm78

Мерси, аз изобщо не се сещам къде останаха магазини за платове из Пловдив, скоро не съм минавала и по Иван Вазов, там дали още стоят някой от старите магазини или вече и те са затворили?

А това някъде да сте виждали с десен на Мечката Панда?  Mr. Green
Виж целия пост
# 214
мерси ще продължавам да търся
Виж целия пост
# 215
Аз пък търся дунапрен, за постелки за пейка ми трябва за пълнеж, къде да ходя в тези жеги да търся, ама като се сещам в последния момент!  Tired

Има магазин за дунапрен в магазин Детски свят в Тракия-горе на втория етаж има такъв магазин, но не вярвам да работи в неделя.
Виж целия пост
# 216
В Евмолпия продават само дунапрен, различни дебелини, не работи в неделя.
Виж целия пост
# 217
Не съм сигурна, но ми се върти,че когато родителите ми претапицираха холовата гарнитура, взеха дунапрена от Бибитекс /магазините за дамаски/. Но не съм на 100% сигурна.
Виж целия пост
# 218
Добро утро, момичета! Моля да ми препоръчате добър стоматолог, по възможност детски! Вчера дъщеря ми е паднала и си е ударила устата в резултат на което има 3 разклатени зъба. Четох добри отзиви за д-р Куклева и д-р Кондева, но информацията за контакт с тях е оскъдна или противоречива. Моля, който има информация за тях или друг добър зъболекар да сподели, защото искам да заведа детето възможно най-бързо.
Виж целия пост
# 219
Добре си се насочила към д-р Куклева и д-р Кондева. Бих добавила и д-р Белчева. За съжаление в момента нямам координати, но до обяд би трябвало да можеш да ги откриеш във ФДМ до Младежкия хълм, ако не са в отпуска.
Виж целия пост
# 220
Предложение и от мен - д-р Елена Пенчева, клиниката й е в Халите в Кючука (ще ти е удобно, а и е там със сигурност).
Ох, много ми домъчня за детенцето ти Sad
Виж целия пост
# 221
Пак да питам:
Момичета, дайте идея къде мога да си харесам и поръчам да ми ушият спално бельо от сатениран памук. Магазините на светофарата на Гладстон към Пожарната и този на Мария Луиза отпадат.
Виж целия пост
# 222
 Мацки във връзка с лентичката ми търся магазини за дрехи за бременни - но нормални дрехи, а не някакви лелински рокли и дънкови гащеризони, че панталоните вече ми стягат в талията. Търся например прав панталон  или слим дънки, нещо което съм си носеля и преди...
Виж целия пост
# 223
Мацки във връзка с лентичката ми търся магазини за дрехи за бременни - но нормални дрехи, а не някакви лелински рокли и дънкови гащеризони, че панталоните вече ми стягат в талията. Търся например прав панталон  или слим дънки, нещо което съм си носеля и преди...
Аз съм фенка на Conti - кройките и материите ми допаднаха и понеже панталоните са им с ниска талия - нося си ги и сега - години след като съм родила  Peace Преди единият магазин беше в подлеза на Тримонциум...сега момичетата да кажат...
Виж целия пост
# 224
Момичета, благодаря за отговорите! Бяхме до СФ и ни видя доц. д-р Кондева. Каза, че за момента всичко е наред доколкото може да бъде при тези обстоятелства, но да наблюдаваме внимателно как ще се развият нещата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия