Къде в Пловдив???-23

  • 71 119
  • 752
# 255
Паяците си сноват по цял ден в района на гарата и коли си вдигат при това.
Виж целия пост
# 256
Момичета,бихте ли ми казали,къде продават детски плувки   Rolling Eyes  Rolling Eyes

Спортен магазин "Люлю" в Капана . Peace
Виж целия пост
# 257
Момичета,бихте ли ми казали,къде продават детски плувки   Rolling Eyes  Rolling Eyes

Спортен магазин "Люлю" в Капана . Peace

meri 68, отново ти благодаря   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 258
Момичета живеещи в центъра, къде точно е ул. Янтра 10, по точно кабинета на др. Бакалова. Как да стигна с кола най-лесно  и имали къде да се паркира на около.  Praynig

Зад Авеню, до Св. Петка се намира улицата. Малко е трудно паркирането.
http://www.bgmaps.com/map/plovdiv
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 259
уууу, спешна помощ. За 7 часа днес ми трябва да съм изкарала една снимка която я имам сега на компа, а съм на работа до 6- 6 и нещо. Идеята ми е дайте някакво фото, на което сега да пусна снимката по мейл и после да мина хвърчишком да си я взема - Руски - около гарата - Иван Вазов щ еми е най - удобно
Виж целия пост
# 260
Момичета, трябва ми някой за къртене и извозване на строителни отпадъци, но става въпрос за малка квадратура.
Много моля за контакти, че се оказахме в задънена улица Praynig.

Ако искаш пиши ми на лични какво точно е за къртене и за кога  - ще ти отговоря веднага дали можем да го поемем и колко ще струва. Peace
Виж целия пост
# 261
Момичета,препоръчайте ми м-н за ламиниран паркет и цените да са нормални,защото ще ми трябва поне 70кв. Търся нещо от сорта на  " избелен дъб" .  bouquet

ако не си намерила все още - карпетмакс
Виж целия пост
# 262
уууу, спешна помощ. За 7 часа днес ми трябва да съм изкарала една снимка която я имам сега на компа, а съм на работа до 6- 6 и нещо. Идеята ми е дайте някакво фото, на което сега да пусна снимката по мейл и после да мина хвърчишком да си я взема - Руски - около гарата - Иван Вазов щ еми е най - удобно
вече май е късно ,но все пак..аз онзи ден имах същия проблем и за една снимка се съгласиха да ми направят само във фотото в мола.Минах  и през фотото срещу РИОКОЗ ,но  за една снимка не искаше да си мръдне пръста господина.
Виж целия пост
# 263
Момичета, спешно ми трябва информация,къде в Пловдив дават РЕТРО коли под наем. Трябва ми за сватба. Ако пък знаете за друг град не за Пловдив, пак казвайте, ще съм ви благодарна!
Виж целия пост
# 264
виждала съм по сватби като украсявам често идват младоженците с една много хубава черна ретро кола и при това често го виждам, така че почти съм убедена, че колата е пловдивска... не се сещам обаче кой да питам и къде да я намеря тази кола тези дни. следващия път като я видя,  ще взема визитка.
иначе се сещам за розовия линкълн на цецо елвиса - аз много я харесвам тази кола, ако те устройва, вземи я от него.
Виж целия пост
# 265
Обади се в Автомобилен Клуб "Ретро", търси Дончо Дончев /той е председателят/ и питай дали някой не дава под наем.
Тел.: 032 969131 и 0898 716565 и 0898 784992
Виж целия пост
# 266
 Peace Почти 2 теми съм изпуснала  Simple Smile
Виж целия пост
# 267
Здравейте, отново! Следя ви и сега отново имам един въпрос - къде може да се намери шапка с периферия за 6г. момиченце, но от онези твърдите с цяла периферия? В детските магазини има такива, но са за по-малки деца или са с меки периферии тип шапка-идиотка. В другите магазини вече са дамски и са й големи. Ако сте виждали, моля, споделете, че за плажа са ни много удобни Simple Smile
Виж целия пост
# 268
Имам някакъв спомен ,че в ДМ има такива шапки,но  не знам дали са за чак толкова малки деца
Виж целия пост
# 269
Здравейте, отново! Следя ви и сега отново имам един въпрос - къде може да се намери шапка с периферия за 6г. момиченце, но от онези твърдите с цяла периферия? В детските магазини има такива, но са за по-малки деца или са с меки периферии тип шапка-идиотка. В другите магазини вече са дамски и са й големи. Ако сте виждали, моля, споделете, че за плажа са ни много удобни Simple Smile
Голям избор на всякакви размери и цветове шапки има в подлеза на аптека Марица. За моята мома взех с периферия, но от плетените преди няма и 2 седмици  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия