Къде в Пловдив???-23

  • 71 119
  • 752
# 240
Момичета,не мога да намеря бели гащеризончета за 1 год.-момчета.Вчера обиколих всички магазини в МОЛА,нищо няма,ходих и във Вис-Виталис и там няма. Моля ви,ако някой забележи нещо да ми пише веднага Praynig Трябват ми за края на месеца Peace

Ако поръчаш сега от интернет до края на месеца ще дойдат. Специално се разрових да видя в Mothercare. Виж какво открих: http://www.mothercare.com/Mothercare-Linen-Bibshort-White/dp/B00 … mp;qid=1310444973
Виж целия пост
# 241
Здравейте!

Моля за помощ - някой да ми препоръча коректна и надеждна счетоводна кантора за постоянно счетоводно обслужване на малка фирма, както и възможност за регистрация на фирма.

 Hug

С две ръце мога да ти препоръчам нашите счетоводители- Емилия Груева и Ангел Ваков. Много са коректни, но си спазват законите и със запетайките, ако разбираш какво искам да кажа. Имат уговорка и с адвокатска кантора за вписвания, пререгистрации и т.н. и аз не се занимавам абсолютно с нищо. Цените на адвоката са съвсем нормални, тъй като обслужва всички клиенти на счетоводната кантора.
Ако те интересува, пиши ми на лс за координати.
Виж целия пост
# 242
Някой може ли да ми даде тел. на ресторант Поко Локо? Благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 243
Някой има ли идея къде има фирмен сервиз на Zelmer?
Става въпрос за прахосмукачки.

Наистина ли в Пловдив в момента паяците не работят?
Бях в чужбина и като се върнах вчера ми казаха, че в момента
паяците нямали лиценз. newsm78
Някой да е чул подобно нещо?
Виж целия пост
# 244
Паяците няма да работят до края на юли, но глоби все пак ще бъдат поставяни.
http://news.plovdiv24.bg/269013.html
Виж целия пост
# 245
http://www.morel-service.com/

Пише, че този сервиз поддръжа и Зелмер. Иначе виж на книжката ти за гаранция какво пише. Обикновенно големите вериги за техника си имат договор с определен сервиз.
Виж целия пост
# 246
Момичета,къде има разнообразие на колички GRACO?Харесала съм си един модел,но не ми се рискува да поръчвам без да съм видяла.Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 247
portokalche, благодаря!
Гаранционната книжка не мога да я намеря,
ходих до технополис, но нямаха това което
търсих и ми казаха да проверя в сервиза.
Не можаха да ми кажат къде е, защото техните
гаранционни карти били в кашоните на продуктите
и на момичето не му се занимавало да отваря и търси. Laughing
Виж целия пост
# 248
Знаете ли дали в големите вериги има програма "връщаш стар уред, взимаш нов с 50 %  Laughing отстъпка", но за епилатори? Стария ми се развали и какво да го правя, по-добре да го върна някъде.
Виж целия пост
# 249
Знаете ли дали в големите вериги има програма "връщаш стар уред, взимаш нов с 50 %  Laughing отстъпка", но за епилатори? Стария ми се развали и какво да го правя, по-добре да го върна някъде.

Преди време в Техномаркет имаше подобна промоция, но за 15% намаление, 50% не съм чувала да правят. Можеш да провериш там  Peace
Виж целия пост
# 250
50%  отстъпка е много ...и аз май гледах за 10-20% по някое време,но трябва да питаш наистина по веригите
Виж целия пост
# 251
Момичета живеещи в центъра, къде точно е ул. Янтра 10, по точно кабинета на др. Бакалова. Как да стигна с кола най-лесно  и имали къде да се паркира на около.  Praynig
Виж целия пост
# 252
Момичета,бихте ли ми казали,къде продават детски плувки   Rolling Eyes  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 253
Момичета, трябва ми някой за къртене и извозване на строителни отпадъци, но става въпрос за малка квадратура.
Много моля за контакти, че се оказахме в задънена улица Praynig.
Виж целия пост
# 254
Момичета живеещи в центъра, къде точно е ул. Янтра 10, по точно кабинета на др. Бакалова. Как да стигна с кола най-лесно  и имали къде да се паркира на около.  Praynig

Зад Авеню, до Св. Петка се намира улицата. Малко е трудно паркирането.
http://www.bgmaps.com/map/plovdiv
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия