Къде в Пловдив???-23

  • 71 119
  • 752
# 390
Единствено и само в Salt &Pepper ходя, ако съм в настроение за суши. За мен е уникално! Да вметна обаче, че суши-ден е само четвъртък. Wink

Я, аз се имам за суши фен, пък не знам къде се намира този ресторант.
Може ли да ми обясните къде е?
Виж целия пост
# 391
Момичета, знае ли някой дали все още съществува Чаената къща в Капана, или някъде другаде където се продава пресен чай?
Виж целия пост
# 392
Момичета, продължава да търся чанта за пазаруване на колелца от този тип: http://buyme-bg.com/catalog/product_info.php?cPath=29&products_id=67

Обиколих пазара в Тракия, Форума, Кауфланд-няма. Ако някой е виждал някъде да сподели, че ми трябва за един дядо до края на тази седмица. Много благодаря!  bouquet

Карфур, на щандовете с дом.потреби (почти до перилните). Цената мисля беше 9лв., гледах я в събота.
Виж целия пост
# 393
Мисля че беше коментирано и преди,но не намерих постовете,та ще питам пак-къде имаше магазини за вносни перилни препарати  newsm78
Благодаря  bouquet

на Хр.Г,Данов, на Богомил и П.Д. Петков, на Лиляната, на ресторант Стадиона. Питай ме за подробности къде какво има  Grinning

Искам да си купя прах за пране Сано Сензитив,дали има в този м-н на П.Д.Петков(и къде точно се намира той).
Виж целия пост
# 394
....
Искам да си купя прах за пране Сано Сензитив,..........

Има в магазина на "М.Луиза", като идваш посока от центъра, по десния тротоар, минаваш църквата "Св.Петка" и малко след Авеню е магазинчето. Има рекламни стикери на Сано на витрината.
Виж целия пост
# 395
Здравейте, направо съм се побъркала да обикалям за бански Cry . Търся нещо от този тип моля ви ако някой е виждал да сподели къде...  http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://moon-magazine.info/wp-content/uploads/2010/06/Woman_Swimwear.jpg&imgrefurl=http://moon-magazine.info/%3Fp%3D980&usg=__9v25MKbGHm7Dtv-8vG0xDPI82RQ=&h=512&w=380&sz=42&hl=bg&start=0&zoom=1&tbnid=s1bkHy9Mg5r6nM:&tbnh=136&tbnw=101&ei=znQlTp38JsaOswaTlKCRCQ&prev=/search%3Fq%3Dswimwear%26um%3D1%26hl%3Dbg%26sa%3DN%26biw%3D1280%26bih%3D577%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=250&page=1&ndsp=27&ved=1t:429,r:0,s:0&tx=-66&ty=-143
Интересува ме също къде в града има бански на делфина и престиж... Търся също и хубави по възможност български плажни кърпи.
Виж целия пост
# 396
Здравейте, направо съм се побъркала да обикалям за бански Cry . Търся нещо от този тип моля ви ако някой е виждал да сподели къде...  http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://moon-magazine.info/wp-content/uploads/2010/06/Woman_Swimwear.jpg&imgrefurl=http://moon-magazine.info/%3Fp%3D980&usg=__9v25MKbGHm7Dtv-8vG0xDPI82RQ=&h=512&w=380&sz=42&hl=bg&start=0&zoom=1&tbnid=s1bkHy9Mg5r6nM:&tbnh=136&tbnw=101&ei=znQlTp38JsaOswaTlKCRCQ&prev=/search%3Fq%3Dswimwear%26um%3D1%26hl%3Dbg%26sa%3DN%26biw%3D1280%26bih%3D577%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=250&page=1&ndsp=27&ved=1t:429,r:0,s:0&tx=-66&ty=-143
Интересува ме също къде в града има бански на делфина и престиж... Търся също и хубави по възможност български плажни кърпи.



Бански на Делфина има в магазинчето за бельо на Гладстон, което се намира горе долу срещу бившето кино Лъки Синема (малко по-надолу всъщност в посока Търговкса гимназия).  До магазина име магазин за комп. джаджи и фризьорски салон- за ориентир
Виж целия пост
# 397
и във Форума в Тракия  Peace
Виж целия пост
# 398
Сушито е точно от рецептите и начина на приготвяне на стария им готвач, така че може спокойно да консумирате. Wink Не знам дали сте go опитвали след заминаването на Станислав за Англия, но няма да сгрешите, ако го направите. Wink
P.S.А за Станислав едва ли някой ще каже лоша дума! Страхотен приятел мога да допълня! Grinning
Не искам да влизам в полемика с теб, но и за киселото мляко в магазина казват, че е по рецепта "на баба", но на вкус не е. Веднъж бях в ресторанта след като Креми заминаха, и изгубих интерес към мястото след това, може да е била кофти вечерта, или някаква лоша случайност, не знам. Но за мен хубавите места в нашия град от малко станаха с едно по - малко Peace
Виж целия пост
# 399
Знаете ли, къде се продава прозрачен целофан, но на големи листове? Напоследък ми се налага да опаковам разни неща, но все намирам едни листове, примерно 50х70, дето хич не стигат и ми се налага да залепям по 2, даже и по 4, но не ми харесва така.
Виж целия пост
# 400
....
Искам да си купя прах за пране Сано Сензитив,..........

Има в магазина на "М.Луиза", като идваш посока от центъра, по десния тротоар, минаваш църквата "Св.Петка" и малко след Авеню е магазинчето. Има рекламни стикери на Сано на витрината.
Благодаря  bouquet ще отскоча до там да си купя.
Виж целия пост
# 401
Сушито е точно от рецептите и начина на приготвяне на стария им готвач, така че може спокойно да консумирате. Wink Не знам дали сте go опитвали след заминаването на Станислав за Англия, но няма да сгрешите, ако го направите. Wink
P.S.А за Станислав едва ли някой ще каже лоша дума! Страхотен приятел мога да допълня! Grinning
Не искам да влизам в полемика с теб, но и за киселото мляко в магазина казват, че е по рецепта "на баба", но на вкус не е. Веднъж бях в ресторанта след като Креми заминаха, и изгубих интерес към мястото след това, може да е била кофти вечерта, или някаква лоша случайност, не знам. Но за мен хубавите места в нашия град от малко станаха с едно по - малко Peace
Всеки има право на вкус и мнение. В случая моето и твоето не се припокриват. Креми замина месеци преди да замине и Станислав, а той все още си беше главен готвач там. Simple Smile Но с това няма защо да занимаваме аудиторията. Нека който иска да опита- така можем да сондираме мнения! Peace
Относно хубавите места в града, за съжаление тук сме на едно мнение - изключителна рядкост са!
Виж целия пост
# 402
Момичета, продължава да търся чанта за пазаруване на колелца от този тип: http://buyme-bg.com/catalog/product_info.php?cPath=29&products_id=67

Обиколих пазара в Тракия, Форума, Кауфланд-няма. Ако някой е виждал някъде да сподели, че ми трябва за един дядо до края на тази седмица. Много благодаря!  bouquet

Карфур, на щандовете с дом.потреби (почти до перилните). Цената мисля беше 9лв., гледах я в събота.


Много благодаря, непременно ще скоча до там!:)
Виж целия пост
# 403
Добър избор на бански на Делфина не се сещам къде има, аз всяко лято си поръчвам от онлайн магазина им.
Виж целия пост
# 404
Знаете ли, къде се продава прозрачен целофан, но на големи листове? Напоследък ми се налага да опаковам разни неща, но все намирам едни листове, примерно 50х70, дето хич не стигат и ми се налага да залепям по 2, даже и по 4, но не ми харесва така.

Предполагам, че може да се намери в една фирма, май Диги беше, предлагат разни артикули за цветарската промишленост, офисчето им е в пресечка на "Митрополит Панарет" (улицата от паркинга зад Стария град към площад Шахбазян), точно след пицерията (гледано от паркинга).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия