SUPERNATURAL: John Winchester

  • 32 625
  • 732
# 180


Докато гледах рекламата с 4-мата мъже и аз си представих веднага, че подобно водео може да бъде заснето с Дженсън, Джаред, Миша и...Мат? Laughing
Ти представяш ли си в какво състояние ще сме след 10003 път гледане на клипа.  newsm81 Даже да го направят платено, примерно $10 за да го дръпнем, смятайте за колко пари става дума  Shocked Ох размечтах се....

нещо прохладно...

Виж целия пост
# 181
Даже да го направят платено, примерно $10 за да го дръпнем, смятайте за колко пари става дума  Shocked Ох размечтах се....

Ще им оправим финансовото състояние за поне година напред Joy

Мирка, кога излиза еп. 1 от сериала с Миша?
Виж целия пост
# 182
 Joy Ей, ама все ги мислим да не останат гладни  Laughing
Ако това стане, ще ми е вторият път, в който си плащам за да гледам красиви полуголи мъже. Явно остарявам  Mr. Green
Виж целия пост
# 183

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Изи, благодаря, че сопдели това... велико е!!!!!!!!!!!!!!!



Ако това стане, ще ми е вторият път, в който си плащам за да гледам красиви полуголи мъже. Явно остарявам  Mr. Green

кой е бил първият път????? това живо ме интересува.. и не само мен... Сам пита
Виж целия пост
# 184


Мирка, кога излиза еп. 1 от сериала с Миша?
Бяха писали някаква дата 18-и, този месец, тръпна и аз. Ама нищо конкретно не са пуснали повече  newsm78
Виж целия пост
# 185

кой е бил първият път????? това живо ме интересува.. и не само мен... Сам пита

На Сам няма да задоволя...любопитството, (Импалко, къде си  newsm78) , че положението става много цак-цак , но теб ще те огрее  Laughing Нали помниш като се видяхме в Сф, но някой трябваше да се прибира в къщи  Whistling

Една статия за евентуални бъдещи творчески планове на Дженсън. Попреведох си я донякъде. Не съм гледала това заразно зло, дано да е по-качествена продукция от валентина и този, другия хорър на Дженсън.
Виж целия пост
# 186
СПН сапунка- нещо на което се смях с глас /има слаш елементи/  Joy

Виж целия пост
# 187
 Joy Joy Joy  Да, "Изабела е бременна!   Rolling Eyes "  Ми, къде го барна тоз сапун  Joy  Направо от раз го разбрах, нямаше нужда да прибягвам до преводача.  Жалко, че участието на Сам е мимолетно. Можеше поне 2-3 пъти да умре и да се съживи  Mr. Green

Да не се очаква, че кое да е "заразно зло" може да е качествена продукция, по мое мнение де  Peace

  "Надяваме се, че понасяте добре уикенда и жегите, дами? Сок? Лимонада?  Simple Smile "
Виж целия пост
# 188
Лимонада, моля  Hug



Люс в тумбалалайката, нали знаеш, че там е всичко  Hug

ЛЕле днес съм голяма досада, ама съм на работа и е скука голяма Simple Smile
Виж целия пост
# 189
За мен соци сок от високото отче, благодаря  Flutter
Оф  ooooh! Май е време да се охлаждаме
Виж целия пост
# 190
аз така и не ви казах добро утро подобаващо



Виж целия пост
# 191
Здравейте!
Алона Тал е потвърдила в Туитъра, че ще се появи в новия сезон на СПН.

Виж целия пост
# 192
Здравейте в тази лятна жега ..... незнам за вас, но аз едва издържам. Жадувам вече за морето ... студената потна бира ... и ментата с мляко ...


Относно "Заразно зло 4", Дженсън е щял да участва там, т.е. предложили са му ролята, но накрая са я дали на Wentworth Miller. Но да видим, може отново да му предложат ролята в пета част. Все пак е по качествен като филм от "Кървавия Св. Валентин" (мое мнение).
Виж целия пост
# 193
Радвам се, че ще видим отново Джо, на мен ми беше много симпатична. Само не знам как точно ще я завърнат  newsm78
Би, а защо ли са я дали на Уенти  Laughing (как му казват на галено) Да не би Дженсън да е отказал?

Искате ли пресни снимки?







Тук още снимки на режисьора  Grinning





Виж целия пост
# 194

тук виждам, че Дженсън чете форума и се смее на глупостите ни
 Joy Joy Joy[/color][/b]
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия