SUPERNATURAL: John Winchester

  • 32 625
  • 732
# 195


Мирка, кога излиза еп. 1 от сериала с Миша?
Бяха писали някаква дата 18-и, този месец, тръпна и аз. Ама нищо конкретно не са пуснали повече  newsm78
Йее, велико ще е! От това по-голям подарък не искам, че за мен 18-ти си е специален ден. Simple Smile
Виж целия пост
# 196
и относно загадката .... серията с момичето затворено в къщата 4х11 (благодаря за жокера   bouquet)
Да Hug .


Мат Коен на караокето от текущата конвенция. Познайте къде ми се закова погледът Mr. Green .


"Малко по-надясно, Диййн - повече обича там Whistling ."
Виж целия пост
# 197


Мат Коен на караокето от текущата конвенция. Познайте къде ми се закова погледът Mr. Green .



На второто копче от долу на горе  Whistling

нова загадка  smile3508

Виж целия пост
# 198
bichi Heart Eyes , браво Peace - прегледах доста снимки, за да видя, че джинсите му са с копчета, а ти го забеляза веднагически Shocked .
Още едно интересно под-второ-закопчано копче - жалко, че е толкова малка снимката Crossing Arms :

Но може би е по-добре направо така - задължителен втори цък за по-пълноценно усещане ефекта на изпъкналата Вена.
И накрая - Хлъц! Crazy

На снимките от заснемането на 7.03 е била разпозната актрисата, която ще играе приятелката на Сами в порасналия й вариант Grinning - Jewel Staite. Малко повече инфо тук и тук.

Джо може би ще се появи отново в Сезон 7 (източник).

SUPERNATURAL: Mokibobolink’s 7 Favorite Winchester Brother Moments Peace .
Виж целия пост
# 199
Добро утро! Да сервирам ли?  Laughing











Ето тук има песните до четвърти сезон по серии и с имена и изпълнители. Може би е пускано. Има я даже коледната песен на Сам и Дийн  Laughing

Би, това не е ли от серията с момчето - демон, в началото като ходиха в моргата за момичето, което си беше издрало мозъка?
Виж целия пост
# 200
Милички, минавам набързо да ви почерпя за рождения ден. Simple Smile)
Избирайте си, каквото ви харесва Wink)










И най - голямата почерпка:




Виж целия пост
# 201
Солти, от почерпката ти на посоки да взимам, няма да сбъркам  Laughing Да си жива, здрава и все така ненаситна  Hug
Виж целия пост
# 202

Тук много ми прилича на Колин Фарел. Simple Smile

baloni Salt and Burn , честит рожден ден! Grinning baloni



Пожелавам ти щастлив живот! Grinning Да си жива и здрава! Hug
Виж целия пост
# 203
Изи, Галче, много ви благодаря за пожеланията!   bouquet Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 204
Солти, слънце ненаситно  Hug Hug Hug Честит Рожден Ден, бъди жива и здрава, късмет, щастие и много, много ненаситни моменти ти пожелавам.

                                                            (цъки)

Галче  HugPeace, ти си.
Виж целия пост
# 205
Солти, честит рожден ден! Жива и здрава да си! Почерпката е невероятна, ще опитм от всичко. В най-горещия ден от годината ти желая още по-горещо изкарване на празника!



Виж целия пост
# 206
Солти, честит рожден ден  bouquet Желая ти много вълнуващи и прекрасни моменти през следващата година, много усмивки и положителни емоции Hug



Галче, чакам с нетърпение загадка Hug
Виж целия пост
# 207
Злате, Стиче, Бичи, много ви благодаря за пожеланията!   bouquet Hug Heart Eyes  love001
Виж целия пост
# 208
ЧРД, Солти!

Няколко кратки клипчета от скучната Tired конвенция:
- пак от караокето: http://www.twitvid.com/embed.php?guid=B0TY2 и http://www.youtube.com/watch?v=1hfOYEAtd7U ooooh! ;
- от панела на Мат Коен: http://www.twitvid.com/embed.php?guid=EEYO3 и http://www.twitvid.com/embed.php?guid=PLXLC ('що не дойде аз да го науча на някое и друго по-продуктивно движение Mr. Green ).
Виж целия пост
# 209
Стиче, аз ли съм? Би не е потвърдила, ама айде нещо лесно, ама пък как пълни окото  Heart Eyes


Сега ще видя на какъв вид движения ще обучава Импалака  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия