Отслабнахте ли "завинаги"?

  • 64 540
  • 730
# 480
Не харесвам кльощави мадами с крака, малко по-дебели от моята ръка. Имам чувството, че всеки миг ще се строполят на земята и няма да им издържат краката. )
Също не харесвам културистки, или фитнес крака, на които мускулите им изпъкват.

Пък за моите крака, няма да говоря. ) Като трупчета са. )
Добре че не изпоплаших народа по плажа тази година. )
Виж целия пост
# 481
Аз харесвам тела тип Синди и Моника Белучи. Като не казвам, че са еднакви, да не ме разберете погрешно.  Joy
http://dieti.net/wp-content/uploads/2009/09/cidny-crawford.jpg
http://www.andreabondi.it/wp-content/uploads/2007/04/bellucci1.jpg
Виж целия пост
# 482
Скоро чух коментар за един мъж, че харесвал момичешки, недоразвити фигури у жените. Та се замислих и аз - има много жени, които са слаби, с малки дупета и погледната в гръб приличат на ученички, а са да кажем 30-40годишни. Секси ли е толкова слаба жена, която няма заоблени форми на ханша, по-плътни бедра и гърди поне чашка В?
Виж целия пост
# 483
Скоро чух коментар за един мъж, че харесвал момичешки, недоразвити фигури у жените. Та се замислих и аз - има много жени, които са слаби, с малки дупета и погледната в гръб приличат на ученички, а са да кажем 30-40годишни. Секси ли е толкова слаба жена, която няма заоблени форми на ханша, по-плътни бедра и гърди поне чашка В?

Точно такива и аз харесвам . Peace
И за щастие , все още мога да се похваля с такава момичешка фигура . Wink
Виж целия пост
# 484
Недоразвити момичешки фигури...това доста педофилско ми звучи.  Rolling Eyes Не става дума да е някоя цицореста мадама с огромен ханш, но чак пък недоразвита фигура.  Sick
Виж целия пост
# 485
Недоразвити момичешки фигури...това доста педофилско ми звучи.  Rolling Eyes Не става дума да е някоя цицореста мадама с огромен ханш, но чак пък недоразвита фигура.  Sick

Е добре , де , тесен ханш , слаби ръце и крака , плосък корем , нетолкова голям бюст .
Аз така го разбрах .
И това имам предвид за себе си . Peace

П.П.  Твоите смимки ми харесват ! Peace
Виж целия пост
# 486
 Peace
По принцип и аз такива жени харесвам, мъжът ми също. И от различни мъже съм чувала, че малкият, стегнат бюст е много по-красив от чашка ДД (примерно).
Виж целия пост
# 487
По стечение на обстоятелства познавам един на всички известен подземен бос, който точно това казваше- че обича само слаби мацки, ама наистина слаби, без цици дори- е така като я чукал да и усеща кокалите Crazy
Виж целия пост
# 488
Мене ако ме питате, слаба жена, без гърди, с много къса коса, какво я различава от мъж? Какво женско има в нея newsm78 Със сигурност има мъже които харесват такива жени, но за мене са някакви неосъзнати хомо- то все едно са с момче или искат да им напомня момче.. Thinking Разбира се говоря за секс когато търсят мъжете, за първото привличане, не когато някой си обича момичето и тогава е без значение как изглежда.
Виж целия пост
# 489
Хаха, е аз пък съм с чашка Д, че и ДД и да е имало 1% мъже, които да съм срещала и да не са си падали по подобен бюст.

Виж целия пост
# 490
Разбира се, че мъжете си падат по големи цици - факт е неоспорим Peace. Но, ако тези ДД цици са придружени от едно "ДД" тяло, те се губят, ако ме разбирате , нямат смисъл тоест. Имаме съседка с най-огромните цици, които съм виждала, но е и дебела жената. Та когато говоря нещо на мъжът ми и нещо споменавам за нея,  аз виниги казвам "тая мацка с големите цици" той все ме поправя "абе кви цици, тва не са цици, а лой" Blush
Виж целия пост
# 491
Недоразвити момичешки фигури...това доста педофилско ми звучи.  Rolling Eyes Не става дума да е някоя цицореста мадама с огромен ханш, но чак пък недоразвита фигура.  Sick

Е добре , де , тесен ханш , слаби ръце и крака , плосък корем , нетолкова голям бюст .
Аз така го разбрах .
И това имам предвид за себе си . Peace

П.П.  Твоите смимки ми харесват ! Peace
Разбрахме,че си с перфектно тяло ,но за всеки влак си има пътници.
И не искам да изглеждам ,като недоразвита.
Няма да отслабвам!
Виж целия пост
# 492



ето ме - неотслабнала завинаги.  съвсем нормална жена, но нищо общо с идеалните моделки, атлетки, пищни, недоразвити и прочее идеали. Винаги съм имала мъж, който ме обича и носи на  ръце до себе си...но почти никога не съм харесвала на 100% теглото си.
Виж целия пост
# 493
Ми екстра си, съвсем нормално, хубаво, женско тяло   newsm10
Виж целия пост
# 494
Ох'Аман, добре си  Peace Какво беше казала - май около 60 кила си newsm78 Изглеждаш по-малко  Peace
Аз на 60 кила изглеждам ужасяващо (за 70 да не говорим, че и толкова съм била  Crazy), а съм 1.70. Което отново потвърждава теорията, която нищим в последните страници, а именно - зависимост от костна структура, мускулна маса и т.н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия