Най-странните и смешни имена - 10

  • 40 889
  • 393
# 105
И аз имам съседка Грациела, 15-16 годишна е, и покрай нея никак не ми се струва странно това име.
Виж целия пост
# 106
Тук във форума си имаме Богини, пък аз познавам истинска Графиня-на баба си Графа.
Виж целия пост
# 107
Градимир
Фестивалка, кръстена на Фестивалния Комплекс във Варна, защото е родена в годината на построяването му.
Чипов - фамилия
Виж целия пост
# 108
Още нещо се сетих. Името само по себе си не е странно, нито смешно - Росен, но познавам семейство в което мъжът се казва Росен и двамата му сина са кръстени на него - съответно Росен I и Росен II. Това вече ми се струва странно  Thinking
Виж целия пост
# 109
Бебета близнаци - Хензел и Гретъл  Simple Smile. До тук както и да е, само дето и двете са момчета  Rolling Eyes

Хич не му завиждам на Гретъл в училище, пък и след това Simple Smile
Виж целия пост
# 110
Бебета близнаци - Хензел и Гретъл  Simple Smile. До тук както и да е, само дето и двете са момчета  Rolling Eyes

Хич не му завиждам на Гретъл в училище, пък и след това Simple Smile
Направо са се изгаврили с детето! Не можаха ли поне Макс и Мориц да ги кръстят?  Joy
Виж целия пост
# 111
Макс и Мориц е в пъти по-добре от Хензел и Гретел.  Grinning  Peace
Виж целия пост
# 112
Още нещо се сетих. Името само по себе си не е странно, нито смешно - Росен, но познавам семейство в което мъжът се казва Росен и двамата му сина са кръстени на него - съответно Росен I и Росен II. Това вече ми се струва странно  Thinking

И как им подвикват на детската площадка: Росен първи и Росен втори елате тук! Просто нямам думи! Баща толкова самовлюбен, че да кръсти децата си с едно и също име -неговото. Не че и майката няма участие и тя сигурно е супервлюбена в мъжа си и го обожествява.


Бебета близнаци - Хензел и Гретъл  Simple Smile. До тук както и да е, само дето и двете са момчета  Rolling Eyes

Хич не му завиждам на Гретъл в училище, пък и след това Simple Smile
Направо са се изгаврили с детето! Не можаха ли поне Макс и Мориц да ги кръстят?  Joy

Не знам що се сетих за Белка и Стрелка  Joy Ама не знам те момиченца ли с аили момченца, не че има значение де  Laughing
Виж целия пост
# 113
Салфетка,момиче към 3ти клас,има ромско потекло.
Виж целия пост
# 114
Кадифка, Неделка и Седефка
Виж целия пост
# 115
Аз сега се сетих, че имам братовчед Малин, а освен това имах и съсед Оливер  Wink
Виж целия пост
# 116
Ейй сетих се от монтанския край за две имена-Лусинда и Горица
Виж целия пост
# 117
Имах клиентка-Марула е малкото й име.
И един ,с фамилия Патронов  Mr. Green

Иначе тука във форума...съм виждала лентички с имената на децата...искрено се надявам да е просто една шега. Не познавам майката(съфорумката),нищо лично ,ама имената ме потресоха  Rolling Eyes
Пак казвам-възможно е да се е пошегувала ,като си е правила лентичките  Laughing
Виж целия пост
# 118
Познавам лично Маруся
Виж целия пост
# 119
Познавам лично Маруся

И аз!

Днес се загледах в надписите след "Черешката на тортата" - Река Баньовски  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия