Най-странните и смешни имена - 10

  • 40 889
  • 393
# 120
И аз познавам Маруся. Нищо странно не виждам в името обаче.
Виж целия пост
# 121
И аз познавам Маруся. Нищо странно не виждам в името обаче.

Зависи на колко години си и дали си спомняш едно култово детско анимационно филмче  Peace
Виж целия пост
# 122
През тоталитарното време се показваха много руски филми, а Маруся имаше в повечето от тях. Не се учудвам, че много от нас познават някоя Маруся. В училището, в което учих до осми клас, имаше едно момче, което се казва Ленин. Когато го видях няколко години по-късно, се беше опитал да си предаде и външния вид на Ленин и може да се каже не безуспешно.
Виж целия пост
# 123
Най-странни ми се струват - Чунка - за млада жена и Панка за дете около 10 годишно. Колкото до традицията да угодиш на бабите и дядовците да кръстиш детето си на тях, се шегувахме с моята сестра, че трябва да кръсти сина си Диван - на двама дядовци Иван, една баба Иванка и другата баба с име, започващо с Д.
Виж целия пост
# 124
Днес бях свидетел на името Вентур Петров Болен  Shocked
Виж целия пост
# 125
Цицков 
/от списък/
Виж целия пост
# 126
Желез-за някои може би не,но на мен ми звучи странно
Сребърна(лична позната)казват и Сребра
Виж целия пост
# 127
И аз познавам Маруся. Нищо странно не виждам в името обаче.
Зависи на колко години си и дали си спомняш едно култово детско анимационно филмче  Peace

Помня го, разбира се.
"Искам на Маруся!" викаше едно момченце, Маруся беше конче на въртележка, ако не се лъжа.

Маруся е и името на стара семейна приятелка. Не ми е странно, никак даже.
Виж целия пост
# 128
Помня го, разбира се.
"Искам на Маруся!" викаше едно момченце, Маруся беше конче на въртележка, ако не се лъжа....

  bouquet и аз и аз.. Simple Smile Лелката в детската градина се казваше Маруся,  но кастинга "печели" кончето:)

по темата : Коконка (продавачка в кварталния магазин от времето на "Маруся") и за мъж ( сегашно гадже на моя приятелка) : БРИЗ  newsm78
Виж целия пост
# 129
Хей, аз съм нова тук и ровейки се из различните форуми попаднах на този - признавам си много се смях...И аз намерих нещо интересно...пускам линк направо не мога да си представя как може наистина някой да се казва така
http://globusnews.net/?p=28753
Виж целия пост
# 130
Е нямам думи с този списък. Laughing Горките хора, особено някой.
Виж целия пост
# 131
днес докато чаках в общината служителките пред мен обсъждаха Хавайка  Laughing Че и 40-ти набор жената. Как аджеба им е хрумнало това име по онова време  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 132
Хей, аз съм нова тук и ровейки се из различните форуми попаднах на този - признавам си много се смях...И аз намерих нещо интересно...пускам линк направо не мога да си представя как може наистина някой да се казва така
http://globusnews.net/?p=28753

T'ва не мож' да е истина!

От детските ми години - Труфка
Виж целия пост
# 133
Хей, аз съм нова тук и ровейки се из различните форуми попаднах на този - признавам си много се смях...И аз намерих нещо интересно...пускам линк направо не мога да си представя как може наистина някой да се казва така
http://globusnews.net/?p=28753

T'ва не мож' да е истина!

В една от темите се коментираше ,едно от имената в списъка. Чайка Бележникова- Била ,добър адвокат.    Peace
Виж целия пост
# 134
да  е жива и здрава жената, но нз с подобно име как ли се прави кариера....не, че името е показател, но нали знаете как е в нашата България, ако си дебел-не ставаш за нищо, ако си с голям нос-пак не ставаш, ако си прекалено висок отново не ставаш, а камоли ако се казваш с някое от тези имена...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия