Най-странните и смешни имена - 10

  • 40 888
  • 393
# 45
Имах съседка, която се казва Пролет, а брат и´ Страхил, на галено му казвахме Страхи. Преди не ми правеше впечатление, но днес ми звучат странно.
Както и имената на съучениците ми, Къньо и Аргир, като Аргир ми идва доста твърдо с тези две "р" и това "д". Не съм ги виждала откакто завършихме осми клас. Малко съм любопитна дали когато имат внуци, ще им се иска те да се наричат като тях.
На моята класна до четвърти клас синът и´ се казва Руси.
Къде в Аргир има "д"?
Виж целия пост
# 46
Имах съседка, която се казва Пролет, а брат и´ Страхил, на галено му казвахме Страхи. Преди не ми правеше впечатление, но днес ми звучат странно.
Както и имената на съучениците ми, Къньо и Аргир, като Аргир ми идва доста твърдо с тези две "р" и това "д". Не съм ги виждала откакто завършихме осми клас. Малко съм любопитна дали когато имат внуци, ще им се иска те да се наричат като тях.
На моята класна до четвърти клас синът и´ се казва Руси.
Къде в Аргир има "д"?

Разбира се, че няма "Д". Явно мисълта ми е изпреварила пръстите. Тогава си спомням, че мислех да пиша, че на мен лично имена съдържащи няколко твърди съгласни не ми допадат особено и си мислех за г, д, ж, ч и т.н. После обаче се отказах от подробностите, като не съм забелязала, че съм написала грешната буква. Но след като стана въпрос, да си кажа, че ако трябва да съм откровена, не мога да не си призная, че при положение, че трябва да избирам мeжду, да кажем Огнян и Аргир, ще избера със сигурност Аргир. Какво да се прави, въпрос на вкус. Огнян пък ми е много "меько" Wink и прекалено партизанско Wink.
Е, знам си, че на мен угода няма, можете спокойно да ми го кажете, няма да се обидя Wink.
Виж целия пост
# 47
Популярни в нашия край:
мъжки: Курта , Рад, Пандали
женски: Кана, Паца, Лула
Виж целия пост
# 48
Популярни в нашия край:
мъжки: Курта , Рад, Пандали
женски: Кана, Паца, Лула
hahaha hahaha hahaha
Сега се сетих за Курти
Виж целия пост
# 49
В подписа на съфорумка:
Хензел-Срацимир
Пенка-Джералдин

Да не би пък да има хумор, който не схващам?  newsm78
Виж целия пост
# 50
Имах позната ,която твърдеше , че е кръстена на баба си : Йорданка.
Тя се казва Даниела. Много е горда от този факт. Никой не може да я убеди в противното.  Tired
Виж целия пост
# 51
Имах съседка, която се казва Пролет, а брат и´ Страхил, на галено му казвахме Страхи. Преди не ми правеше впечатление, но днес ми звучат странно.
Както и имената на съучениците ми, Къньо и Аргир, като Аргир ми идва доста твърдо с тези две "р" и това "д". Не съм ги виждала откакто завършихме осми клас. Малко съм любопитна дали когато имат внуци, ще им се иска те да се наричат като тях.
На моята класна до четвърти клас синът и´ се казва Руси.
Къде в Аргир има "д"?

Разбира се, че няма "Д". Явно мисълта ми е изпреварила пръстите. Тогава си спомням, че мислех да пиша, че на мен лично имена съдържащи няколко твърди съгласни не ми допадат особено и си мислех за г, д, ж, ч и т.н. После обаче се отказах от подробностите, като не съм забелязала, че съм написала грешната буква. Но след като стана въпрос, да си кажа, че ако трябва да съм откровена, не мога да не си призная, че при положение, че трябва да избирам мeжду, да кажем Огнян и Аргир, ще избера със сигурност Аргир. Какво да се прави, въпрос на вкус. Огнян пък ми е много "меько" Wink и прекалено партизанско Wink.
Е, знам си, че на мен угода няма, можете спокойно да ми го кажете, няма да се обидя Wink.

И аз помислих,че има някаква грешка.В нашия род Аргир и Аргира са често срещани имена.Много ми беше смешно името на едно гасже на братовчедка ми-Нягол.
Виж целия пост
# 52
Популярни в нашия край:
мъжки: Курта , Рад, Пандали
женски: Кана, Паца, Лула
hahaha hahaha hahaha
Сега се сетих за Курти

Като каза Курти, се сетих, че недалече от Пловдив има село, което се нарича Куртово Конаре. Има също и фамилия Куртов.
Виж целия пост
# 53
Да, има такова село до Пловдив и хората си го наричат само Куртово.
Виж целия пост
# 54
А-а-а, нова темичка-а...Мои близки: Кина, Ягода, Фиданка, Дафинка...Все рода са...
Виж целия пост
# 55
Имах позната ,която твърдеше , че е кръстена на баба си : Йорданка.
Тя се казва Даниела. Много е горда от този факт. Никой не може да я убеди в противното.  Tired

Ами, и на двете им викат на кратко Дани. Peace
Виж целия пост
# 56
Имах позната ,която твърдеше , че е кръстена на баба си : Йорданка.
Тя се казва Даниела. Много е горда от този факт. Никой не може да я убеди в противното.  Tired

Ами, и на двете им викат на кратко Дани. Peace
Беше преди години.На  бабата и казват Йорданка. Майката не е искала да кръсти детето Йорданка . Казва на всички ,че носи името на бабата. На кратко , на дълго не става. Както братовчед ми е кръстен на дядо си . Дядото се казва Лазар, а братовчед ми Любомир. Имат ли нещо общо? Но е кръстен на дядо сиhahaha
Виж целия пост
# 57
Аз пък знам за баба Дуда.  Mr. Green ,а комшийчето е Доналд (Дък,Тръмп ?!?!?  Mr. Green), галено му викат Дони.
Виж целия пост
# 58
Марселиньо на дядо Марко
Билинда на баба Биляна
Пол на дядо Петър
Патриция(галено Пати)-все познати деца.


По повод тези смешни асоциции с имената аз си измислих име за евентуална дъщеря,с което да уважа и майка,и свекито:Пепелка-на баба Пепи и баба Елка.Добра съм,а;)!
Виж целия пост
# 59
Е, в друга тема май съм го писала, но пак да го напиша - дете се казва Памела, на галено Си Джей, аааааааааа, гот ли е.......
newsm78    Нерде Ямбол, нерде Стамбул.

Кръстена явно на Памела Андерсън, а на галено на героинята й от "Спасители на плажа"
  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия