Най-странните и смешни имена - 10

  • 40 889
  • 393
# 60
Е, в друга тема май съм го писала, но пак да го напиша - дете се казва Памела, на галено Си Джей, аааааааааа, гот ли е.......
newsm78    Нерде Ямбол, нерде Стамбул.

Кръстена явно на Памела Андерсън, а на галено на героинята й от "Спасители на плажа"
  hahaha
Ох, как се изложих като не следя сериалите.  smile3538
Виж целия пост
# 61
Валерян
Керанка
Виж целия пост
# 62
Ташона
Виж целия пост
# 63
познавам лично Керанка над 70 годишна бабка,но дали защото я познавам откакто се помня не ми звучи странно  newsm78
за протокола-Куртев,Хрисона-това ми е толкова странно не знам защо,Касърови(касър;турски-ялов(а))
Виж целия пост
# 64
Касърова имах преподавателка по химия в гимназията. Е няма такова зло и проклето, плюещо чудо Twisted Evil.

Куртев - нищо странно няма във фамилията. Идва от "Курт" - вълк на турски.
Виж целия пост
# 65
Моята учителка по химия също беше много лоша, но иначе справедлива по отношение на оценките. Момчетата ги биеше много, момичетата почти никога, на тях им крещеше, затова лоша.
Фамилията и´ е Чонова.
Виж целия пост
# 66
Е, в друга тема май съм го писала, но пак да го напиша - дете се казва Памела, на галено Си Джей, аааааааааа, гот ли е.......
newsm78    Нерде Ямбол, нерде Стамбул.

Кръстена явно на Памела Андерсън, а на галено на героинята й от "Спасители на плажа"
 hahaha
Ох, как се изложих като не следя сериалите.  smile3538
Споко, и аз не го вдянах това  Mr. Green

Керанка и аз познавам, беше шефка на майка ми дълги години. Като бях малка много се пулих на името й, все ми звучеше като "керамика" и си я представях като голяма кръгла керамична ваза  hahaha Ми, кръгличка си беше жената.

Искам някой ден да си измислим имената на децата. Не баш като Пепелка, но в тая посока, от срички на имена на роднини. Идеята е готина, ако можеш да сглобиш нещо което звучи добре. На мъжа ми племенниците са с измислени имена - Джейла на баща си Джеймс и майка си Ла-нещо-си, Джамара от Джеймс и Тамара, Джарел от Джеймс и, хм, Лорел, не помня. Нещо такова. И във всяко поколение има поне по един Джеймс  Rolling Eyes (за протокола, не са българи).
Виж целия пост
# 67
за фамилия:Мухлева
Виж целия пост
# 68
Газуркова
Гвоздейкова
Пиронкова
Виж целия пост
# 69
Ами тя сестра  ми кръсти големия ми племенник Кристиян на свекърва си  жената се казва .....Янка.
Казвах аз аз до го кръсти Ян Бибиян ама тя.....
Е втория племенник е Виктор на баща ми Валентин ....
Аз съм си добре майка ми се казва Мариана бъдещата свекърва Марийка,
ама половинката от сега е предумпреден че име започващо с буквата М за бъдещо дете не искам.
Виж целия пост
# 70
На младини ми се наложи /от финансови причини/ да поработя за 2 месеца като куриер. Та докато обикалях по адреси се нагледах на странни имена и фамилии.
Но едно от най-странните и дори гнусни имена което видях е Сифилистия Shocked - това беше името на 1 от двете сестри в един блок в кв. Изток. Другата имаше също доста странно име, но това къртеше   #Crazy
Виж целия пост
# 71
Туко що чух в "Гласът на България" Сицилия-една от приятелките на кандидат-участничките се казваше така.  Peace
Виж целия пост
# 72
Имах позната ,която твърдеше , че е кръстена на баба си : Йорданка.
Тя се казва Даниела. Много е горда от този факт. Никой не може да я убеди в противното.  Tired
И заЩо ти зву4и толкова невероятно?
Аз съЩо съм Даниела, кръстена на баба си Йорданка.Баба ми ли4но се е възпротивила на Йорданка , заЩото според нея  било с много ретро  зву4ене и сама избрала името ми.Баба ми я нари4аха Данка,  в къЩи  и мен така до към 16 ми година.
Не съм горда от факта, 4е баба ми е избрала това име, но определено  не се оплаквам, заЩото  хората нямат проблем с произнасянето му, макар, 4е тук по популярен е мъжкият вариант.Като женско име не се използва

Виж целия пост
# 73
Бабата на брат ми (от 2ри брак на майка ми)  се казваше Берка (лека и пръст) ..Родила се по гроздобер жената, и хоп - кръстили я както подобава!!  Crazy
Имах учителка в гимназията, чиято фамилия беше Моркина  Crazy Самото начало - МОР, много и приличаше...мореше ни тази жена!!
Много са смешните имена по Монтанския край...едно от тях е Ламби??   Laughing
( Кръстиха детето Светли, на дядо си Ламби- шегичка)
Виж целия пост
# 74
Много са смешните имена по Монтанския край...едно от тях е Ламби??   Laughing
( Кръстиха детето Светли, на дядо си Ламби- шегичка)

Моля, моля, не си присвоявайте патента за Ламби Crossing Arms, има го и около Пловдив, има даже и Ламбри.  Whistling. Wink

Не си спомням дали съм споменавала, че имах учителка по пеене, която беше много висока, едра и изключително добра жена. Казваше се Конова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия