Най-странните и смешни имена - 10

  • 40 889
  • 393
# 285
Мислех, че си Бояна Wink.
Виж целия пост
# 286
Деа Констанс и Тея Мария. Мяркала съм ги във форума. Дано мамата не чете тук, че да се засегне. Просто за БГ тези имена мен лично ме озадачиха.  Embarassed
Виж целия пост
# 287
Какво да ви кажа, мъжът ми искаше да си кръстим малкия Тимур!!! Голяма борба беше. Добре че разумът (аз) надделя. Представям си как щяха да му викат в училище особено предвид последните две букви - сами се сещайте.
Виж целия пост
# 288
Пешкирчо - дядо Пешо и дядо Кирчо  Laughing
Виж целия пост
# 289
От вчера в списък за гласуване : Безценка
Виж целия пост
# 290
Дийо на дядо му Дию.
Виж целия пост
# 291
Какво да ви кажа, мъжът ми искаше да си кръстим малкия Тимур!!! Голяма борба беше. Добре че разумът (аз) надделя. Представям си как щяха да му викат в училище особено предвид последните две букви - сами се сещайте.
Тимур се смята за много хубаво име в Русия. Даже помня като бях малка, един от любимите ми разкази се казваше "Тимур и неговият отбор" (или нещо такова) Simple Smile Съгласна съм обаче, че в България това име не звучи много добре и се асоциира с нещо друго...   Laughing
Виж целия пост
# 292
Покрай изборите ме зарадва - Прошко Прошков, но посещавам темата по друг повод. Днес разбрах, че името на бъдещият ми кръщелник живот и здраве щяло да бъде Ерцо.  Whistling И понеже утре имам среща с моите приятели чиито бъдещи син искат да кръстят така се чудя как да им обясня, че...детето ще отнесе бая подигравки с това наименование  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 293
Наистина ще отнесе  Thinking Каква е причината да изберат това име?
Виж целия пост
# 294
Наистина ще отнесе  Thinking Каква е причината да изберат това име?

Не знам, но със сигурност не е сантиментална или нещо подобно. Днес си писах с мацката и се разбрахме утре да пием кафе. Като говорихме и тя понеже пише на латиница и вика решихме да е Erco и аз веднага ооо не - Ерко? И тя неее не с Ц като Ерцо Ферари  Joy и аз не се сдържах. Казах и не, недейте моля ви да причинявате това на детето ще ви се сърди много дълго за това име. И тя ми каза, че е решено вече. Достатъчно близки сме, а и все пак ще е мой кръщелник и наистина ми се иска да предотвратя този ужас, но не знам как и какво се обяснява на бъдещите родители за погрешният им избор  Crazy
Виж целия пост
# 295
Не е ли ЕНцо Ферари? ENZO.
Познавам фнацузойче, което се казва Ензо. Много е сладко.
Виж целия пост
# 296
Не е ли ЕНцо Ферари? ENZO.
Познавам фнацузойче, което се казва Ензо. Много е сладко.

Знам ли, може и аз да не съм разбрала и да е ЕНцо, а не ЕРцо, но за мен пак е  Whistling
Виж целия пост
# 297
A kакво ще кажте за ВАЯ ,днес чух че така се казвала втората дъщеря на кака Лара?Или пък за Ная ,както вафлите?
Виж целия пост
# 298
За мен Вая е глагол. Със същият успех леля Лара можеше да си кръсти щерката Изваяна. Просто прилагателно.

Ная - не вафли, а усойница. Ная е индийска силноотровна усойница. С други думи - змия.
Виж целия пост
# 299
A kакво ще кажте за ВАЯ ,днес чух че така се казвала втората дъщеря на кака Лара?Или пък за Ная ,както вафлите?
Така се казва Бургаското езеро.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия