
Винаги когато тъща му идва на гости,много се бъзикаме за негова сметка.Майтап да става.Все пак е подарена с любов
/а е женен с 2 деца, ама то това не е предпоставка/...
После вече жената се научи и дава на мен или на него пари

Чакам списък накъде да ги пращам.
А пък аз си мислех, че ме е взел за едното дупе
Представляваше имитация на дънер (в сиво и кафяво), с дупка отпред и икона в задната част. Естествено имаше и "мъх" за разкош. Пред това чудо, снимка на което за щастие нямам, защото изхвърлих преди около година, бледнеят и иконата с розово, и ангелчето и бикът
!Няма такъв кич!Обаче бяха такъв хит и те...2005-2007 толкова съм изпродала...Бабите масово ги купуваха. 
!Няма такъв кич!Обаче бяха такъв хит и те...2005-2007 толкова съм изпродала...Бабите масово ги купуваха.
Явно наистина са били хит! Щеше да е добре,тази мода да ме подмине! Все пак с чиста съвест го изхвърлих!
Чакам списък накъде да ги пращам.
Тук се котират само подарявани и преподарявани пържолници
Как пък никой не се сети да ми подари едно такова
Как пък никой не се сети да ми подари едно такова
Препоръчани теми