Най-нелепият подарък

  • 323 307
  • 3 091
# 495
   Жестът е важен, но когато ти подарят нещо само за да отбият номера, не ми се нрави. Още на следващия ден изхвърлям. А като чета за изкуствените рози, използваните сенки и другите глупости, се питам какви са тия хора? Не се ли чувстват неудобно, поне малко?
Виж целия пост
# 496
За мъж, за жена, хубав албум с фотографии - пейзажи, портрети, сгради, съкровища, се вписва за всеки повод. Тези с репродукции вече са по-капризни.
Виж целия пост
# 497
За мъж, за жена, хубав албум с фотографии - пейзажи, портрети, сгради, съкровища, се вписва за всеки повод. Тези с репродукции вече са по-капризни.

Това ме подсети за един мой подарък - луксозно издание на "Шифърът на Леонардо", за което една моя много близка приятелка уж плачеше седмици наред. Книгата дори още не е отворена (камо ли прочетена). Така че това са много специфични неща, не на всеки ще му паснат  Peace

Преди много години моята прабаба (лека й пръст) подарява на мен и на брат ми подаръци. За мен - скъсани и 100 пъти закърпени кюлоти (мисля, че така се наричат - едни дълги вълнени гащи до коленете), а на брат ми - ЕДНА ръкавичка с думите: "Да ти е топло през зимата"  Simple Smile
Виж целия пост
# 498
Носи я,из къщи Crazy Винаги когато тъща му идва на гости,много се бъзикаме за негова сметка.Майтап да става.Все пак е подарена с любов  Mr. Green

Хубаво е че има чувство за хумор, има семейства в които това би довело до жесток скандал.

Малко да оспамя темата, ама проста асоциация: брат ми дойде на гости на майка ми по време на гей парада в София и нея откровенно си я беше срам да каже че сина й й гостува от Бургас  Joy /а е женен с 2 деца, ама то това не е предпоставка/...
Виж целия пост
# 499
Здравейте! Нова съм тук, но не мога да се сдържа и аз да не се разпиша, след като толкова се смях! Някои от подаръците са наистина нелепи, но други са си и доста забавни. Аз за нелеп подарък признавам тези, които са вече употребявани (когато ти ги поднасят за празник), както и желанието да се отървеш от нещо, което са ти подарили, но не ти е харесало. Иначе имам несполучливи подаръци - първият подарък от свекърва ми беше един дълъг до земята плюшен пеньоар. Мъжът ми като го видя и каза, че ще ми го прибере, за да си го нося като стана на 70 Simple Smile После вече жената се научи и дава на мен или на него пари Simple Smile
Виж целия пост
# 500
Първия път като отидох да се запозная със свекърва ми, беше оставила на леглото една ужасна зелена ношница - опакована, с етикетите. Разбира се, не я облякох. На следващия път пак я беше извадила и ми я беше сложила на леглото. Това продължи около 2 години - без никакви въпроси защо не я обличам  Mr. Green А и аз не я питах защо продължава да я слага. Сега си стои в гардероба на видно място  Laughing
Виж целия пост
# 501
Няколко дни четох темата, много е забавна!
Личен фаворит ми е сервизът с дълга история - 3 или 4 пъти преподаряван. Защо, защо, защо прекратихте пътя му? Laughing
Аз като се замисля нямам кой знае какви несполучливи подаръци. Може би една нафталинена пижама от леля на майка ми, че и без повод даже. Simple Smile
Понеже виждам, че пържолниците са хит в тази тема, да си предложа услугите. Laughing Мога да ви набавя, новички, не са подарявани, че и не взимам скъпо. Whistling Чакам списък накъде да ги пращам. Laughing
Виж целия пост
# 502
Аз пък се сетих за най-нелепа картичка /което пак си е подарък/. За 14 февруари мъжът ми ми беше подарил роза и картичка с женско дупе, във формата на сърце. И надписът гласеше : "За мен не си само това".  Laughing Е, страшна романтика  Joy А пък аз си мислех, че ме е взел за едното дупе  Crazy
Виж целия пост
# 503
Като гледах вашите подаръци, обявени за кичозни, се сетих за един, който бях получила от кандидат - свекърва Simple Smile Представляваше имитация на дънер (в сиво и кафяво), с дупка отпред и икона в задната част. Естествено имаше и "мъх" за разкош. Пред това чудо, снимка на което за щастие нямам, защото изхвърлих преди около година, бледнеят и иконата с розово, и ангелчето и бикът  Laughing
Виж целия пост
# 504
А,знам ги тези дънери Simple Smile !Няма такъв кич!Обаче бяха такъв хит и те...2005-2007 толкова съм изпродала...Бабите масово ги купуваха.
Виж целия пост
# 505
...Личен фаворит ми е сервизът с дълга история - 3 или 4 пъти преподаряван. Защо, защо, защо прекратихте пътя му? Laughing...

Е, колко му е пак да го опаковам с все картички и да го подаря, само веднъж съм го ползвала, голяма работа, тъкмо е минал през миялна. Joy

=Деси=, ми облечи я, не й скършвай хатъра на жената! Laughing

Сещам се, че моята свекърва ми подари навремето дълга нощница от естествена коприна, тъй наречената "папийон", в страхотен коралов цвят, от нея ли беше шит, от шивачка ли, не зная. Разкошен плат, обаче се мачка за световно, докато го облечеш, вече си го плисирал. Мъчих го, мъчих го към месец, накрая стана на два потника и една интересна блуза в комбинация с кенар, май не й стана много хубаво, като видя резултата, ама тях си ги носих с мерак.
Виж целия пост
# 506
Не е подарък за мен и не подарък по повод,но не мога да не споделя с вас,как майка ми подари на зет си тениска с надпис "Gay Parade 2010". Намерила я в магазин за дрехи втора употреба и много я е харесала.Не се зачела изобщо какво пише на нея. Embarassed

Ау, голям смях! Паднах!
Виж целия пост
# 507
А,знам ги тези дънери Simple Smile !Няма такъв кич!Обаче бяха такъв хит и те...2005-2007 толкова съм изпродала...Бабите масово ги купуваха.
Хм, аз го получих през 2008 Simple Smile Явно наистина са били хит! Щеше да е добре,тази мода да ме подмине! Все пак с чиста съвест го изхвърлих!
Виж целия пост
# 508
Понеже виждам, че пържолниците са хит в тази тема, да си предложа услугите. Laughing Мога да ви набавя, новички, не са подарявани, че и не взимам скъпо. Whistling Чакам списък накъде да ги пращам. Laughing

Аааа, не!  Naughty Тук се котират само подарявани и преподарявани пържолници  Mr. Green

Аз пък изпуснах тези прекрасни пънчета  Cry Как пък никой не се сети да ми подари едно такова  ooooh!


=Деси=, ми облечи я, не й скършвай хатъра на жената! Laughing


Жената вече се примири  Mr. Green
Виж целия пост
# 509
Аз пък изпуснах тези прекрасни пънчета  Cry Как пък никой не се сети да ми подари едно такова  ooooh!

Да ти преподаря ли едно, имам такова от няколко години, отлежава в някакъв кашон, че ми е жал да го хвърля
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия