Най-нелепият подарък

  • 323 325
  • 3 091
# 525
Горката женица,да получи четка за тоалетна...Как не го е халосала с нея,не знам...Все бях виждала да се подаряват тави и други домакински принадлежности,но това обра точките.
Виж целия пост
# 526
На мен ако ми подарят четка за тоалетна в тон с тоалетната (зелено), ще се зарадвам. Ама на някоя метална или просто бяла пластмаса..... #2gunfire
Виж целия пост
# 527
Аз подарявам нелепи подаръци.  Mr. Green
С предистория.
Когато съм се родила и баща ми се е похвалил на приятели Laughing, първият подарък за бебето е била детска книга (тъкмо излязла от печат), с автограф от автора. След това и родените след мен сестри се сдобиха с техни си детски книги, излезли в годината им на раждане, с автографи. За нас това е традиция, ценен подарък и все още си пазим тези книги. А и писателите вече не са между живите...
Та така и аз реших, като се роди наоколо бебе, да подарявам книга с автограф от автора.
Но след като няколко пъти подаръкът бе приет с кисела физиономия, която сякаш казва:
"Глупачка! Бебето още не може да чете, ма!"...
Ами... Аз се отказах.  Laughing

П.П. Близките деца са ми свикнали, че от мен само книжки ще получават.  Mr. Green Моите собствени също, викат: "Добре, че е татко, защото под елхата ще има само книги".  Crossing Arms

П.П.П. За другите не знам, но аз съм много доволна, че успях да подаря на племенницата си Лили романът "Лили" на Братя Мормареви с автограф.  Grinning
Виж целия пост
# 528
Василиса, а на мен това ми се струва чудесна традиция!   bouquet Направо завидях на племенницата ти  Peace
Виж целия пост
# 529
Най нелепи подаръци от дядо ми и от баба ми които с все сила искат да покажат че не ме харесват особено много Mr. Green Mr. Green

1.Рекламен тефтер от университета на дядо ми, хумикалки,кутии за химикалки и все такива с рекламна цел

2.Сутиени които не са станали на баба ми  Grinning

3.Стари дрехи на леля ми или дрехи купени по погрешка

4. 13 долара подарък по случей това че заминавам на почивка в Европа да подчертая

5.Носят ми 40 лв. за рожденния ден и ме питат имам ли да им върна 10 това на 2 пъти се случи.

 И двамата имат финансова възможност и то доооста добра с която парадират по всеки друг повод.
Виж целия пост
# 530
tedi9330, а ако нямаш да им върнеш??? Направо си вземат 20-тачката ли?


Василиса Умница, признавам, че не съм по четенето на книги, но този подарък с автографа е много интересен. Не бих се разсърдила за такова нещо. То ясно, че не очакваш веднага да я прочетат новородените. Някои като подаряват бижута, да не би веднага да окичват бебетата със златата...
Виж целия пост
# 531
2.Сутиени които не са станали на баба ми  Grinning

 hahaha Joy
Виж целия пост
# 532
Поредната доза подаръци от роднините. Зодия,златна плочка с камъче-за детето. Като порасне да си го носи. Очаквам с нетърпение да я видя.
Виж целия пост
# 533
Баща ми също е цар на идиотските подаръци.
1. Ветрило с пера  Rolling Eyes
2. Виетнамска картина с камъчета и мидички /невероятен, ужасен, потресващ кич/ А хем го предупредих да не си и помисля да ми купува нещо такова.
3. Икона  Sick /знае, че мразя/
4. Нож. Ловджийски. /да си имам/  Mr. Green
5. Газов пистолет /пак по същата причина/

От хубавите:
1. Стъклен слон с хобот нагоре /стои зад пердето и не се вижда/ Simple Smile
2. Антикварна книга за билколечение /това наистина ме зарадва/
Виж целия пост
# 534
5.Носят ми 40 лв. за рожденния ден и ме питат имам ли да им върна 10 това на 2 пъти се случи.
Е това ме разби. doh
Виж целия пост
# 535
5.Носят ми 40 лв. за рожденния ден и ме питат имам ли да им върна 10 това на 2 пъти се случи.
Е това ме разби. doh
и мен  ooooh!
Виж целия пост
# 536
5.Носят ми 40 лв. за рожденния ден и ме питат имам ли да им върна 10 това на 2 пъти се случи.
Е това ме разби. doh
и мен  ooooh!

честно казано, аз бих им казала да си ги задържат всичките..
Виж целия пост
# 537
Как щях да забравя ooooh!
Имах оферта за подарък миналата година. Пак от свеки.  Mr. Green
Комплекти найлонови нощници и гащи, съвсем леко употребявани. Но не моного, а само в сюблимни моменти, като този със зачеването на любимия син/мъж.
Как да не се умилиш пред подобна майчина грижа  Mr. Green
Виж целия пост
# 538
Прие ли офертата? Joy
Ужас.
Виж целия пост
# 539
Предвид, че не бяха малко на брой, направих контра-оферта да се пазят за бъдещото поколение.
Пък и имаме доста голяма разлика в размерите, така че и по този параграф отпадна предложението. Но пък, понеже съм великодушна и алтруистично настроена /понякога/, спретнах мини дефиле на по-провокативните модели. Всичките Тантели, рюшове и тюл бая разчувстваха свекъра /май си припомни свидни моменти около цялата тази галантерия/, а любимото мъж само се червеше и кикотеше едновременно.
За протокола: модното дефиле на бельо и неглиже бе ориентирано в ранните 60-те.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия