Най-нелепият подарък

  • 323 335
  • 3 091
# 540
Ох, ох, представих си секси комбинезончета, килотки с дантелки и теб  насред и барабар ревюто.
Виж целия пост
# 541
Аз бях не насред, а във Simple Smile
Определено бях потресаваща в гащички с 10 реда рюшчета, придаващи на дупето ми вид на розов захарен памук.  Mr. Green
Виж целия пост
# 542
Нарочно ни разказваш-за да ти завиждаме. Такива хора, трябва да се отстранят от темата. Peace
Виж целия пост
# 543
Щом завиждате, винаги мога да взема ценните антикварни експонати от свеки. Пращам на адрес при предоставяне.
Виж целия пост
# 544
Отивам да пусна тема за най- страхотният подарък Mr. Green
Виж целия пост
# 545
Няма да пишеш за моите гащи и комбинезони, нали?
Виж целия пост
# 546
Ми то за свекито ти е страхотен подаръка й, може тя да се разпише в новата тема. Laughing
Виж целия пост
# 547
Щом завиждате, винаги мога да взема ценните антикварни експонати от свеки. Пращам на адрес при предоставяне.

Два чифта дънки, пола молив и няколко секси нощнички. Багажът ти е готов. Чакам си ги. LaughingРозови са нали, само да потвърдя.
Виж целия пост
# 548
Има и резеда, и жълтички, и сини. Пълна комплектация Simple Smile
Виж целия пост
# 549
О, супер, супер, ще разнообразявам, че пък вчера какво ми се случи-мъжът ми вика с тези бабешки гащи не те харесвам. Whistling ooooh! Ей, сега да види той изненада. Може да си направим тема разменяне на подаръци, по подобие на разменяне на парфюми. Кой пържолник, кой гащи ще си намери.
Виж целия пост
# 550
Добра идея.
Дали ще бъде нахално, нагло и безочливо да поискам подарък, който вече съм отхвърлила?  Rolling Eyes Пък и с цел размяна  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 551
Как щях да забравя ooooh!
Имах оферта за подарък миналата година. Пак от свеки.  Mr. Green
Комплекти найлонови нощници и гащи, съвсем леко употребявани. Но не моного, а само в сюблимни моменти, като този със зачеването на любимия син/мъж.
Как да не се умилиш пред подобна майчина грижа  Mr. Green
Laughing Laughing Laughing Това като намек, че искат наследник ли?

То направо семейна реликва  Joy
Виж целия пост
# 552
Ааааа, неееее  hahaha искам снимки от ревюто!!!!
Виж целия пост
# 553
Добра идея.
Дали ще бъде нахално, нагло и безочливо да поискам подарък, който вече съм отхвърлила?  Rolling Eyes Пък и с цел размяна  Rolling Eyes

Признай си, че си сгрешила. Те старите хора много обичат така. Дошла си на себе си и си решила, че няма нищо по-хубаво от този подарък. И после хоп, и го разменяш. Сигурно ще искаш нещо в замяна, а?
Виж целия пост
# 554
Ей, ужасни сте. Ще ме вкарате насила в свекървинската тема.
Досега мирно и тихо си общувахме, а сега, зарад' едни пусти гащи ще ми подпалите чергата.

П.С. Ще видя дали няма да мога да повторя ревюто.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия