Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? -23

  • 49 007
  • 744
# 675
А за Сливен някой има ли информация!
Виж целия пост
# 676
В Габрово ДСК вече има
Виж целия пост
# 677
в плевен няма поштенска банка
Виж целия пост
# 678
Златоград ДСК има успех на всички
Виж целия пост
# 679
Идвам от социалните , Варна район Младост , казаха , че до сега нямат нареждане , така , че най вероятно утре ... Hug
Виж целия пост
# 680
здравейте момичета Търговище има детски и чл.8 ,късмет на всички
Виж целия пост
# 681
 Някой има ли информация за Благоевград? Благодаря предварително. Simple Smile
Виж целия пост
# 682
От СП - Варна казаха категорично, че днес ще има детски. За чл. 8 не бяха сигурни, но и миналия месец казаха, че ги няма а си бяха преведени заедно с детските.
Виж целия пост
# 683
Някой има ли информация за Благоевград? Благодаря предварително. Simple Smile

Благоевград - ИМА детски и чл.8 без интеграционни
Виж целия пост
# 684
За Казанлък днес следобед 6е има детски  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 685
За София не смея и да попитам...никой още не е писал?
Виж целия пост
# 686
Идвам от социалните , Варна район Младост , казаха , че до сега нямат нареждане , така , че най вероятно утре ... Hug


От СП - Варна казаха категорично, че днес ще има детски. За чл. 8 не бяха сигурни, но и миналия месец казаха, че ги няма а си бяха преведени заедно с детските.



И сега... последно ще има ли или няма да има ?
Виж целия пост
# 687
Имам е-банкиране, като видя парите - ще пиша. Счетоводителката на СП - Варна каза, че ще има. Повече не мога да конкретизирам. 052/607 645 - може да се обадите.
Виж целия пост
# 688
До всички в Пловдив.Детски и др помощи ще има на 27 по рано не.Причината е че директорката е трябвало до днес на обед да подпише платежните но госпожата е на сесия на общинския съвет и не е в дирекцията за да си свърши работата.Утре ще бъдат подписани но ще бъдат по картите на 27 заради почивните.Информацията е 100% вярна защото току що говорих с позната която работи в социалните в Пловдив.Така че не чакайте нито днес нито утре.
МАМКАИМММММММММММММММММММММММММММММММММММММММММММММММ #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 689
Някой да има инфо за Димитровград?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия