Скарсдейл - 3

  • 65 088
  • 555
# 210
jedira, браво!
Някъде бях чела, че най-добрият момент за житния режим тази година е от 02.02., затова бях решила да го правя, но не мога да устоя на компанията. Утре за мен ще е ден първи, запасих се с грейпфрути.  Party
jd, това е вярно, Учителят го препоръчва през февруари PeaceНо аз го правя през март от години по простата причина, че спазвам постите, а между Коледните и Великите пости има два месеца почивка и не мога точно тогава да гладувам, като знам, че после до Великден ще постя няма да издържа просто и си го планувам като почнат постите Simple Smile
Днес втори ден, много съм доволна от себе си, резултати ще пиша по-нататък, защото първите свалени са бързо качени, направо ме е срам какви ги надробих в последните две седмици Confused
Пожелавам ви хубав ден и успешно начало днес Hug
kikiriki4, весело изкарване днес на банкета, и утре е ден Hug Hug
Виж целия пост
# 211
Ден първи:
Уж приготвих грейпфрута и обяда, но ги забравих в нас, та после действах според наличностите.
Закуска: портокалов сок около 300 мл.
Обяд: Пилешко шишче и половина, два домата.
Вечеря: Консерва риба тон и пак домати, мандаринка.
Много чай, вода и ходене повече от час.
Виж целия пост
# 212
И аз съм от днес на Скарсдейл.
Закуска: 2 мандарини, половин филия ръжен хляб и кафе

Обяд: чакам да се изпече пилешко бутче без кожа и домати, хляба ще си го спестя, защото не съм уцелила марката и направо горчи и личи , че е боядисван.  Sick

Вечеря: салата от зеле и домати и варена скумрия с лимон (много я харесва така)

Досега 1 л вода, надявам се да наваксам.
Успех!

Виж целия пост
# 213
Здравейте, мацки Hug
Трети ден-2кг, не мога да се нарадвам.Вярно, че са ми бързите килца, бързо качени следпразнично, но съм хепи newsm44
Радвам се, че си имам компания, гушкам ви Hug Hug
jd, перфектно меню Hug Hug
Дъгичка, и аз много обичам скумрия, всякакви варианти, дори рибата си я правя понякога направо в микровълновата, става за няколко минути, а ефикта е като варена на пара  chef
Днес трети ден менюто ми е:
З:препечена филийка ръжен хляб, кафе и малка круша;
О:скумрия на скара и портокал;
В-пилешко бутче със зелена салата с домати и краставици.Пилешкото ще го пека без кожа.
Харесва ми режима, има си ядене, при мен трудното е да привикна към тридневно хранене, сега като свикнах ми е по-лесно, да видим
Виж целия пост
# 214
Здравейте, още половин килце си отиде, общо 2.5 за 3 дни, ето затова обичам тази диета Heart Eyes
Днес четвърти ден, менюто ми ще е:
З:както всеки ден, кафе с препечена филийка и половин грейпфрут, който понякога си правя на сок,
О:2яйца, парче сирене, препечена филия и белени домати, чудя се понеже съм навън, май ще си направя Дюканско хлебче с две ййца и трици, като сандвич с кашкавал да се получи newsm78
В-пиле със зелен фасул, зелени чушки.
Това ще е днес, харесва ми, че не гладувам, доволна съм, че удържам фронта GrinningКак е при вас, идвайте на отчет Hug
Виж целия пост
# 215
Браво, jedira, чудесни резултати!
Аз съм решила чак на последния ден да се измеря.

Закуска: 2 мандарини и кафе
Обяд: плодова салата ( ябълки, банан, мандарини)
Вечеря: месо на скара и салата зеле и доматки + филия пълнозърнест хляб

  bouquet
Виж целия пост
# 216
jedira, малко деликатен въпрос, но как си с посещенията в 00?  Embarassed При мен значително разредиха.
Виж целия пост
# 217
jedira, браво!

Дъгичка, при мен обикновено е точно обратното.  newsm78 Пия много чай, вода, а и движението ми не е малко - поне 1 час ходене + упражнения. От вчерашното ти меню единствено банана би могъл да има запичащо действие.

Аз този път не очаквам много от диетата (поне не първата седмица), защото от 9 до 17 януари свалих 4 килца - с лунната диета. Заради упражненията съм и с мускулна треска. Около мен има много болни и си подслаждам чая с мед, за да избегна по-тежки поражения. Но не превишавам количествата и ям каквото трябва за деня.

Днес:
Закуска: мандарини 2 бр.
Обяд: 3 домата, извара, 1 сухар
Вечеря (по план): пиле със зелен боб или спаначена супа.
Виж целия пост
# 218
Дъгичка, нямам проблеми в това отношение, но съм с редовен стомах по принцип, вземи някакви специални чайове, Инхуа например, бяха много доволни от него във форума newsm78 newsm78
jd, браво на теб, аз пък моите точно след празниците ги качих Embarassed
Да ви кажа днес няма минусче, но не се отказвам, чакам мц, това е сигурно, после пак ще потръгне свалянето Rolling Eyes
Виж целия пост
# 219
Побут на темичката  Hug
Никой не пише тези дни, да считам ли, че сте се отказали  Thinking
Вчера се опитах да започна житния режим (до колкото аз знам датата е 08.02) Издържах много трудно, изпуших сума ти цигари, днес ми беше много зле и се отказах. Започнах Скарсдейл, сега чакам вечерята, която е пъстърва във фолио + зеленчуци на пара (карфиол, броколи, моркови), точех се за марула с краставица, но не успях да купя  Confused
Преди съм сваляла и знам, че това е моята диета  Mr. Green
Хайде дано се включите повечко диетуващи  Wink
Виж целия пост
# 220
Всички са болни из нас и нещо не ми се получава пак диетата. А тъкмо имах успешен спаначен ден  Tired Успех на останалите. Аз - след две седмици отново. Няма да се откажа.
Виж целия пост
# 221
Здравейте Simple Smile

Днес ми е втори ден с диетата, но аз я правя по книгата и има разминавания с тези от първа страница във вашата те,а, в книга има много въпроси от хора с написани отговори. Свекърва ми я спазва точно 14 дена и наистина свали 8 килограма, но това беше преди 4 години.
В книгата е описано, че зависи от възрастта и метаболизма на човека.

Страх ме е да се кача на кантара, но утре сутринта съм решила да го направя!
Стискайте ми палци, че имам нужда от подкрепа, никак не съм по диетите ! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 222
Бройте и мен от другия понеделник, ще си почина от Житния режим и идвам при вас  Hug
Виж целия пост
# 223
Привет, обмислям да започна диетата, за сега четох режима и имам въпрос към вас: защо доматите трябва да са белени? доматите които има в момента на пазара малко ме съмнява да успея да ги обеля.... и зеленият фасул мога ли да го пропусна генерално, много ми се подува корема от всякакви бобови?
Виж целия пост
# 224
Здарвей LONNY, доматите се белят, за да не ти дразнят стомахчето.
Както кората на ябълката, ципите на грейпфрута и т.н.
Аз ги беля само по време на диета въпреки че съм с гастрит и трябва да го правя по принцип.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия