Пазаруване от Asos - 16

  • 27 506
  • 794
# 180
Като вляза в поръчката си, тая в която имах ленената рокля и оная черната от 1паунд-си стоят и трите неща, но като цъкна на линка на евтината рокля, линка ме отвежда на начална страница Rolling Eyes, демек изобщо не съществува в сайта им. С колието е същата работа.....но пък другите линкове с евтини рокли са активни, друг е въпроса, че продължава да си ги няма, ама не ме е яд, може би щото никой не е имал шанса да се добере до тях Mr. Green
Сега, кога се очаква да ми върнат парите, стоят ми блокирани, а ми трябватттт, искам да използвам 10%-те процента пЪ Tired
Виж целия пост
# 181
Аз ще им пиша после един възмутен мейл.... ...
вчера сайта явно е бил бъгнат- исках да купя една рокля, която отдавна не бях виждала налична и когато тръгнах да плащам, ту не ми даваше, ту ми добавяше по 200 броя от нея... за над 2800 лири Crazy

Аз платих без проблем, след като така жадуваната biker рокля стоя почти два часа в кошницата ми. Получих си и потвърдителен мейл, всичко - точно, до сутринта, обаче.

Не стига, че са ми отказали роклята, а и нямам и кодче за 10% намаление. Явно не ми се полага на мен.  Rolling Eyes


Иначе, докладвам, че вчера получих 2 поръчки - от 15 и 21.07.
Виж целия пост
# 182
Сега, кога се очаква да ми върнат парите, стоят ми блокирани, а ми трябватттт, искам да използвам 10%-те процента пЪ Tired
*********
  Той кода нали няма срок или си открила нещо Wink
Аз голямо ровене ударих, нищо от желанията ми не е налично...

Ben Sherman-a и се чудя ама нещо....някой дали я поръча да сподели
Виж целия пост
# 183
За паричките... връщането, ако е платено чрез ПейПал, след 3-5 дни по картата.
Ако е с карта, честно казано, не знам, но предполагам, че ще зависи от срока на банката. За ДСК, например, е около 40 дни.
Виж целия пост
# 184
Перли:
It is valid until 27th August 2011 and is locked to your account (so can’t be used by anyone else).

Пише, че до 27.08 важи кодът.

Аз одеве пробвах, но вместо на правилното място, го слагах в бързината на Гив ваучер и не се получи, иначе и мен ми се хваща кодът.

  newsm78 Мими, огледай добре мейлите, как ад не са пратили и на теб, според мен всеки с поръчка на роклята има.
Виж целия пост
# 185
За паричките... връщането, ако е платено чрез ПейПал, след 3-5 дни по картата.
Ако е с карта, честно казано, не знам, но предполагам, че ще зависи от срока на банката. За ДСК, например, е около 40 дни.

 ДО 40 дни мисля е за отблокиране на блокирани пари, когато плащането не е осчетоводено по различни причини(отказване от поръчка,спор и т.н.) Когато е връщане на пари- то си е фактически превод и са необходими 2-5 работни дни.


П.С. Е-ее до 27 август все ще купим нещо, мисълта ми беше 4е не е за днес.

Тя, Мими за друга рокля страда не за 1-паундовата.
Виж целия пост
# 186
Ееее 40 дни да чакам, не е честно. #Cussing out
И аз мислех, че кода важи до днес, не съм обърнала внимание, значи ще почакам да си харесам нещо и тогава Tired
Виж целия пост
# 187
Перли:
It is valid until 27th August 2011 and is locked to your account (so can’t be used by anyone else).

Пише, че до 27.08 важи кодът.

Аз одеве пробвах, но вместо на правилното място, го слагах в бързината на Гив ваучер и не се получи, иначе и мен ми се хваща кодът.

  newsm78 Мими, огледай добре мейлите, как ад не са пратили и на теб, според мен всеки с поръчка на роклята има.

Нямам  Sad
Моята поръчка е с biker роклята, не от рокличките от 1 лира.


PERLI, за отказана поръчка също е толкова срока, почти съм сигурна.
Виж целия пост
# 188
   И освен това кодът е един и същи за всички (публикувания горе) , така че смело го използвайте.
На мен ми няма още поръчката от 30.06 , пък...
Виж целия пост
# 189
Ееее 40 дни да чакам, не е честно. #Cussing out
И аз мислех, че кода важи до днес, не съм обърнала внимание, значи ще почакам да си харесам нещо и тогава Tired

За 3ти път ми се случва да ми откажат нещо след като са потвърдили. До 5 дни са ми освободени парите в картата.

katri, пише че е личен кода.

Ами тия дето бяхме забърсали по 2  рокли, що не са ни дали 20%......
Виж целия пост
# 190
Всъщност, сигурно си права.  Peace Аз не съм плащала директно с карта от много, много отдавна и вече не помня...
Виж целия пост
# 191
И аз имам код само за поръчката с 1 паундовата рокля, а за другата, с лилавата рокля, нямам. Явно е било много масово поръчването на точно тази рокля и оплакванията после, че са решили да дадат някаква компенсация.  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 192
Явно вчеря няцяло се е бъгнал сайта,аз поръчах това -платих ,потвърдиха ми и получих мейл ,че е изпратено -а днес получавам рефаунд-за ето този пуловер   http://www.asos.com//Chilli-Pepper/Chilli-Pepper-Slouch-Jumper-D … t.aspx?iid=109969
.....а и също нямам и код  Mr. Green
Виж целия пост
# 193
Ееее 40 дни да чакам, не е честно. #Cussing out
И аз мислех, че кода важи до днес, не съм обърнала внимание, значи ще почакам да си харесам нещо и тогава Tired

За 3ти път ми се случва да ми откажат нещо след като са потвърдили. До 5 дни са ми освободени парите в картата.

katri, пише че е личен кода.

Ами тия дето бяхме забърсали по 2  рокли, що не са ни дали 20%......

   На мен са ми дали 2 кода щото имах 2 поръчки  Mr. Green и пише, че са лични, ама са еднакви и са еднакви с публикувания! Та явно има код за 10% раздаван на всички и предполагам, че са толкова много, че са го направили за целия сайт, та сигурно всеки може да го използва...  bouquet

5E0339E9FAAF - същия който е дала Ани на предишната страница е и моя.
Виж целия пост
# 194
Мерси катри, но на мен ми дава че е изчерпан, невалиден или изтекъл...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия