То не беше висене, то не беше чудо, ужас просто. Мъж ми настоява нашата хубавица още от сега да я вкарваме в списъците че после нямало шанс да ни вземат. Ти ориентирала ли си се вече за ясла/градина?
За съжаление, и аз като Racholina почти нямам познати мами от квартала все още за да ги попитам за отзиви, иначе се сещам за добра ясла в Гео Милев (където живеехме преди) но май ще ти е далечко...
Примерите му са доста и то все фрапантни, и май вече започвам и аз да се замислям. 
Да не говорим, че всички пюрета обозначени с 12+, т.е. които са по-едро смляни директно ми се (по)връщат 
Ако все пак ти се идва, ще ти пиша на лични за час и място, ок?
А и не знам доколко ще ми е скучно с вас, ние все още си сучем по 6, 7 пъти на ден, все едно си имам малко бебе...само дето проходи наскоро
Така или иначе ще работим после едно двайсет/трийсет години, все си мисля че можем да им отделим две години 'само за тях'. Това, разбира се, си е само мое мнение
Охх, взех да звуча като свекърва ми

Препоръчани теми