

Ако някой го интересува мога да дам информация..



Не сме излизали тази седмица, че ми е хремав и вече съм на ръба...
Аз не съм много претенциозна, а и нямам впечатление от други места. Много трудно се класирахме... Бабата ни работи в детска градина, но и това за малко да не помогне. Общо взето малко на късмет накрая. От тази есен ходим, на 2 години беше и 2 месеца докато тръгна. Боледува ми доста откакто започна, нещо което преди не се е случвало. Не мога да кажа на 100% нищо за госпожите и обслужването, защото никога не съм виждала какво правят децата. Разказва ми малко Мартин, но не мисля, че е достоверно
Но ги занимават, дават им книжки, пластелин, да рисуват, пускат им песнички да танцуват. Помагат им да се научат да ходят на гърне. Моето специално нямаше памперс като започна, ядеше сам и т.н. но като съм го взимала на обяд съм заварвала всички и малки и големи наредени на гърнета заедно 
Ние голям ужас преживяхме с тези класирания и направо не вярвах, че ще успеем накрая. Оказа се, че е станало някакво объркване и сайта не ни признава точките от бабата. Директорката каза, че детската градина, в която работи жената е в списъка с тези с приоритет и като ни добави точките се оправиха нещата 

На нашата улица има частна градина Космос май се казва, не знам дали взимат по-малки деца, но таксите като гледах с сайта им преди време са ужасно високи
Препоръчани теми