Пазаруване от ASOS -17

  • 29 212
  • 734
# 150
Чоки, посредник ли ти поръчва Дрес фор лес? Аз скоро не съм им гледала доставките, но май не беше изгодно и не приемаше БГ карти с адрес на посредник  Rolling Eyes
А за г-старките  Peace След като спрат да стискат и да убиват стават най-удобните и здрави обувки  Grinning

Този път - не, толкова много ги исках, заедно с разни други неща и всичко беше толкова ху-у-убаво намалено, че прежалих гадната доставка. Mr. Green Иначе обикновено до Англия ги пускам. Отдавна не съм писала в темата, тя съвсем замря, откакто забраниха общите поръчки, а точно от този сайт наистина си заслужаваше да се комбинираме. Rolling Eyes
Второто ти изречение много ме зарадва - стискат ми леко, но се надявах кожата да се отпусне. Hug

Jana d' Ark, копни това, което ти се изписва при отказ - може да успеем да разгадаем защо така става. Peace
Виж целия пост
# 151
Момичета, ако някоя има от тази рокля http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1407116
- Cream/black - размер 8 и няма да я поръчва, моля да ми я освободи  Praynig
Виж целия пост
# 152
Момичета, ако някоя има от тази рокля http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1407116
- Cream/black - размер 8 и няма да я поръчва, моля да ми я освободи  Praynig


Ууу, точно щях да питам дали някоя мацка я е поръчвала. Много моля на размери за 8, 10 или 12  Praynig

Взех, че поръчах 12. Посред нощите като нямам какво да правя  ooooh! Така, че... ще казвам аз размери по-късно Simple Smile Това ми е сефтето в този сайт. Ужас, много се зарибих!  Confused
А някой може ли да ме светне...като сложиш нещо в кошницата мърдане няма, така ли? Трябва да го изтриеш, за да го купи някой друг ли? Нещо такова подразбрах докато ви четох...
Виж целия пост
# 153
И аз ще си спирам достъпа до темата  Stop Току-що поръчах от тази рокля 6-ца Cream/Black, а аз много рядко нося рокли. Обаче ми харесва ретро стила и това, че е памук  Peace

BTW не можах да платя с ПП, а досега почти само с него плащам. Даде ми съобщението, което мисля, че Жана Д'арк беше пуснала. Явно е някакъв бъг - поредният  #Cussing out Моята кошница не се оправя с времето #2gunfire
Виж целия пост
# 154
момичета и аз не успях да платя през пп, направих го директно чрез картата дано нама проблем newsm78,не съм поръчвала от доста време,дали се бавят с обработката Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 155
Когато се опитвам да платя и мина на втора стъпка ми иска телефон , а не го приема.Какво правите? 0359 или +359.? Praynig
Виж целия пост
# 156
http://www.asos.com/Asos/Asos-Shift-Dress-With-Daisy-Cutwork/Pro … .aspx?iid=1407100
- Cream/black Прибрала съм по една 6 и 10, ако на  някого трябва. Wink

toni2, аз съм си писала телефонът, както ми е 0884 ххх ххх (без разстояние), това на бг адреса, но и на англ ми стои така, т.е. нп.


Мен кошницата уж ми пази по 2ч нещата, но пък и аз когато се сетя ги рефрешвам/ъпдейтвам, че да съм сигурна.

В роклите има някоя и друга нова, поне от 3500-500 са станали 3800, но в по-скъпата част са се увеличили  Mr. Green
За тези, които мрънкаме, че вс било късо:
http://www.asos.com/Paprika/Paprika-Knitted-Floral-Midi-Length-D … clr=Black%2fmulti

и това не бях го срещала:
http://www.asos.com/Vero-Moda/Vero-Moda-One-Shoulder-Feather-Pri … rt=3&clr=Grey

п.п. Криво така  Confused
аз от неделя не съм плащала, та нямам идея как е при мен.

Ей ви къси дънки за 5 п 8номер:
http://www.asos.com/Asos/Asos-Aged-Vintage-Style-Rolled-Hem-Shor … =3&clr=Indigo
Виж целия пост
# 157
Съжалявам, че се включвам късно по темата за Пейпал и плащането - и аз не можах вчера с Пейпал, платих с карта. Имах код за 10% до 4.08. и ми се искаше да го оползетворя Mr. Green Първия път ми изгърмя кода /същия проблем като при Ани/, писах им че искам нов, те ми дадоха, но ми казаха че проблема е че се опитвам да платя с Пейпал, имали технически проблем и да избера друг метод на плащане Peace
Дано само този технически проблем не остане за винаги при нас /както се случи с един друг познат сайт/ Wink
Виж целия пост
# 158
оххх, за тази рокличка примирам отдавна http://www.asos.com/Asos/Asos-Belted-Kimono-Dress/Prod/pgeproduc … rt=3&clr=Navy и все е офф. Дали случайно някой я е хванал пък не му е необходима на първо време  newsm78
Виж целия пост
# 159
Ау, ужасно, това ми беше единствения начин за плащане, з.то тяхната система нещо не ми приема карата от самаото начало, въпреки че много момичета плащат с карти виза електрон на ПИБ #Cussing out #2gunfire
Виж целия пост
# 160
Здравейте,няма ми поръчката от19.07 шипната на 20.07.Кога трябва да им пиша?
Виж целия пост
# 161
Вчера имаше момичета, които писаха, че са получили поръчки от 18ти Wink
Виж целия пост
# 162
Най-старата, която чакам, е от 08.07. Но понеже подозирам, че проблемът със забавянето е при нашите пощите, мисля да поизчакам и тази седмица и ще им пиша.
Откакто от ла редут си получих една година нещата от зимното намаление кажи речи като дойде време за лятното такова, такива забавяния от по десетина дни изобщо не ми правят впечатление. Mr. Green

Аз рокли не нося. А от asos вече получих 3, а чакам още осем. Crazy
Основно anny_ е виновна, все едни хубави ги показва. Laughing
Виж целия пост
# 163
Получих миналата седмица тези дънки 39 номер, първоначално не знам защо реших че са умалени и аха днес да ги засиля към продавалника, пак ги пробвах- ми супер са, правят ме бая слаба!  Party

Много ли са skinny? Би ли дала някакви размерчета?
Аз отдавна се чудя за тях, по-точно за номер. По принцип, май съм за 36, но дали да рискувам с 37?!  Thinking
И аз да помоля за размери. Praynig
Виж целия пост
# 164
здравейте. Колко време след като сте изпратили върнати артикули към тях получавате мейл, че са ги получили и съответно парите в картата си? Върнах очила с въздушна поща на 20.07., загубила съм си бележката от пощата....сумата не беше малка newsm78...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия