Пазаруване от ASOS -17

  • 29 220
  • 734
# 225
Оказа се, според мен поне, че браузера е от значение  hahaha а за Асоските, обувки, смятам че тяхното 39 отговаря на наше 38 и така на татък...т.е. аз тук нося 39, а от техните вземам 40-(7)
Виж целия пост
# 226

Страхотни са, отговарят ли си на номера?
Виж целия пост
# 227
Оказа се, според мен поне, че браузера е от значение  hahaha а за Асоските, обувки, смятам че тяхното 39 отговаря на наше 38 и така на татък...т.е. аз тук нося 39, а от техните вземам 40-(7)

При мен не ставаше от 3 браузера, 3 операционни системи, от мобилния и 3 IP-та  #Cussing out
Радвам се като малко дете, че се оправи  Mr. Green
Виж целия пост
# 228
Уоууууу и при мен най накрая стана, явно са оправили проблема.
Напазарих уж за пробва, а то стана  Mr. Green.

Лошото е че вече няма нищо кой знае колко евтино и хубаво....вие изкупихте всичко  Laughing
Виж целия пост
# 229
Цитат
Страхотни са, отговарят ли си на номера?
Да.
На мен ми е висок тока ,но нищо.
Ще видим как ,ще се носят.
Виж целия пост
# 230
Цитат
Страхотни са, отговарят ли си на номера?
Да.
На мен ми е висок тока ,но нищо.
Ще видим как ,ще се носят.

Мерси Hug
И аз затова досега все не ги поръчвам, височки ми идват. Сега си харесах тези на Найн Уест http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1280187, определено не са така зашеметяващи, но пък тока им е само 7 см  Sunglasses.
Виж целия пост
# 231
Получих си роклите от 1 лира. Не съм ги разглеждала, че съм на работа. Довечера, като се прибера, ще ги пробвам.
Виж целия пост
# 232
кой ми взе ХС-ката бързо да си признава http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1371447
Виж целия пост
# 233
Някой дали има от тези панталони http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1463504 ?
Мнение?
Виж целия пост
# 234
Момичета, от кога получавате пратки?
Виж целия пост
# 235
Момичета, от кога получавате пратки?

Вчера получих поръчката си от 26,шипната на 27-ми.
Виж целия пост
# 236

Има я наличнав момента!
Виж целия пост
# 237
Заредиха различни размери от черно-бялата!
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1407117
Виж целия пост
# 238
Много странно...от 15.07 чакам един пръстен, за който преди малко получих мейл, че се е върнал при тях!!! ... звънях в пощата и от там ми казаха, че пратките от 15 са били още в пощата и нямало как да се е върнал в Англия...но от Асос няма да си измислят я...доста тъпо...чакам от 15, 19, 20 ... явно ще трябва да ходя да проверявам в пощата...до сега никога съм нямала проблем с техни пратки...абсолютно никога... Tired
Виж целия пост
# 239
Готини дънки
http://www.asos.com/countryid/1/Mango/Mango-Sexy-Bootcut-Jean/Pr … 502U0000CP308073P

Какви са отзивите за тази рокля
http://www.asos.com/countryid/1/Mango/Mango-Silk-Empire-Line-Ruf … 502U0000CP147619P
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия