Професионални серии за коса - 21

  • 45 157
  • 724
# 525

Мислех да си купя на Лореал бялата серия от рибката, която е точно ботокс за косата. Забравих и името.


Коя е "бялата серия"? Ако е Файбърсютик - в нея не присъства шампоан.   Peace

А "зелената серия" коя е?   newsm78
Виж целия пост
# 526
Люлякова  newsm78 може би шейкът  е по-удачен тогава  newsm78 , но карай  Peace важното е да се оправи  Peace Hug стискам палци  Peace

Дребен - ще ти пиша по-подробно към сряда, на морето съм и от мобилния ми е трудно  Peace напомни ми в сряда, ако забравя  Peace

имам нещо предвид  Peace за керастаз и натуралната серия на лореал без сулфатити, парабени и т.н.  Peace
Виж целия пост
# 527
...
А "зелената серия" коя е?   newsm78

за обем  Peace
Виж целия пост
# 528
Да, Leni24. Много добро!

А твоята коса каква е?

Къдрава, не я боядисвам, но често изправям с преса и карам на Цимента, откакто го пробвах за първи път. Това ми е трета тубичка.
Виж целия пост
# 529
Да, Leni24. Много добро!

А твоята коса каква е?

Къдрава, не я боядисвам, но често изправям с преса и карам на Цимента, откакто го пробвах за първи път. Това ми е трета тубичка.

Оки,мерси,моята коса е съвсем различна от твоята,но някой път може и да реша да пробвам,че хич не попадам на подходящото специално за пресата.
Виж целия пост
# 530
днес пробвах матиращия балсам на джовани  Peace

резултатът е  Peace Peace Peace Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 531
Aлена,радвам се ,че отново си попаднала на твоя продукт  Hug

Може ли линк  Praynig
Виж целия пост
# 532
днес пробвах матиращия балсам на джовани  Peace

резултатът е  Peace Peace Peace Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Хареса ги Джованито значи  Grinning
Магнитните ползва ли ?
Виж целия пост
# 533
ох  Hug всички ползвах  Hug, магнитния  Peace изглаждащия ..... С Т Р А Х О Т Н И са  Hug

матиращият е Giovanni, Perfectly Platinum ColorFlage, Daily Color Defense Conditioner, 8.5 fl oz (250 ml) SRP: $8.99 http://www.iherb.com/Giovanni-Perfectly-Platinum-ColorFlage-Dail … 250-ml/19055?at=0

в интерес на истината - поддръжката с протеин + мат = идеално ми пази боята   Peace

продуктите на джовани държат косъма укрепен, здрав и не слепен  Peace

напоследък редувам основно протеин, мат, фиберсютик и еластисайзер; за финиш - волюмайзера на тиги  Peace
Виж целия пост
# 534
a.l.e.n.a  чета ви редовно и виждам ,че доста разбирате от козметика за коса.Моля за съвет как да съживя косата си .Имам страхотен косопад от 1 година ,със серията на Керастаз Витацимент и домашни маски съм го поовладяла но не напълно.Обаче косата ми е прекалено суха ,подстригвам я а тя отдолу на краищата си става като метла след 20 дни.Никакъв блясък и живинка.Прочетох за продуктите който изполвате повечето тук и ако мога да помоля да ми препоръчате нещо да я съживя .Пазарувам от сайта на Фийлюник и ще ми е по-лесно от там да ги поръчам.   bouquet  bouquet  bouquet Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 535
Забравих да добавя ,че нямам вариант да не се боядисвам правя го редовно иначе ставам "заскрежена на темето" Joy Joy
Виж целия пост
# 536
Здравейте! Hug
Пробвах еластисайзера,серията на лакме за обем, шампоана, термопротектора, пяната, страхотен резултат върху моята коса още от първия път.
Благодаря сърдечно на Алена за ценните съвети!
Виж целия пост
# 537
a.l.e.n.a  чета ви редовно и виждам ,че доста разбирате от козметика за коса.Моля за съвет как да съживя косата си .Имам страхотен косопад от 1 година ,със серията на Керастаз Витацимент и домашни маски съм го поовладяла но не напълно.Обаче косата ми е прекалено суха ,подстригвам я а тя отдолу на краищата си става като метла след 20 дни.Никакъв блясък и живинка.Прочетох за продуктите който изполвате повечето тук и ако мога да помоля да ми препоръчате нещо да я съживя .Пазарувам от сайта на Фийлюник и ще ми е по-лесно от там да ги поръчам.   bouquet  bouquet  bouquet Благодаря предварително.

Не разбрах дали ползваш хидратиращи продукти. Косъмът какъв е?
Витацимент е втвърдяващ, с него се постига здравина на косъма, но не и хидратация.
   Peace
Освен Циментената серия, какво друго ползваш? Финиш? Домашни маски през какъв период и какви? Сушиш ли косата и ако да - ползваш ли термозащита?
Виж целия пост
# 538
ох  Hug всички ползвах  Hug, магнитния  Peace изглаждащия ..... С Т Р А Х О Т Н И са  Hug

матиращият е Giovanni, Perfectly Platinum ColorFlage, Daily Color Defense Conditioner, 8.5 fl oz (250 ml) SRP: $8.99 http://www.iherb.com/Giovanni-Perfectly-Platinum-ColorFlage-Dail … 250-ml/19055?at=0

в интерес на истината - поддръжката с протеин + мат = идеално ми пази боята  Peace

продуктите на джовани държат косъма укрепен, здрав и не слепен  Peace

напоследък редувам основно протеин, мат, фиберсютик и еластисайзер; за финиш - волюмайзера на тиги  Peace

Звучи страхотно!   Hug
Само да ми посвършат нещата и ще пробвам Джовани.   Crazy  Набелязала съм си някои неща вече.   Peace
Виж целия пост
# 539
Маски си правя много рядко в къщи ,имам и тази с маслата на Керастаз .Косъма ми е много тънък и чуплив,къса се само с поглед.Почти никакви продукти по-специални не съм използвала.Не съм изрусена ,но косъма стой все едно съм използвала блондор ако това те ориентира поне малко.Искам нещо което да и придаде блясък и жизненост,да я хидратира знам ли и аз  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия