
, а си е мое вътрешно усещане от дете. Няма как да ви го обесня, просто ЗНАМ.
, а от пълно неведение.Сигурно и нея така са я лъгали.Невежеството по този въпрос може и да е следствие на безбожните години на социализма в държавата ни, но това няма да те оправдае, когато деня настъпи.
.Моля се, всеки един да вземе присърце мисълта за това къде ще отиде душата му във вечността.Мога да разказвам още, но не бих се натрапвала, ако ви смущавам.Макар, че ми е жал за това как хората отхвърлят истината за християнството , поради лъжата , която са прочели за него в нета или в разни съмнителни вестници.
живеят в спомените ни.
, защото видите ли Бог иначе ще ни накаже, и нямало да отидем в Рая
моля ви се
.
Верно, че Библията не е единствената книга 
Препоръчани теми