Бременни Майнички има ли??? - тема 1

  • 70 204
  • 753
# 600
За първи път чувам подобно нещо ShockedПо-скоро е някаква бабина рецепта от едно време,но знае ли човек наистина може да има нещо вярно ooooh!
Виж целия пост
# 601
Ще пробвам довечера  Laughing
Виж целия пост
# 602
beauty_ честит малък мъж, да расте здрав и красив и само да радва мама и татко  Heart Eyes
Виж целия пост
# 603
Бюти ... честито и от мен  Hug
Виж целия пост
# 604
Бюти честито! Да ти е жив и здрав маника и много да те радва! Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 605
Бюти,честит син да ви е жив и здрав и много да ви радва.
Ася, добре дошла при нас  Hug .Разкажи за себе си ако искаш-в коя г.седмица си,от кой квартал и т.н.
Виж целия пост
# 606
аз съм в началото,живея до парк Каменица-с първото си дете се запознах с много Пловдивски мами,надявам се и сега да е така Grinning
Виж целия пост
# 607
Бюти,какво стана?Изкара ли нещо от гръбчето?
Виж целия пост
# 608
ооо Ася добре дошла  Mr. Green
Виж целия пост
# 609
Angel's, аз пробвах, но нищо не изкарах. Ако не забравя ще питам педиатърката какви са тези трънчета.
Виж целия пост
# 610
ооо Ася добре дошла  Mr. Green
добре заварила  bouquet
Виж целия пост
# 611
Бюти, честито и от мен. Да ви е жив и здрав! Simple Smile

Колкото до коликите, вече от второ приятелско семейство научавам, че нищо от предписаните бг лекарства не помага и са поръчали някакво от Англия. С него нямало никакъв проблем. Мисля да се заредя предварително с едно такова. Laughing Разбира се, че ще има и консултация с педиатър преди използването му.
Виж целия пост
# 612
Бюти, честито и от мен. Да ви е жив и здрав! Simple Smile

Колкото до коликите, вече от второ приятелско семейство научавам, че нищо от предписаните бг лекарства не помага и са поръчали някакво от Англия. С него нямало никакъв проблем. Мисля да се заредя предварително с едно такова. Laughing Разбира се, че ще има и консултация с педиатър преди използването му.

Би ли споделила как се казва?
Виж целия пост
# 613
Сигурно е инфакол.  Peace
Виж целия пост
# 614
Инфакола отдавна го има в БГ и аз от вчера даже го давам. Как е Анди?  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия