Къде в Бургас? (28)

  • 90 824
  • 729
# 195
Здравейте, от къде мога да купя кубче рубек в Бургас ?
Виж целия пост
# 196
Здравейте, от къде мога да купя кубче рубек в Бургас ?

В МОЛа, пред входа на ТЕРАНОВА има щанд за пъзели и дреболийки, днес и аз ги видях.

А иначе - килими перат във всяка автомивка, просто гледай да е най-близката.
Виж целия пост
# 197
http://decorbg.ipetar.com/kalafi/stolove/platna-damaska.html
Дали някой в Бургас може да ми ушие това на изгодна ценаМного си го харесах и така ще ми светне хола с тези калъфи,че не спирам да се ровя къде може да си ги ушия,ако знаете помагайте.В този сайт ги шият,но кой знае колко ще е скъпо. Може да  стане така ,че по-добре да си купя нови столове,а на този етап  Sad
Виж целия пост
# 198
Къде в Бургас мога да обменя турски лири?
Виж целия пост
# 199
Anik би ли питала за телефона плс.
30год. на мен бабите от блока ми дадоха телефон на една "фирма", която идва и ги взима от място и ги пере. Додоха едни мургави девойки, всичко беше точно килимите са изпрани, ама много миришат  Sick Сега ги проветрявам по терасите и ги пръскам с разни неща...
Виж целия пост
# 200
Момичета, къде си перете килимите, но да сте доволни и да го вземат от дома Embarassed
Препоръчвам от личен опит един  Данчо, който от няколко години ми пере всяка лято килимите, взима ги от къщи и ми ги връща след някалко дни идеално изпрани и опаковани в найлон, тел. 0888 531 317
Виж целия пост
# 201
Някой да ми препоръча от къде може да се вземе хубав чушкопек?!
и аз търся, в Метро и Практикер видях идни чушкопеци по 65 лева, вътре с една метална преграда за 3 чушки, видяха ми се малко големички, та се оглеждам за някой единичен, но не знам къде още да търся
Виж целия пост
# 202
http://decorbg.ipetar.com/kalafi/stolove/platna-damaska.html
Дали някой в Бургас може да ми ушие това на изгодна ценаМного си го харесах и така ще ми светне хола с тези калъфи,че не спирам да се ровя къде може да си ги ушия,ако знаете помагайте.В този сайт ги шият,но кой знае колко ще е скъпо. Може да  стане така ,че по-добре да си купя нови столове,а на този етап  Sad
Снимката не може да се отвори ,но калъфи шият в Жаната на черноморка мисля 3 или 4 етаж ,само незнам дали може с твоя дамаска , но можеш да попиташ ,аз отидох със снимка на обиколници и ми ушиха същите , а сестра ми си прави калъф за холовата  Peace
Виж целия пост
# 203
Препоръчвам от личен опит един  Данчо, който от няколко години ми пере всяка лято килимите, взима ги от къщи и ми ги връща след някалко дни идеално изпрани и опаковани в найлон, тел. 0888 531 317
  bouquetЩе му звъня на Данчо Mr. Green
Виж целия пост
# 204
 Здравейте дами! Отдавна не съм влизала във форума,но реших да споделя нещо! Случайно открих страхотно магазинче за дрехи в Бургас! Намира се в Безистена на първия етаж,малкото магазинче под стълбите. Дрехите са български на пловдивска фирма. Казаха ми,че са бутикови/наистина не съм виждала такиива в Б-с/ и са по-различни от другите български марки! Качеството им е страхотно и цените са много добри! Аз лично си купих няколко неща и съм много доволна! Мисля,че магазина се казваше "VIVEL". Надявям се да съм полезна на някои от Вас,които търсят нещо по различно и качествено за да изглеждат неотразими!
Виж целия пост
# 205
МОСТИКА Бургас
на кое място казват Мостика, от Бургас съм но не зная, имам там среща а незнам къде е?
Помощ Hug
Виж целия пост
# 206
Препоръчвам от личен опит един  Данчо, който от няколко години ми пере всяка лято килимите, взима ги от къщи и ми ги връща след някалко дни идеално изпрани и опаковани в найлон, тел. 0888 531 317
  bouquetЩе му звъня на Данчо Mr. Green
А колко е на квадрат?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 207
МОСТИКА Бургас
на кое място казват Мостика, от Бургас съм но не зная, имам там среща а незнам къде е?
Помощ Hug
Мостика казват на моста под Казиното. По правило "мостик" е част от полубата на кораб, а защо на бургаския мост му излезе име Мостика... нямам идея!  newsm78
Виж целия пост
# 208
Цитат
Мостика казват на моста под Казиното........., а защо на бургаския мост му излезе име Мостика... нямам идея! 
Някой небургазлия го е измислил  #Cussing out, никога бургазлии не са го наричали така. Извинявам се за отклонението.
Благодаря за предложенията за пране на тапицерия  bouquet
Виж целия пост
# 209
А,бе то като погледнеш  реално и мост не е..,ама... Wink

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия